Szlachcic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2378

Guest
Witam
Z racji tego, że jestem nowym graczem nurtuje mnie ostatnio kwestia szlachcica.
Mianowicie jeśli mam jakiegoś szlachcica w swojej wiosce i wyślę go na przejęcie wioski X, to czy po przejęciu tej wioski X prowiant w mojej wiosce (z której go wysłałem) zostanie zwrócony, czy ten prowiant
(bodajże 100) dalej będzie ''zjadany'' przez tego szlachcica który już ''siedzi'' w tej przejętej wiosce?
 

DeletedUser2605

Guest
Prowiant zostanie zwrócony. Zauważ, że w ostatnim ataku w raporcie szlachcic nazwijmy to ginie.
 

DeletedUser2378

Guest
A jeszcze jeśli chodzi o szlachcic to czy można go przenosić między wioskami?
Oczywiście zakładając, że wioska do której chcę go przenieść ma wybudowaną akademię.
Czy szlachcic należy do tej wioski w której się go z rekrutowało i nie można go przenieść do innej.


Oraz czy monety które się wybija na szlachciców są ''wspólne'' dla wszystkich wiosek, czy w każdej wiosce trzeba wybić je oddzielnie?
 

DeletedUser2605

Guest
Nie jestem pewien, miałem długą przerwę, ale z tego co pamiętam to nie można przenosić szlachciców, ale ręki to ja ci nie dam :)
A co do monet, załóżmy, że masz 2 wioski i w obu wioskach masz akademię, jedna wioska to "A" druga to "B" i np.: w wiosce "A" wybiłeś 3 monety to możesz zrobić wtedy grubasa i w jednej i w drugiej wiosce :) Wnioski sam wyciągnij czy monety są wspólne czy też nie. :D
Inaczej nie umiem wytłumaczyć.
 

DeletedUser2389

Guest
Szlachty nie mozna przenosic.
Kazdy szlachcic to jedna wioska, monety to jest surowiec ktory dajesz w lape szlachcicowi w wiosce w ktorej go rekrutujesz. Mozesz wybic 200 monet w wiosce A i stworzyc X szlachty w wiosce B , w ktorej wybiles 0 monet.
 
Do góry