Odrzucony [technical-alpha-.js"addon"] "notifications"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1834
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1834

Guest
Witam.
Chciałem zaproponować lepsze powiadomienia!
Proszę o przekazanie do programistów projektu "notifications"

Notifications ma aktualnie wsparcie dla:
Chrome
Mozilla
Safari
.. być może niedługo Edge

Czyli najbardziej popularne przeglądarki używane przez użytkowników.

O co chodzi? ktoś wywołuje reakcję na stronie np w ustawieniach konta tribal zgadzając się na powiadomienia. Można to podzielić na sekcje.. zgodzenie się na powiadomienia o nowych wiadomościach na tribal'u, a atakach, o raportach, nowy post na forum plemienia.. możliwości jest ogrom. Dla każdej z tych rzeczy można by ustalić notifications, np żeby wyświetlało nam tylko nowe.. nadchodzące ataki.

O co biega wgl z notifications ?
To API od przeglądarek, pisze się pewien kod na swojej stronie w .js, kiedy np klikniemy w przycisk na stronie to przykładowo wyświetli nam się powiadomienie u nas NA PULPICIE. Oczywiście gdy po raz pierwszy następuje reakcja sama przeglądarka wyświetla nam u góry okienko powiadomień ze znanym przyciskiem "Zezwól".. więc nawet gdyby technicy z tribal'a to wprowadzili to osoby które nie chcą tej funkcji, mówię tu o graczach.. mogli by to olać i zabronić działania tej funkcji ; )

O to jak to działa.. tak! facebook jakiś czas temu to wprowadził :D
Ja np nie muszę mieć odpalonego facebook'a a np widzę w windowsie na pulpicie kiedy ktoś do mnie np napisał ; )

Zajebiaszcza sprawa.. gdy np robimy coś w internecie, z tribal'a wyszliśmy i nie jesteśmy zalogowani a tu nagle powiadomienie na pulpicie !



Tribal Wars 2 - Eremitage
Twoja wioska została zaatakowana



Podzielcie się swoją opinią, ale chyba każdy by chciał takie cudo.

{notka dla techników}
Cudo które nie wymaga implementacji dodatkowych API, a jedynie samego .js
Wystarczy że ->> var notification = new Notification("");
połączycie z systemem który wysyła powiadomienie do gracza że jest atakowany.


Efekt:
(przykładowy obrazek z sieci)

Notifications.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry