Szlachta z Gwendoliny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1413
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1413

Guest
Ktoś mi wyjaśni jaki ma sens mieć szlachtę z gwendoliny którą od razu można wykorzystać do przejmowania wiosek?
http://prntscr.com/ip0oea
Nie uważacie że do tego powinien być przynajmniej pałac? Co to za sens, inno chce w ten sposób przygarnąć więcej kaski na koronki?
 

DeletedUser2040

Guest
Nie pyskuj. Jest tak jak jest i nie zmienia po waszym gdybaniu XD toć to w tej grze jedyne co robią to wtedy kiedy in sie chce. A technicy nie znają językow ktore sa uzywane w Europie wiec nie ma nawet mowy o dogadaniu sie przez Support - Technicy Xd
 

DeletedUser1413

Guest
Do gwendoliny można dodać jeszcze zagrode offa w karcie. takie 20k toporków to by było coś, nie jakaś tam szlachta. A technocy to tu jacyć pracują? jaki kontakt z nimi jest? Tędy?

Na jedynce jest wymagana akademia czy tam pałac do werbunku szlachty z ekwipunku, nawet monet podajże nie można robić bez niej, ktoś z "wiedzących" mam na myśli support jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego taka patologia bo tak to chyba można określić jest na dwójce? Nie ma żadnych ograniczeń, logujesz się na serwer pierwszego dnia trafiasz grubasa i lecisz nim wsio na wiochę..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Od początku wprowadzenia Szlachty w Gwendolinie było to jasno komunikowane. Wszystko pięknie jest do momentu postawienia Akademii i konieczności odrobienia monet. Zanim opcja została wprowadzona zostały dokładnie przeanalizowane wszystkie za i przeciw przez produkcję gry.
 

DeletedUser1413

Guest
Niesprawiedliwe to, zwłaszcza na świeżych serwerach, tyle mam jeszcze do dodania.
 

DeletedUser1459

Guest
Pewnie i niesprawiedliwe, ale właśnie dla Inno najbardziej opłacalne. Początek serwera to moment kiedy ludzie pakują najwięcej koron i zaoferowanie w tym momencie gwendoliny z możliwością zdobycia grubych generuje największe zyski. Ludzie bowiem po kilka jak nie kilkanaście razy przestrzelą całe koło byle tylko dostać grubasów. Jest to moment kiedy w sumie korony dają największą przewagę. Nie oczekiwałbym zmian co najwyżej na gorzej ;)
 

DeletedUser2307

Guest
Gra ciągle jest w wersji beta :>
Utrzymanie zgraji techników, supportu itd. Maszyn Domen przy takiej liczbie graczy jaką mamy nie jest prostą czynnością :)
Czy kogoś to dziwi, że wydawca gry chce zarobić ? :) No .. Tylko powiem jedno coś poszło nie tak, z 40k graczy na s1 zrobiło się hmm żałożmy 1-5k kont na najnowszych światach, wystarcza zrobić sobie mapki i popatrzeć :) No dobra ktoś powie było zwiększenie ilości wiosek w prowkach... Jednak sama liczba kont mówi za siebie :)
Nikt nie każe nikomu ładować koron, jednak to, że wydawca prowadzi skok na kase i chce jeszcze wyciągnąć ile się da to zagranie poniżej pasa ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Może i szlachta to przeginka, ale i tak największą słabością systemu, która psuje grę, są powszechnie stosowane skrypty. Gdyby to porządnie ścigano, to pewnie i ta szlachta nie byłaby aż takim problemem, chociaż podzielam wątpliwości innych osób.
 

DeletedUser4042

Guest
Ktoś mi wyjaśni jaki ma sens mieć szlachtę z gwendoliny którą od razu można wykorzystać do przejmowania wiosek?
http://prntscr.com/ip0oea
Nie uważacie że do tego powinien być przynajmniej pałac? Co to za sens, inno chce w ten sposób przygarnąć więcej kaski na koronki?
Właściciel gry musi na czymś zarabiać. Jak nie podobają się mikropłatności to może byłbyś skłonny płacić jakiś abonament? Utrzymanie serwerów, rozwój gry, monitorowanie i naprawianie bugów czy lagów kosztuje
 
Do góry