szukam starej-nowej ekipy

DeletedUser1936

Guest
z dawnego Extream Team. Albo wszystkich innych ale chętnych, aktywnych graczy do stworzenia grupy bojowej - pierwocin plemienia które wygra Neuschweinstein
 

DeletedUser1819

Guest
Ja zapraszam do elitarnego grona plemienia Gloria Victis,która zamierza wygrać nowy świat.
Będą tam sami aktywni ,doświadczeni gracze,którzy grali bądź grają na starych światach.

Pozdrawiam:)
 

DeletedUser1218

Guest
Tak samo jak na Munk? *haha* Gdzie po masie fuzji dołączyliście do AME, bo nie dawaliście sobie sami rady?
 

DeletedUser1819

Guest
Jakiej masie fuzji?

Jak robiliśmy fuzję to byliśmy TOP 4 a fuzja o niczym złym nie świadczy ,szczególnie jeśli robi się to z plemieniem sojuszniczym :)
 

DeletedUser1265

Guest
Zastanawiam się czy to nie panoczek w nowym wydaniu nie zaprasza czasem do Ext. Ehh... Mógłby być ten świat już, ale pewnie odpalą szybko po 14.00. Szkoda.
 

DeletedUser1265

Guest
Ja to ja? To znaczy (chociaż coś przeczuwam :) )?

PS. Wiesz, że jest też PW, prawda?
 

DeletedUser1936

Guest
Jakiej masie fuzji?

Jak robiliśmy fuzję to byliśmy TOP 4 a fuzja o niczym złym nie świadczy ,szczególnie jeśli robi się to z plemieniem sojuszniczym :)
Popieram - fuzje są po to aby wzmacniać plemię. Wzmacnia się po to aby wygrać świat. Jestem za-musicie z Gloria Victis określić stronę świata gdzie będą zbieać się gracze. Bo lepiej gdy to będzie określony- na początku niewielki (na ile serwer pozwoli :) teren. Sens to ma- ale ważne aby przyjmowani byli doświadczeni, chętni i aktywni gracze. Ważne też aby wódz miał czas na wodzowanie. Pomysł podoba mi sie
 

DeletedUser1819

Guest
Na Forte de Sagres jestem zwycięzcą .Gram w plemieniu DOMINACJA (dawne plemię polskie lwy) gdzie mamy prawie 80%.
Extreme Team nie miało szans z nami na tym świecie,zresztą żadne plemię,które próbowało było wrogo nastawione do nas.
 

DeletedUser1218

Guest
Moze tobie pójdzie lepiej z plemieniem niż pani Husarz :) Powodzenia!
 

DeletedUser1819

Guest
Popieram - fuzje są po to aby wzmacniać plemię. Wzmacnia się po to aby wygrać świat. Jestem za-musicie z Gloria Victis określić stronę świata gdzie będą zbieać się gracze. Bo lepiej gdy to będzie określony- na początku niewielki (na ile serwer pozwoli :) teren. Sens to ma- ale ważne aby przyjmowani byli doświadczeni, chętni i aktywni gracze. Ważne też aby wódz miał czas na wodzowanie. Pomysł podoba mi sie

Mamy już określoną stronę mapy,którą będziemy grać.Szefowa co najważniejsze jest aktywna i doświadczona ,ja będę przywódcą i prawą ręką.Mamy bodajże już 15 chetnych graczy,którzy będą na pewno grali w naszych szeregach i są to gracze,którzy wiedzą jak grać:)
 

DeletedUser1936

Guest
Na Forte de Sagres jestem zwycięzcą .Gram w plemieniu DOMINACJA (dawne plemię polskie lwy) gdzie mamy prawie 80%.
Extreme Team nie miało szans z nami na tym świecie,zresztą żadne plemię,które próbowało było wrogo nastawione do nas.
:) ExT miało szansę wygrać ten serwer dużo bardziej niż inne plemiona. Ale tak bywa, że odejście kilku kluczowych graczy i zdrada kretów rozłożyło plemie. Ja byłem tam szeregowym żołnierzem ale miałem koncepcję właśnie fuzji z innymi plemionami-tego wódz ExT nie zrobił bo był -a jednak bucem i posypało się . Właśnie Lwy wyszły na fuzjach najlepiej bo po miesiącu mieli 2 lub 3 x więcej wiosek niż ExT. A Dominacja to właśnie Wielka Fuzja :) a propos fuzji w tym wątku :) Pamiętasz ?- kwiecień, maj zeszłego roku - tłukliśmy Lwy aż kwiczały... :) ale było minęło. Czas na nowe rozdanie !
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Kwiecień-maj? To Panowie pewnie z bloku PHL(PLH)-SŁW-WTG-Shini-TiG-MuE.
 

DeletedUser1819

Guest
:) ExT miało szansę wygrać ten serwer dużo bardziej niż inne plemiona. Ale tak bywa, że odejście kilku kluczowych graczy i zdrada kretów rozłożyło plemie. Ja byłem tam szeregowym żołnierzem ale miałem koncepcję właśnie fuzji z innymi plemionami-tego wódz ExT nie zrobił bo był -a jednak bucem i posypało się . Właśnie Lwy wyszły na fuzjach najlepiej bo po miesiącu mieli 2 lub 3 x więcej wiosek niż ExT. A Dominacja to właśnie Wielka Fuzja :) a propos fuzji w tym wątku :) Pamiętasz ?- kwiecień, maj zeszłego roku - tłukliśmy Lwy aż kwiczały... :) ale było minęło. Czas na nowe rozdanie !

Pamiętam ,ze mieliśmy jednego sojusznika a reszta świata to byli wrogowie a mimo to jakoś sobie radziliśmy:)
Ogółem fajnie się grało na forte bo było co robić czołowe plemiona były dość silne ale na końcu i tak Polskie lwy wygrały :)
 

DeletedUser1994

Guest
Każdy ma swoje 5 minut na danym serwerze to, że wygrał jeden świat nie znaczy, że kolejne też.
 
Do góry