Szpiegowanie innego gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2378

Guest
Witam
Z racji tego, że jestem nowym graczem mam pytanie odnośnie szpiegów.
1) Otóż czy jeśli wysyłam szpiega na innego gracza, obojętnie czy po to by zobaczyć jakie posiada budynki czy jednostki, to czy ten gracz dostanie jakieś powiadomienie w raporcie o tym, że wysłałem mojego szpiega do niego?
2) Oglądałem jakiś filmy na YT to było jeszcze ze starszej wersji gdzie były te 3 kolory raportów - czerwony gdy zwiad szpiegiem się nie powiódł, żółty gdy zwiad tylko częściowo się powiódł i zielony gdy otrzymujemy pełne informacje o tym na czym nam zależało.
I teraz moje pytanie to czy w obecnej wersji jest coś takiego samego, że zwiad niekiedy nie oddaje tego co jest naprawdę? Bo z tego co wysłałem do tej pory szpiega to wszystkie raporty są z tą zieloną chorągiewką.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
https://pl.wiki.tribalwars2.com/index.php?title=Tawerna <-- Odsyłam do lektury.
Poza tym:
1. Tak przeciwnik dostanie powiadomienie w raportach o tym że wysłałeś szpiegów do jego wioski.
2. Nie jestem ekspertem ale z tego co zauważyłem i słyszałem od innych sprawa wygląda tak:
-Czaszka (czerwony) misja się nie powiodła. Nie otrzymujesz żadnych informacji.
-Kropla krwi (żółty) połowiczny sukces dostajesz informacje ale środki kontrwywiadowcze działają zniekształcając nieco wynik. Przykład: w wiosce cel stacjonuje 2000 pika 1000 mieczy i 500 łuczników. Mur jest na poziomie 18. Wysyłasz skan i otrzymujesz wynik z kropelką. Zakładając że oponent ma tawernę max. Dostajesz taki raport. W wiosce stacjonuje 5637 pika 2000 mieczy i 500 łuczników. Mur na poziomie 10. Na wynik wpływają środki kontrwywiadowcze do których odsyłam. (link wyżej)
-Chorągiewka (zielony) całkowity sukces. Dostajesz pełne info z pominięciem (ignorowaniem) środków kontrwywiadowczych.
 

DeletedUser2329

Guest
Witam
Z racji tego, że jestem nowym graczem mam pytanie odnośnie szpiegów.
1) Otóż czy jeśli wysyłam szpiega na innego gracza, obojętnie czy po to by zobaczyć jakie posiada budynki czy jednostki, to czy ten gracz dostanie jakieś powiadomienie w raporcie o tym, że wysłałem mojego szpiega do niego?
-Czaszka (czerwony) misja się nie powiodła. Nie otrzymujesz żadnych informacji.
Przeciwnik dostaje raport o szpiegowaniu z rezultatem i nickiem szpiegującego (jego szpiedzy przeżyli, Twoi padli).
-Kropla krwi (żółty) połowiczny sukces dostajesz informacje ale środki kontrwywiadowcze działają zniekształcając nieco wynik.
Przeciwnik dostaje raport o szpiegowaniu z rezultatem z nickiem lub bez - losowo (miał swoich szpiegów w wiosce, a Twoi przeżyli/padli po zebraniu informacji).
-Chorągiewka (zielony) całkowity sukces. Dostajesz pełne info z pominięciem (ignorowaniem) środków kontrwywiadowczych.
Przeciwnik nie dostaje raportu i nie wie, że był podglądany (nie miał swoich szpiegów).
 
Do góry