Odrzucony Wiecej jednostek i wiekszy wplyw na wynik bitwy.

  • Rozpoczynający wątek Czyngis-Chan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Moim skromnym zdaniem byloby ciekawiej gdyby w grze bylo wiecej jednostek wojskowych.
Gdyby mozna bylo wysylac surowce do innych graczy bez koniecznosci angazowania sie w handel i wymiane.
A co wazniejsze, uwazam,ze ludziom spodobaloby sie gdyby mieli wiekszy wplyw na rezultat bitwy. Gdyby mogli pogrzebac nieco w taktyce, odpowiednio ustawic wojska. Ustawic obrone, ustawic atak i wyslac go lub reagowac na to co sie dzieje na polu walki.
Proste masowki wysylane na cel i niech sie dzieje wola Boza sa jak dla mnie troche pozbawione potencjalu i slabe.
Dajcie ludziom mozliwosc by mogli troche pokombinowac.
 

DeletedUser

Guest
Czyngis-Chan;n1336 napisał:
Gdyby mozna bylo wysylac surowce do innych graczy bez koniecznosci angazowania sie w handel i wymiane.

Jest to możliwe po zbadaniu odpowiedniej technologii w rynku.
 

DeletedUser

Guest
Jednostek jest wystarczająca liczba, nie potrzeba więcej.
Na rezultat bitwy można mieć wpływ, wystarczy wiedzieć jakie jednostki stacjonują w wybranej wiosce i dobrać odpowiednie jednostki do ataku. Ja już widziałem raporty z ataków w stylu "na maxa", czyli łącznie z miecznikami, którzy w ataku są słabi, ale w obronie są doskonali. Nie będzie możliwości reagowania w to co się dzieje na polu walki, to nie FoE albo Heroes :p

Czyngis-Chan;n1336 napisał:
Dajcie ludziom mozliwosc by mogli troche pokombinowac.
Piszesz tak, jakbyś myślał, że polski support ma jakikolwiek wpływ na rozwój gry, albo ktoś siedzi i złośliwie ustawia niewygodne opcje.
 

DeletedUser

Guest
Akurat mieczami (największy atak spośród jednostek defensywnych!) się często jechało na początku, gdy mogli wspomóc topory.
Byli raptem 37% słabsi od toporów, a początkowego defa i tak trzeba było wybić żeby zrobić pełnego offa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry