Sytuacja na świecie Igreja de Sao Roque

  • Rozpoczynający wątek Hardkorus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1404

Guest
A co takiego dzieje się na pl10 skoro już mowa? :) jakie żeś rewolucje przewidział? :) Powiem że jeżeli chodzi o twoje plany itd na naszym serwie to wszystko było do przewidziane tak samo jak wiedział że GTW się rozpadnie tylko nie chciałem o tym głośno mówić ;p
 

DeletedUser1265

Guest
1. Z ciekawości - które z moich planów były do przewidzenia? Na pl9 raczej nie knułem, bo już mi się nie chciało. Po prostu, zrobiliśmy kilka fuzji.

2. GTW mogło dalej się kręcić. Szczerze powiem, że jak poszedłem do CAN, to tam też kierownictwo traciło już parę. Widać, złapali drugi oddech, bo wszystkie plemiona czołówki łapały zadyszkę. Pewnie jakbym przycisnął, to GTW dalej wojowałoby z CAN, ale ja się już zmęczyłem i zrezygnowałem. To był już któryś raz z rzędu, gdzie przerabiałem stopniowe wykruszanie się kadr, więc mnie to znudziło, a koniecznie potrzebowałem odzipnąć.

Z góry wiedziałem, że CAN jest nie do ruszenia, bo mieli przewagę weteranów i błyskawicznego startu. Ja z Panoczkiem i Polacosem kapnęliśmy się, że gramy na servie dopiero po czasie i zaczęliśmy łączyć siły. Miałem przygotowane plemię na 10 osób, ale chcieliśmy z panoczkiem lekko odgryźć się Onesize'owi za pl7 i zrezygnowaliśmy z wygodnej pozycji sojusznika CAN (jak Białe Wilki) na rzecz kręcenia anty-koalicji z Vis, BHO, HTS, WoW. Z HTS, WoW i BHO zrobiłem potem fuzje. W pewnym momencie proponowałem też fuzję Vis, ale BHO było szybsze. Ostatecznie zrobiłem mini-fuzję z Wami (Vis) oddając ludzi, ale sam za chwilę poszedłem do CAN. Grałbym tam dalej, ale zabrakło czasu i ochoty.

Zaskoczyło mnie tylko to, że CAN tak łatwo dało się okiwać w ranku. No, ale jak Onesize i Triumfator nie grali, to troszkę inne CAN. Jestem przekonany, że odzyskanie TOP1 przez CAN nie było w żadnym wypadku przesądzone.

3. Na pl10 prawie z miejsca powiedziałem Wibke i Polacosowi z Polskich Lwów jak się sprawa skończy - po tym jak zobaczyłem jak Wibke bierze się do rzeczy. Zresztą, przypuszczam, że Polacos sam szybko zrezygnował, bo np. Ty się nie pojawiłeś -> Zagniew, a ja mu od razu powiedziałem, że nie biorę żadnych funkcji.

4. Teraz mam naładowane bateryjki. Nie jest wykluczone, że GTW wróci na kolejnym świecie, chociaż myślę też o kilku innych nazwach (nowych albo kontynuacjach starych projektów). Na pl8 i pl9 leciałem już na oparach, bo fikołki na pl7 mnie wykończyły, ale teraz zagram na 100%. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
 

DeletedUser1404

Guest
Miejmy nadzieję że Ci się powiedzie :). W każdym razie nie masz racji co do Can oni mają samych sojuszników i dwóch wrogów, aby objąć top1 musieli brać fuzje i brać członków z innych plemion dlatego wrócili na to miejsce ( hah wrócił kartaginas do nich wypisyjąc do każdego śmieszne wiadomości aby obejrzeć jego profil bo wchodzimy mu na prowincje :D, cóż nam już nie wiele brakuje niebawem znowu staniemy na top1 :) mieli przewagę 2kk prawie pkt teraz już nam brakuje zaledwie 500k pkt ;p
 

DeletedUser

Guest
Powodzenia Wam obu.
D Artagnan. Spotkalismy się już na 3 serwerach, i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś. Powodzenia na innych światach (odbuduj GTW) c:
Gorni. Nie dawajcie się Can. potęga Vision musi trwać.
Ps Pozdrów Ave ode mnie. ;)
 

DeletedUser1265

Guest
No, no... Gadraer, pod jakim nickiem mogę Cię kojarzyć? Zastanawia mnie czy te 3 światy, to 7-8-9 czy 8-9-10? Napisz na PW jak coś :)

PS. Poprawka. Aha... to już chyba wiem. Czyżbyśmy się spotkali w Palladynach na pl7?
 

DeletedUser1404

Guest
Nie ma problemu Gadraer :) W każdym razie dajemy porządnego łupnia póki co ;p Vision 20 września wraca na top1 możliwe że już jutro ;p Artagnan rób to co masz robić na nowym świecie jak coś pisz może będę w stanie Ci pomóc :). A tak wogóle czemu Polacos zrezygnował? przecierz nie jestem jakimś wszechmogącym że musia poprzestać na grze, no chyba że nie miał już kogo dopasować do kierowania plemieniem... a jak sytuacja tam z radą wyglądała?
 

DeletedUser

Guest
Jeśli wrócicie 20.09, to będę szczęśliwy. Vision jako top1 w urodziny to bardzo dobry prezent :3
 

DeletedUser1265

Guest
Ja tam pograłem tylko tydzień, ale szybko obczaiłem, że nie ma chętnych do funkcji, a zawsze jest potrzebny motor napędowy. Polacos myślał, że wrobi w to Ciebie albo mnie. Już na pl8 i pl9 przerabiałem z nim podobne akcje, więc znam doskonale jego schemat działania. On lubi odpalić plemię, a potem wpadać co 2-3 dni. On, po prostu, zawsze chce być założycielem TOP1, potem dobrać podwykonawców.
 

DeletedUser1265

Guest
Hm, hm... Jest już info, na które czekałem. Ostatecznie, nowe plemię na Kronborgu będzie się nazywało Gwardia Kardynała (GDK), a ja będę grał jako Duc de Richelieu.

PS. Nazwa Grupa Trzymająca Władzę (GTW) zostanie natychmiast zablokowana przez mojego kolegę z pl9.

Czas zacząć przygotowania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1273

Guest
tak aktualnie wygląda sytuacja na igleja de sao roque
19241818583642250459.jpg
74261312004679321675.jpg
91488461630228984039.jpg
 

DeletedUser

Guest
Hej ja zacząłem grać w tym świecie tak z ciekawości. Ciekawe czy mnie gra wciągnię he he.
 

DeletedUser1593

Guest
Ostatnia prosta SWE na kolanach, pozostaje tylko ich dobic...:)
 

DeletedUser1593

Guest
Raczej nie, troche za dlugo ten swiat sie ciagnie...

Do administracji.... zamykamy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1305

Guest
@Wyslannica, kiedy zamknięcie serwa? po 2 tygodniach od osiągnięcia 80% od razu, czy jakieś ogłoszenie administracji będzie i od tego momentu te 2 tygodnie? bo jeśli w ten sposób, to chyba najwyższy czas to ogłosić.

Na 24 stycznia przypadają 2 tygodnie od zdobycia 80%, będzie już zamknięcie?

@Wyslannica Kiedy koniec tego świata?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry