Odrzucony Usprawnienia

Status
Zamknięty.

DeletedUser2799

Guest
Witam serdecznie.
Czy jest możliwość by osoby z uprawnieniami w plemieniu przeglądając np w przeglądzie gracza * ale nie będąc na zastępstwie u tego gracza* mogli zobaczyć ile wojska posiada dany plemieniec?
Chodzi mi o to by radni bez wchodzenia w zastępstwa * bo ich limit to 9* widzieli co kto posiada w wioskach.
Czekam na szybką reakcję supportu.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Udostępnianie takich danych w ten sposób nie jest dobrym pomysłem. To jak podanie wrogowi/kretowi wszystkiego na tacy. Niech radni rozdzielą między siebie zastępstwa tak jak to zawsze miało miejsce w strategicznych grach przeglądarkowych. Chyba, że tylko ja zawsze trafiałam na tak zorganizowane plemiona/sojusze/gildie.

Reasumując im mniej strategicznych danych jest udostępniane na wielu "kanałach" tym lepiej dla danego plemienia.
 

DeletedUser2799

Guest
Owszem tak też robimy. Jednakże ilość graczy w stosunku do radnych jest dużo większa. Ale rozumiem. Z tym , że nie daje się funkcji radnego osobom którym się nie ufa a obcy radny nie miałby dostępu przecież.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1933

Guest
Pomysł bardzo dobry, radni zawsze mogą okazać się kretami tylko że takie informacje najbardziej się przydają przy początkujących graczach. Przy kilkudziesięciu/kilkuset wioskach wiadomość o liczbie wojska niewiele daje.
Zresztą jeśli nawet nie jako uprawnienie dla wielu graczy to sam lider mógłby mieć w to wgląd - lider nie działa zwykle na szkode plemienia ;)
 

DeletedUser2337

Guest
Jeśli ten pomysł przejdzie ( w co niestety wątpie) fajnie jakby tarcza mogła wybrać którzy gracze mają dostęp do których.
 

DeletedUser26

Guest
Jeśli programiści potrafią zrobić żeby założyciel plemienia miał taki wgląd to jak najbardziej za :)
 

DeletedUser2799

Guest
Więcej głosów poproszę to może to zrobią. Jeśli walczysz to masz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry