WATAHA kontra SHN

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2293
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2917

Guest
SHN nie zaprzeczam, ma dobrych graczy. Bo cześć moich graczy nie była wstanie stawić Wam oporu, ale cóż świeżo grają, zero doświadczenia.
Do tego nie byłem w -W-, a Mopusiem gardzę dla jasności :)

Na ValkenBurgu, Aod'a zjedliśmy szybciutko. Tak grałem pod Wenedami, ale jak ktoś tam grał to wie co robił Grześ przez co zakończyłem karierę na tamtym świecie.
Co do NW, dla mnie są po prostu ciency i tyle w temacie, a ich przywódca na dodatek jest ordynarnym człowiekiem w mojej opinii. Dla jasności nikogo nie obrażam, prywatne odczucia.

Ja się zacząłem rozkręcać i chciałem walczyć z sojuszem plemion z Topki, mimo że przewaga była 10-krotna, ale jak to mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni"

Nie piszemy dwóch wiadomości pod sobą, używamy edycji ( porządek musi być )
Osobiste obelgi nie są dozwolone - Tom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2853

Guest
Mhm, napomknę tylko że NW nie potrafi wykonać akcji off.
Jeżeli myślisz, że komuś chce się koordynować te "akcje" na was to jesteś w wielkim błędzie ;) Zaczął późno i się dziwi, że go nie biją bo jego front jest bez znaczenia, wbij jeszcze pare wiosek to może na nie spojrzę...

Także pozdrawiam i liczę, że spotkam pare osób z NW ( w szczególności Ceglojada, jego arogancja poraża) jak i ludzi ze świata ValkenBurg :)
Dawno się tak nie ubawiłem xD

Co do NW, dla mnie są po prostu ciency i tyle w temacie, a ich przywódca na dodatek jest ordynarnym człowiekiem w mojej opinii. Dla jasności nikogo nie obrażam, prywatne odczucia.
Się może pochwal ile ataków Pijoq puścił na bartka na 50% wiary :p
 

DeletedUser2749

Guest
Co do NW, dla mnie są po prostu ciency i tyle w temacie, a ich przywódca na dodatek jest ordynarnym człowiekiem w mojej opinii. Dla jasności nikogo nie obrażam, prywatne odczucia
Kurde, ale ja zly jestem.
Btw. Z tego co pamietam to nigdy z toba nie rozmawialem nawet xD
 

DeletedUser2917

Guest
Jeżeli myślisz, że komuś chce się koordynować te "akcje" na was to jesteś w wielkim błędzie ;) Zaczął późno i się dziwi, że go nie biją bo jego front jest bez znaczenia, wbij jeszcze pare wiosek to może na nie spojrzę...


Dawno się tak nie ubawiłem xD


Się może pochwal ile ataków Pijoq puścił na bartka na 50% wiary :p


A nie wiem czy taki bez znaczenia bo pare ładnych wiosek straciliście :)
A ile Wy atakowaliście z siłą 50%? Dużoo więcej i sam bartek to robił, tylko na mnie stracił z 20 grubych ;) Pewnie się nie chwalił.
Morvin, który miał kościół w prowce nie był w stanie przebić się przez moje mury, ani razu i wtopił jeszcze więcej grubasów :)
I prawda jest taka, że gdybyśmy zaczęli dosłownie tydzień szybciej to reszta świata by się tak nie poddała szybko i byśmy Was zjedli ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia na nowym świecie :)




Do Ceglojada:
To, że nie pamiętasz z kim piszesz pokazuje tylko i wyłącznie Twoją ignorancje :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser2853

Guest
A nie wiem czy taki bez znaczenia bo pare ładnych wiosek straciliście :)
Naliczyłem 3 w ciągu ostatniego tygodnia, a bilans i tak wychodzi na naszą korzyść. Te 3 wioski zaiste mogły odmienić losy tego serwera, oj tak.
TO NIE WSTYD STRACIĆ WIOSKĘ.

I prawda jest taka, że gdybyśmy zaczęli dosłownie tydzień szybciej to reszta świata by się tak nie poddała szybko i byśmy Was zjedli ;)
Pozdrawiam
Widzę, że pisanie co by było gdyby stało się tutaj bardzo popularne... a prawda to jest taka, że jakbyś miał troche więcej pkt to nawet bym się nie zawahał czy by nie wbić ci w prowke, a tak to wole sie z 2fastem bić, bo mimo że nie jest łatwo to jednak na 100 morale

To, że nie pamiętasz z kim piszesz pokazuje tylko i wyłącznie Twoją ignorancje :)
To mu przypomnij o co chodziło zamiast od razu go wyzywać od aroganckich itd. :p według mojej najlepszej wiedzy Ceglojad odmówił wam jedynie PoNa, wielkie mi rzeczy
 

DeletedUser

Guest
gacek nie wazne kiedy zaczniesz masz przyklad mnie zaczolem 14 tego lipca grac tu wazne jakich masz graczy i jak wspolpracuja po mojej stronie mapy bylo czerwono bylem tu sam z batmanem i dalismy rady
 

DeletedUser2900

Guest
Co do Serwera to walka była tylko na samym początku ;) Walki były w miarę wyrównane ;) Niestety przyszedł taki okres kiedy w plemieniu Wataha dużo osób przestało grać a kilka osób grało za nich na zastach. Do tego polityka tego plemienia to lekkie nieporozumienie. Główny założyciel wcale nie grał do tego kret gracz WariatkaRPK , który od samego początku kablował SHN nasze poczynania doprowadziły do dzisiejszego stanu rzeczy ;) Więc czym wy tu chcecie chwalić ??? Nie czystą grą??? Czy przejęciem nie aktywnych graczy??:) Jak NW zrobi wojnę z SHN to wtedy możecie popisać o jakiejś walce ;)
 

DeletedUser2030

Guest
fajny bunkier:D......20k prowiantu atakuje16k deffa.....hahahaha
serio jestes taki ograniczony ? przede mna tam wlazlo 8 offow ...

Co do Serwera to walka była tylko na samym początku ;) Walki były w miarę wyrównane ;) Niestety przyszedł taki okres kiedy w plemieniu Wataha dużo osób przestało grać a kilka osób grało za nich na zastach. Do tego polityka tego plemienia to lekkie nieporozumienie. Główny założyciel wcale nie grał do tego kret gracz WariatkaRPK , który od samego początku kablował SHN nasze poczynania doprowadziły do dzisiejszego stanu rzeczy ;) Więc czym wy tu chcecie chwalić ??? Nie czystą grą??? Czy przejęciem nie aktywnych graczy??:) Jak NW zrobi wojnę z SHN to wtedy możecie popisać o jakiejś walce ;)

Jak zawsze na starcie "dojedziemy was" "juz przegraliscie" to samo bylo z strony husarzowej na Rumeli, a na koniec szukanie miliona wyjasnien dlaczego przegrali ...
 

DeletedUser2900

Guest
serio jestes taki ograniczony ? przede mna tam wlazlo 8 offow ...



Jak zawsze na starcie "dojedziemy was" "juz przegraliscie" to samo bylo z strony husarzowej na Rumeli, a na koniec szukanie miliona wyjasnien dlaczego przegrali ...
Milion wyjaśnień ??? Jak taki kozak jesteś to trzeba było po pokonaniu nas zrobić wojnę z Ceglojadem a potem pisać farmazony.
 

DeletedUser1459

Guest
Milion wyjaśnień ??? Jak taki kozak jesteś to trzeba było po pokonaniu nas zrobić wojnę z Ceglojadem a potem pisać farmazony.

Niby w jakim celu mieliśmy umowę, że wspólnie kończymy serwer, więc nawet pomysłu o wojnie być nie mogło ;)
 

DeletedUser

Guest
szacun dla nemlesow i ceglojada do tej pory jedyny z sojusznikow wsrod wielu plemion co gralem jak ustalili ze konczymy razem swiat tak jest zadnego knucia po katach nie trzeba bylo sie tu patrzec na plecy bo za plecami byl prawdziwy sojusznik AVE NEMLES WARIORS
 
Do góry