Tribal Companion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2307
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2307

Guest
Witam Państwa :)
logo.png

Mam Państwu do zaprezentowania System pomagający graczom na łatwiejsze prowadzenia/moderacje Plemienia :)
+Wielu z Was ten system napewno doskonale kojarzy, ponieważ jego Beta Testy odbywały się podczas rozgrywek na różnych światach :)

Co posiada w sobie Tribal Companion ?

+ Dwujęzyczny system obsługi
upload_2019-1-9_18-17-34.png


+ System Liczenia Darowizn
upload_2019-1-9_18-18-37.png


+ Rezerwacje
upload_2019-1-9_18-18-59.png


+ Jedyny 100% Liczący Kalkulator Bitewny (by Dafim)
upload_2019-1-9_18-19-38.png


+ Panel Użytkownika oraz Panel Administratora Rezerwacji :)
upload_2019-1-9_18-20-41.png


https://tribalcompanion.com/

System jest banalny w obsłudze :) W kolejnych dniach przedstawie Państwu jak dana Funkcja działa i na czym polega :) W tym momencie Zapraszam do Testowania i Zabawy :)
PS. Niektóre Funkcje są odblokowywane po zapoczątkowaniu Administracji Plemienia :p

Kontakt do Twórców oraz Moderatorów Projektu [Discord] (DamnFighter#9161, Syriusz#5576)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
Hi :>
Dzisiaj mamy
upload_2019-1-12_8-54-9.png

Pozwala nam na operowania na całym systemie w języku Polskim bądź Angielskim :)


Więcej w Kolejnych Postach :)

~Czarny
 

DeletedUser2800

Guest
Eee no chyba lekko bez sensu z tego korzystać, zwłaszcza z rezerwacji (jeśli dobrze rozumiem działanie tego systemu ale chyba nie ma tutaj nic do wyjaśniania), skoro administratorami tego są gracze (czyt. mają dostęp do bazy danych, czyli z łatwością mogą wyciągać z niej informacje...) ;)
 

DeletedUser395

Guest
Eee no chyba lekko bez sensu z tego korzystać, zwłaszcza z rezerwacji (jeśli dobrze rozumiem działanie tego systemu ale chyba nie ma tutaj nic do wyjaśniania), skoro administratorami tego są gracze (czyt. mają dostęp do bazy danych, czyli z łatwością mogą wyciągać z niej informacje...) ;)
w dobie wszechobecnych szpiegów ?Tylko Ty wiesz i osoba która zarządza. Jeżeli ktoś inny będzie chciał wyskoczy że nie może. Lepiej jak wiedzą 2 osoby z czego jedna nie gra niż przykładowo 100 ?:)
 

DeletedUser2800

Guest
Chyba nie do końca zrozumiałeś. Jeśli Black i Damn są administratorami to mogą mieć dostęp do bazy danych, co za tym idzie mogą te informacje bez problemu zdobywać. Nie ma "Tylko Ty wiesz i osoba, która zarządza" bo jest "Tylko Ty wiesz i osoba, która zarządza i wszyscy kumple Blacka i Damna" ;) Taki mój punkt widzenia. Co z tego, że są wszechobecni szpiedzy, można ich w błąd wprowadzać, albo nie otaczać się ludźmi, których się nie zna. A tutaj sam podajesz informacje :)
 

DeletedUser2704

Guest
Co za różnica kto wie ?
chodzi o wygodę bardziej niż o to kto wie. Bo kto ma wiedzieć ten wie dobrze jakie wiochy zarezerwowane XD
 

DeletedUser2307

Guest
Podgląd kto co rezerwuje ma tylko Administrator Plemienia.
Administratorzy Serwisu nie mają podglądu. Wszelkie dane są szyfrowane. Wiec Informacje ma tylko osoba, która Administruje swoje Plemie i da tym access którym chce ;)
~Czarny
PS. SS niżej jak to wyglada w bazie dla Administratorów Serwisu :)

unknown.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2776

Guest
Największy dostęp do tych danych ma Huawei xD Polecam korzystać chłopaki się napracowali :)
 

DeletedUser2800

Guest
Co za różnica kto wie ?
chodzi o wygodę bardziej niż o to kto wie. Bo kto ma wiedzieć ten wie dobrze jakie wiochy zarezerwowane XD
Rozumiem, że nie masz nic przeciwko, że po rezerwacji jakiejś wioski nagle okaże się, że stoi w niej bunkier na 2 miliony defa.

@BLACK SYRIUSZ serio, innym bajki wciskaj jak się nabiorą ale nie mnie :) Pomijając fakt, że są dziesiątki "narzędzi" do odszyfrowania danych w necie, to co za problem zrobić swoje
 

DeletedUser2307

Guest
Nie chcesz to nie korzystaj :)
Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Opuszczam Powoli tą gre, a że hosting stoi jeszcze ponad dwa lata to czemu inni nie mają sobie nie korzystać ? :)
Mam do tego prawo udostępnić projekt graczom :) Jeśli ktoś chce to niech się bawi, nie chce to nie musi ;)
Pozdro
 

DeletedUser26

Guest
Rozumiem, że nie masz nic przeciwko, że po rezerwacji jakiejś wioski nagle okaże się, że stoi w niej bunkier na 2 miliony defa.

@BLACK SYRIUSZ serio, innym bajki wciskaj jak się nabiorą ale nie mnie :) Pomijając fakt, że są dziesiątki "narzędzi" do odszyfrowania danych w necie, to co za problem zrobić swoje

moim zdaniem najpierw sprawdz jak to dziala a pozniej oceniaj dzieciaku.
grasz lekko ponad rok a oceniać sie zachciało.
rezerwujesz a pozniej szpiegami bijesz jak człowiekiem nie wierzącym jesteś i tyle.
@BLACK SYRIUSZ dobra robota jeszcze niech damian te stronkę ze statami da i będzie ideliozo :)
 

DeletedUser2800

Guest
@BLACK SYRIUSZ Co robią inni to mnie rybka, to jest forum więc wypowiadam swoje zdanie :)

@trollek11 chyba Ci się coś lekko pokiełbasiło. Ja gram lekko ponad rok?? :D Nie wiem skąd taki wniosek, chyba mało wiesz.. A zacznijmy od tego, że obrażać to sobie możesz kolegów jak Ci pozwolą, panie dorosły.

Po pierwsze nawet jeśli gram "lekko ponad rok" to co to ma za znaczenie, skoro nawet nie wypowiadam się o działaniu tego systemu czyli o tym co widzi użytkownik, tylko tym co się dzieje w niższych warstwach, tam gdzie Ty czy ja czy jako użytkownik nie mamy dostępu, różnica jest taka, że jak widać, nie masz pojęcia o tym co się tam może dziać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2704

Guest
Rozumiem, że nie masz nic przeciwko, że po rezerwacji jakiejś wioski nagle okaże się, że stoi w niej bunkier na 2 miliony defa.

@BLACK SYRIUSZ serio, innym bajki wciskaj jak się nabiorą ale nie mnie :) Pomijając fakt, że są dziesiątki "narzędzi" do odszyfrowania danych w necie, to co za problem zrobić swoje

No nie mam nic przeciwko, a wiesz czemu ? Bo bunkry nie przeszkadzają, ponieważ jeśli plemię postawi bunkier to trochę mija czasu a logiczne że wysyłasz karetę. No chyba że Ty rezerwujesz 3 dni wcześniej to niezły jesteś gościu XDDDD
Pomijając temat, chodzi o to że Syriusz nie gra na każdym świecie więc nie potrzebne mu te rezerwacje hłe hłe hłe - to po pierwsze, a po drugie - ten system jest za darmo, a w dodatku jest łatwiejszy w obsłudze niż bbcode na forum w grze :D
 

DeletedUser2800

Guest
No nie mam nic przeciwko, a wiesz czemu ? Bo bunkry nie przeszkadzają, ponieważ jeśli plemię postawi bunkier to trochę mija czasu a logiczne że wysyłasz karetę. No chyba że Ty rezerwujesz 3 dni wcześniej to niezły jesteś gościu XDDDD
Nie ma znaczenia ile czasu się to robi wcześniej... No może po za tym, że im dłużej minie od wysłania informacji o rezerwacji do wysłania ataków, tym można ściągnąć więcej defa. Ale to nawet nie o to chodzi. Jeśli to jest takie trudne w zrozumieniu to cóż... Nawet nie będę się starał tłumaczyć.

Pomijając temat, chodzi o to że Syriusz nie gra na każdym świecie więc nie potrzebne mu te rezerwacje hłe hłe hłe - to po pierwsze, a po drugie - ten system jest za darmo, a w dodatku jest łatwiejszy w obsłudze niż bbcode na forum w grze :D
"Tylko Ty wiesz i osoba, która zarządza i wszyscy kumple Blacka i Damna"
 

DeletedUser4326

Guest
Po co rezerwować i sobie utrudniać życie jak można PW do sąsiada z prowki na Discordzie.
 

DeletedUser2508

Guest
Gratulację Panowie. Faktycznie świetne narzędzie.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2028

Guest
typowe Janusze tutaj co nie którzy nie podoba się nie korzystaj i nie czepiaj się kogos za to że poświęcił swój wolny czas na stworzenie czegoś i rozdawanie za darmo innym.

P.S Powinniście powiedzieć dziękuje albo nie komentować głupio
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Chociaż byś sie usrał po pachy to i tak będzie ktoś kto powie że ble :D Sam dał SS tego ze dane są szyfrowane, poza tym to jest tylko gra ;) Nikt nie będzie budował sporego narzędzia tylko po to aby wiedzieć że jasiek123 chce wziąć sobie wioskę y xD
 

DeletedUser1382

Guest
Czytam Wasze posty i chciałbym cos od siebie napisać...

Jak widzę nick Black Syriusz ciągnie mnie na wymioty,że względu na historię współistnienia, ale to nie wyklucza mnie z obiektywnej opinii.

Stosowaliśmy ten zacny program i był bardzo funkcyjny, podejrzewam,że Ojcem był zdemonizowany Daniel, przez wielu.

Porównując, to tak jak dać pierwszym ludziom zapalniczkę. Na gorsze wymioty bierze mnie gdy widzę rezerwacje na forum.

Co do domysłów ,jaki jest Black, taki jest, ale wątpię by śledził/miał możliwość przeglądania Waszych rezerwacji, to bardzo emocjonalna persona.

Co do wyciągnięcia artefaktów LiA, moglibyście upublicznić kalkulator;)

Pozdrawiam
 
Do góry