Przekazany Szpiedzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1382
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1382

Guest
Hejka!

Nie wiem czy ktoś wcześniej nie pomyślał o tym wcześniej, jeżeli tak, przepraszam.

Słuchajcie, co Wy na to, by podczas, akcji szpiegowania, skanowania wioski wroga czy też opuszczonej, barbarzyńskiej, była możliwość wyłapania przez naszego" Karrambe", poziomu lojalności wioski?

Mała poprawka, ale czasem może to urozmaicić rozgrywkę.

Pozdrawiam, Hannibal1989
 

DeletedUser2329

Guest
Jeszcze masowa rekrutacja szpiegów by się przydała.
 

DeletedUser2335

Guest
Najlepiej gdyby była automatyczna rekrutacja szpiegów, ale to chyba za wiele :)
 

DeletedUser2641

Guest
A powiedz mi jakiś powód dlaczego "bez sensu taki pomysł"
 

DeletedUser1819

Guest
Bo nie ma w tym pomyśle nic ciekawego co sprawiało by mi radość z takiej opcji,a już na pewno taki pomysł nie wejdzie w życie w aktualizacjach,bo twórcy tej gry nie będą z całą pewnością za taką formą gry:)
 

DeletedUser1382

Guest
Bo nie ma w tym pomyśle nic ciekawego co sprawiało by mi radość z takiej opcji,a już na pewno taki pomysł nie wejdzie w życie w aktualizacjach,bo twórcy tej gry nie będą z całą pewnością za taką formą gry:)
Tobie może nie, a komuś tak. Szczególnie tym, którzy są graczami offensywnymi i lubią wiedziec co się dzieje po sąsiedzku.
Wiele jest przypadków, niezależnie od czasu serwera,że kilku graczy atakuje ta samą wioskę,ta opcja pozwoliła by na podjęcie rożnych kroków,by wioska została zaaneksowana przez nas.

Podziwiam fakt, Twojej, znajomość Twórców Gry;) Spotkania przy kawce w Hamburgu...pozazdrościć;D
 

DeletedUser1819

Guest
Tobie może nie, a komuś tak. Szczególnie tym, którzy są graczami offensywnymi i lubią wiedziec co się dzieje po sąsiedzku.
Wiele jest przypadków, niezależnie od czasu serwera,że kilku graczy atakuje ta samą wioskę,ta opcja pozwoliła by na podjęcie rożnych kroków,by wioska została zaaneksowana przez nas.

Podziwiam fakt, Twojej, znajomość Twórców Gry;) Spotkania przy kawce w Hamburgu...pozazdrościć;D
Też jestem graczem ofensywynym i jakoś mi się ten pomysł nie podoba.
Zaproponuj coś ciekawszego to może będę za ,Niestety pomysł to jedna wielka pomyłka.
 

DeletedUser2641

Guest
Też jestem graczem ofensywynym i jakoś mi się ten pomysł nie podoba.
Zaproponuj coś ciekawszego to może będę za ,Niestety pomysł to jedna wielka pomyłka.
Pozwólmy że ten pomysł oceni ktoś kompetentny.
Dziękuję za własne zdanie jak wiadomo każdy ma do tego prawo ale proszę nie udzielać się za kogoś w twoim przypadku za "twórców gry" bo nie wiesz co o tym pomyslą.

Pozdrawiam
 
Do góry