Wielkie wojny Inveraray

DeletedUser4282

Guest
Śmiem twierdzić, że rokordzik świata, a może wszystkich polskich, pod względem prowiantu ubitego w 1 potyczce. A jak ktoś ubił więcej to poprosze pochwalić się raportem :D

n5pTsdYOQtOLFniogEXIag.png
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem że chodzi o rekord w kategorii: bez murku, bez wiary i z graczem na afku? Dlatego ciężko to porównać bo rzadko zdarzajà się takie korzystne warunki...niemniej gratulacje za atak...szkoda hajduczka
 

DeletedUser4282

Guest
Mur był na 19 poziomie, a we wiosce obok stał kościół na 3cim i też bunkier troche mniejszy po 35k kazdego defa. Więc wiadomo najpierw zabrałem kościół a potem zbiłem murki 3ma murarzami pare sekund wczesniej(tak u nas nazywamy ataki skierowane czysto wyłącznie na mur, np 10k top +2k taranow, dużo trebów stało. Które defa zabijają minimalne ilości ale szybko mury zbijają). No ale tak jak mówisz bez "korzystnych warunków" nie udało by się osiągnąć takiego wyniku. Tu chodzi bardziej o 1 raport...

A co do afka hajduka to myślisz, że czemu przestał grać ? jak mnie zaatakował był pełen werwy i aktywności 24h/7. Wpadł zabrał mi włąsnie te 2 wioski bo mnie zaskoczył. Ale umocniłem pozycje, i rozbił w ciągu następnego tygodnia o mnie ponad 40 zagród nie przebijając się ani razu. Potem nastąpił nasz kontr atak, zabraliśmy mu z 10 wiosek prowke wyżej, między innymi sporo offowych z których atakował i wymiękł :) Wszystkie rapki trzymam jest tego niezła lektura :p Jak na mnie wadł miał 137 wiosek i codziennie mu przybywało po 2-3 conajmniej. Po tygodniu walki nadal miał 137 wioch, a jak walneliśmy to spadł najpierw do 131, mastepnego dnia 120coś no i skończyło się odbijanie/klinowanie etc
 
Do góry