Szpital. Jak to działa?o

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zastanawiam się jak działa ten szpital ?
Rozumiem że przywołuje do życia wojaków którzy walczyli w obronie mojej wioski i polegli. Zależy od poziomu ile tych wojsk wskrzesi .
Teraz tylko się zastanawiam czy ten szpital leczy tylko moje wojska czy również wojska wsparcia ?
Przykładowo mam wioskę off . Podczas ataku wycofuję swoje wojska a kolega podsyła mi swój def i jego wojsko pada. Czy mój szpital wyleczy część jego wojska? W końcu też robili jako mój def.
Nie wiem czy w offowej wiosce opłaca się budować szpital? Czy będzie on leczył wojska z danej wioski czy również wojska wsparcia?
 

DeletedUser

Guest
Przy 10 poziomie Szpitala jednostki kawalerii też będą leczone.Prawdopodobnie szpital będzie leczył tylko Twoje wojska , będzie trzeba to sprawdzić lub czekać na odpowiedź innych.
 

DeletedUser

Guest
Nie działa chyba to tak dosłownie.. Jednostki, które zginą nie "ożywają" tylko po prostu mniej ich ginie przy potyczce, a bynajmniej ja to tak rozumiem xd
 

DeletedUser

Guest
Tak, nie ma tu "czarnej magii", obrońcy są dzieleni na tych co wyszli bez szwanku, poległych i rannych. Pierwsze dwie grupy - wiadomo, a trzecia ląduje w szpitalu. Trzeba tam wejść i "ozdrowić" żołnierzy. Przypominam, że szpital działa wyłącznie na wojska defensywne (chyba że opis na wiki jest błędny).
 
Status
Zamknięty.
Do góry