Zaimplementowany Udoskonalenie informowania o nowym poście na forum.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser776
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser776

Guest
Na forum Pelmienia jest takie coś, że spamuje wiadomościami od każdego gracza i tylko te cyferki nad ikonką forum plemienia w górę biją, można z tym coś zrobić. np. dodać opcje poinformuj wszystkich, można by też dodać opcje zaznaczania tagów dla zainteresowanych i ustawienia filtrowania, bo to jest naprawdę nie do zniesienia.
 

DeletedUser

Guest
Mógłbyś trochę bardziej opisać ten pomysł? Bo wydaje się ciekawy lecz nie wiem czy do końca go rozumiem w 100%
 

DeletedUser

Guest
Według mnie ten pomysł kłóciłby się z ideą forum - przecież na każdym forum dyskusyjnym jeśli ktoś napisze nowy post, założy temat to automatycznie jest to pokazywane. Prawdą jest, że forum w grze pozostawia wiele do życzenia - czyli można dodać coś w stylu "śledź dane podforum" po to aby tylko z tych konkretnych działów otrzymywać powiadomienia, np. z forum ogłoszeń, ataku, wsparcia etc, a pominąć tawernę/offtopic.

Dodałbym jeszcze opcję "oznacz jako przeczytane" dla całego głównego forum - po to aby nie wchodzić do każdego z osobna. :)
 

DeletedUser776

Guest
Rozumiesz.

Jak to mówił jeden pan z tv, dobra komunikacja to klucz do sukcesu.
 

DeletedUser414

Guest
@yetj
Myślę, że mu chodzi o to, zeby wylaczyc powiadomienia z danego dzialu np. tawerny. Wiadomo, ze dzial tawerny/karczmy to dzial, w ktorym jest wszystko i nic. Jesli bylaby opcja wylaczenia powiadomien to znacznie by to umililo gre. Ciagle wyskakiwanie nowego posta, moze byc upierdliwe. Nie wiesz czy ktos potrzebuje wsparcia czy ktos po prostu dodal bezsensowny post w karczmie.
 

DeletedUser

Guest
Ok teraz już rozumiem. Fakt jest to bardzo przydatna opcja. Myślę, że warto to będzie przekazać dalej.
W innych grach była dodana taka opcja i się sprawdzała, więc myślę, że i tutaj nie powinno być z tym problemu :)
 
Do góry