WATAHA kontra SHN

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2293
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2293

Guest
Po to jest ten wątek aby chwalić się udanymi raportami więc o co spinasz poślady ? Nikt tu się nie spina tylko spokojnie wymienia się raportami a Pan "Z" znowu musi coś wytykać co za człowiek ehh .. :<
 

DeletedUser2307

Guest
Po to jest ten wątek aby chwalić się udanymi raportami więc o co spinasz poślady ? Nikt tu się nie spina tylko spokojnie wymienia się raportami a Pan "Z" znowu musi coś wytykać co za człowiek ehh .. :<
Czy ja się spinam ? XD
No proszę Cię, ja tylko pytam i zastanawiam się dlaczego takie nagłe zjawisko massowych katapult.
Nie spotkałem się jeszcze zeby stosować katapy na taką skale.....
 

DeletedUser2293

Guest
nie szkodzi xd
Dzisiaj np ładną "akcje" zrobili gracze shn i podbili mi wiochę, niestety nie było mnie w tym czasie szkoda bo zawsze sprawdzam każdy atak jaką szybkością leci .. tutaj niestety nie byłam w stanie tego dopilnować.
Gdyby nie Fuks to zanudziłabym się na swojej prowincji a tak przynajmniej jest co robić tylko on jeden coś próbował i działa :)
 

DeletedUser1382

Guest
Jak się chwalicie to ja tez coś dam ;) Wiedziałem, ze w końcu wystawicie to ck do obrony ;) 6 razy musiałem jedna wiochę przejmować żebyście ja w końcu obstawili.
https://zapodaj.net/fb20cc1280df5.png.html

"Walka" była jak przy pierwszej wojnie światowej,pozycyjna. Jako agresorzy popełniliście mase błędów. Między innymi, jako,że wyczyściłem się na koncie rzeźnika z defa, a broniłem się offem,mogliście w końcu zaatakować defem z grubym. Wiedzieliście,że wioska stoi pusta.
Wstyd x6 . Dopiero jak odpusciłem bo nie lubie pink ponga, dałem wioske Zbibie;)

Nie macie zgrania, komunikacja miedzy Wami była "dopuszczająca". Zero synchro ze strony, wybacz, nie lubie Twojego nowego nicku, jest zbyt, skomplikowany, Panoczka,a współplemieńcem. W tym samym czasie Husarzowa straciła wioskę w sąsiedniej provce.

Aczkolwiek zyskaliście mniejsze wioski, bo taka jest prawda. Mam prośbę...róbcie eko w nich;)

Apeluje do siebie samego i innych, dyskuty, do odpowiedniego działu...Hipokryzja, może i tak, ale dbajmy o porządek. Cytujmy rapka wklejając w dział w dyskusji, bo burdel się robi kochani.
 

DeletedUser2787

Guest
Masz rację, jednak w tym co napisałeś jest pewien problem alfa :)
Ja swój cel na tym serwerze osiągnąłem wiec teraz już troche odpuszczam grę, ale dociągnę do końca.
 

DeletedUser

Guest
szkoda ze wszedzie slychac jak im dobrze idzie innym gracza pokazuja rapki jak sie przebijaja i jakie straty wrog ponosi ale jak pelne ofy padaja to zaden nie wklei
pozdrawiam watahe Moon
 

DeletedUser2293

Guest
Dział do chwalenia wiec kto ci się pochwali z przegranej bitwy, ogarnij xd
 

DeletedUser2030

Guest
zapomnialem wstawic https://scr.hu/A7LJyV bunkier rozbity

nie tlumacz sie tym ze Ciebie ne ibylo bo fejk iz taranow szly przez kilka dni :) wiec i tu tez szly fejki z taranow tylko akurat wchodzily offy miej wiecej w odpowiednim odstepie czasowym zebys sie nei skapnela, pierwszy off wszedl z 6h przed kolejnymi, wiec juz powinno dac Ci do myslenia :) a fuks mial blisko grubymi wiec obliczenia by Ci nic nie daly, do tego uderzenia w wasze osady ukryte w fejkach i trafione off/deffy tez swoej daly
 

DeletedUser2293

Guest
Zwiechu serio nazywasz to bunkrem ? Wytłumaczenie zawsze się znajdzie chociażby takie ze są wakacje i dużo osób rezygnuje z gry ja mimo wszystko gram do końca od 3 dni mecze Fuksa katsami i złapać mnie nie może.
Będę miała więcej czasu to powklejam parę świeżych raporcików moich jak i moich kolegów z waszych nieudolnych akcji off.
Jest część ludzi która nie odpuści i chwała im za to :)
 

DeletedUser2787

Guest
Co do tych rozwalonych offów to zzawsze zbibia może się pochwalić jak 300 katapult i full off nie rozwalił nawet jednego poziomu budynku hehe
 

DeletedUser2839

Guest
zapomnialem wstawic https://scr.hu/A7LJyV bunkier rozbity

nie tlumacz sie tym ze Ciebie ne ibylo bo fejk iz taranow szly przez kilka dni :) wiec i tu tez szly fejki z taranow tylko akurat wchodzily offy miej wiecej w odpowiednim odstepie czasowym zebys sie nei skapnela, pierwszy off wszedl z 6h przed kolejnymi, wiec juz powinno dac Ci do myslenia :) a fuks mial blisko grubymi wiec obliczenia by Ci nic nie daly, do tego uderzenia w wasze osady ukryte w fejkach i trafione off/deffy tez swoej daly
fajny bunkier:D......20k prowiantu atakuje16k deffa.....hahahaha
 

DeletedUser2917

Guest
Mhm, napomknę tylko że NW nie potrafi wykonać akcji off. Bo końcowo SHN i NW kontra reszta świata. Nie jestem wstanie zliczyć ile offów, a tym bardziej grubych wtopił Ventura, Karola, Morvin, DarkAngel, Baro, i wielu innych. Z SHN też kilka by się znalazło kilku, ale Wy nie uderzaliście w "górę" plemienia, pomimo iż macie przynajmniej 10 krotną przewagę nie byliście wstanie nic zrobić.
Akcje z 40 atakami na moje wioski + 190 ataków na wioski Pijoqa plus dodatkowe ataki na reszte plemienia i zajęcie tylko jednej wiochy? No słabo, a od samego początku wiedziałem, którą wioske Ventura zajmie, ale za późno wszedłem i nie zdążyłem z deffem :)
Także pozdrawiam i liczę, że spotkam pare osób z NW ( w szczególności Ceglojada, jego arogancja poraża) jak i ludzi ze świata ValkenBurg :)
 

DeletedUser2739

Guest
Spytaj sie ludzi z -W- jaka zorganizowalismy pierwsza akcje plemienna w centrum mapy razem z NW ;p po tej akcji wiekszosc od nich zakonczyla gre ;p
 

DeletedUser2808

Guest
Widzę, że WATAHA formy w mordzie nie traci nigdy. Gdybyśmy jeszcze ujrzeli te wasze zajebiste podboje gdzieś na serwerze :) Może się jeszcze rozkręcicie
 

DeletedUser

Guest
vlad i pozostali okazmy sobie szacunek i nieublizajmy jak ktos wytrzymuje napor ofow i traci 1 wioske szacun dla niego ale i dla tych co poslali te ofy i dali ci mozliwosc i kolegom na szacunek to byl szybki serwer i uwazam ze kazda ze stron miala bardzo dobrych graczy


ave aod

Nie piszemy dwóch wiadomości pod sobą, używamy edycji ( porządek musi być ) - Tom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry