Sytuacja na świecie Igreja de Sao Roque

  • Rozpoczynający wątek Hardkorus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niestety zapominasz o kilku ważnych sprawach w swoich postach jak np. ataki z Waszej strony na Nas gdzie w jednym ataku znajduje się paru grubych albo tarany idą osobno, ośmieszające fejki/ataki, niewycofanie wojsk przed atakiem który idzie parę dni itd. (sory nie chce mi się tego wymieniać wszystkiego dalej). Wiadomo że w każdym plemieniu zdarzy się osoba która ma mniejsze pojęcie o grze ale pisanie że CAN jest złożone w 90% z takich graczy podczas gdy u Was jak i GTW (za chwile Wam braknie plemion do fuzji) jest tych przypadków dużo dużo więcej.

Co Ty za bzdury piszesz i skąd to wziąłes. Nigdy nie widziałem, ani nie słyszałem aby któryś z graczy z mojego sojuszu odwalił coś takiego.
 

DeletedUser1265

Guest
1. Ej, Captain, a wiesz, że Onesize'zik nadal gra na pl9? Wiem już pod jakim nickiem się ukrywa :) No, ale to tylko taka ciekawostka, chociaż jak zobaczyłem, że na pl9 jest identyczna taktyka CAN jak na pl7, to od razu się kapnąłem, że władze to figuranci albo One gra incognito :)

Pajton tylko mnie w tym upewnił :)

2. Wszystko fajnie, ale sporo tego topu z CAN grubo leci na koronach. Wiem nawet m/w kto ile wpuścił w to kasy i zapewniam adek, że żadne Twoje gorące zaprzeczenia na nic się zdadzą... Lama, to lama.

PS. Naprawdę mam już dość fuzji :) No, ale widzę, że Canabisiaczki zaczęły się bawić w fuzje. Ostatnio, łyknęli Carnifexa.
 

DeletedUser88

Guest
Capitan najwyraźniej wiem więcej niż Ty :) (jak chcesz dowody napisz na pw w grze naprawdę jest w czym wybierać ).

Artagnan nie zaprzeczam że ktoś leci na koronach ale nie możesz zaprzeczyć że tylko u Nas, a nawet Cię zaskoczę bo osoby robiące dużą robotę nie mają koron a doświadczenie :)

Nie ma sensu przegadywanie się na forum itd. Niech to gra-czyny zweryfikują jak wyglądać będzie świat i kto w ostateczności będzie mógł powiedzieć że był/jest lepszy. Ja osobiście życzę Wam miłej gry.
 

DeletedUser1265

Guest
gra-czyny czy korony? Mam skany wiadomości, gdzie niektórzy niechlubnie się od Was pochwalili ile to wtopili kasy i powiem szczerze, że mnie trochę przytkało. Ludzie, przecież to zwykła gierka przeglądarkowa, a tu 1 osoba topi tyle kasy co na laptop czy fajny rower?

Jasne, nie zaprzeczam, że macie kilku dobrych graczy, którzy i bez koron swoje zrobią, ale umówmy się, nie są to Ci nawyżej uplasowani w ranku. No i nie żebym nie doceniał postawowych dobrych pomysłów. Całkiem logicznie wkręciliście MiraiNikki przeciw nam.

PS. Również życzę miłej gry.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie, przecież to zwykła gierka przeglądarkowa, a tu 1 osoba topi tyle kasy co na laptop czy fajny rower?

Serio aż tyle wydali? To by tłumaczyło dlaczego sa gracze mający aż prawie 2x więcej punktów ode mnie, kiedy ja też kupowałem korony (wydałem na nie około 400zł) + spędzam w grze naprawe mnóstwo czasu, a to niezwykle istotne (bo wiadomo więcej farmienia, wiecej surowców etc).
 

DeletedUser1265

Guest
Najlepsze jest to, że zrobiłem mały research i mi wyszło, że w TOP20 (ranku graczy) jest trochę całkiem zielonych graczy, którzy cisną na koronach :) Wypytywałem w kilku plemionach :) Zero wiedzy, za to, sporo koron.
 

DeletedUser

Guest
W tej grze pomijając doświadczenie to jeszcze bardziej niż korony liczy się czas spędzony w grze (wysylania farmienia = więcej surowców). Więc ci gracze muszą spędzac w grze naprawdę mnóstwo czasu, moze nawet jeszcze więcej ode mnie (choc ja spedzam bardzo duzo) bo na samych koronach by się aż tak szybko nie rozwinęli.

A co do wydawania pieniedzy na grę jeszcze to mnie najwięcej zdarzyło się wydać w Elvenar (też produkcja od Inno Games. Swoją drogą jest on strasznie Pay2Win, o wiele bardziej od TW2), około 1500zł. A najlepsze jest to, że grałem w niego tylko miesiąc, chyba nawet niecały, potem przestałem bo mnie za bardzo męczyły głupie rozwiązania w systemie walki oraz brak PvP (to była zamknieta beta wtedy, teraz juz byc moze dodali PvP, chociaz nie jestem pewien, bardzo mozliwe, ze jednak dalej go nie ma, bo wtedy nie zapowiadalo sie, ze predko go dodadza, a nie wiadomo bylo nawet czy w ogole).

To było szaleństwo. Teraz już nie mogę sobie pozwolic na wydawania az tyle, wiec już skromniej.
 

DeletedUser793

Guest
Ehhh a wy sie tu kłócicie tylko, a chciałem wypytać coś więcej o sytuacji na świecie ;(
 

DeletedUser

Guest
Za jakiś tydzień-półtora miną dwa miesiąca od wystartowania świata. Najlepsi gracze mają już w tej chwili po 22-23 wiosek (ja sam mam 14), ale to absolutna elita. Średniaki i przeciętniaki nie przekraczają liczby 8-9 wiosek, a jest też wciąz sporo aktywnych graczy mająch zaledwie 3-5 wiosek.

Sporo graczy się wykrusza i kończy grę. Teraz serwer będzie się już chyba powolutku wyludniał, aż zostaną głównie najlepsi, którzy to przez dłuuugie miesiące będą walczyc między sobą o władzę i wioski.
 

DeletedUser

Guest
I teraz o tym kto będzie wiódł prym w głównej mierze zależy, kto zatrzyma w swoich szeregach tych, którzy mają ochotę pograć jeszcze na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Tak obecnie wygląda Top 10 graczy na tym świecie:

Beztytulu_wqxhwhe.jpg

A tutaj sojusze:

44jpg_wqxhwhs.jpg

Z tymże z sojuszami to różnie bywa bo te topowe, które mają najwięcej punktów trzymają w swoich szeregach wielu graczy którzy już w ogóle nie logują się do gry, oraz takich którzy są bardzo mało aktywni. I w ten sposób nabijają sobie znacznie więcej pkt niż faktycznie sojusz jest warty :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A tak się przedstawia na dzień 22 08 2015 sytuacja na świecie.

map_pl_pl9_7c718daf0fdbad215884d6b34cab7737_14401992813582.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hmm co tych Visionów tak mało jakoś? Jak tworzyłem mape ostatnio to było ich pełno, a tutaj tak jakoś mało się wydaje. Może to przez ten czarny kolor.

Btw należałoby uwzględnić też Białe Wilki, które są ponoć wiernymi sojusznikami CAN, oraz Egzekutora który ma kilku bardzo potężnych graczy i chyba walczy po stronie CAN przeciwko Vision.

To troszke zmienia rozkład sił na korzyść CAN, a niekorzyść Vision.
 

DeletedUser1404

Guest
a tak to wygląda na obecną sytuację:
bacd5a9f615ec81b42e293082ccb94a9


Ranking:
zrzut_ekranu1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
PS. Gorni, możesz mnie już przestać "ścigać" :) Od 1,5 miecha już nie gram :)
 

DeletedUser1404

Guest
Zauważyłem to ;p A dlaczego poprzestałeś? Nie dogadywałeś się czy coś? wogóle kto dał takie śmieszne info Nocnemu Demonowi że mu się zachciało do mnie pisać i werbować do Can.? Hah to bylo naprawdę śmieszne posunięcie :DJak to było? Słyszałem że jest Ci źle w obecnym plemieniu i zapraszał do Can.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
W tej sprawie nie było akurat wielkiej filozofii. Miałem więcej pracy w pracy, a i z kapelą trochę więcej prób, więc zabrakło czasu na TW2. Nie miałem nawet czasu zbyt dokładnie przyjrzeć się jak kręcą się sprawy w CAN, chociaż organizowali trochę akcji.

Wiesz, gdybym miał wystarczająco dużo czasu to pewnie nie rezygnowałbym z szefostwa w GTW. Faktem jest, że byłem już bardzo zmęczony, bo miałem jakiś masakryczny maraton od marca, bo od pl7 na wszystkich kolejnych światach organizowałem plemiona, sojusze, intrygi w ramach czołówki.

O wcześniejszych światach (standardowo) nie wspominam, ale np. na pl6 miałem sporo luzu.

W sumie, to już po fikołkach-intrygach na pl7 miałem zakończyć grę (na jakiś czas), ale chciałem looknąć jak moi przeciwnicy knują, więc jeszcze na pl7 wykręciłem kilka fuzji i pomysłów. Później cała kombinacja na pl8. Tam się strasznie wymęczyłem. Stworzyłem kilka plemion albo zarządzałem gigantami. Zrobiłem 2 koalicje i kilka fuzji. Byłem już tak zmęczony, że dla jaj odpaliłem jeszcze plemię na pl9 (siłą rozpędu). Mogliśmy mieć bardzo wygodny układ, ale coś mnie podkusiło żeby zrobić na złość CAN i zrobić przeciw nim koalicję. No i tak kleiliśmy sojusze, potem kolejne fuzje aż powstało GTW. Trochę pociągnęliśmy na TOP1, ale naprawdę miałem już dość.

Najzabawniejsze jest to, że już na początku serwera domyślałem się, że prędzej czy później albo dogadamy się ponownie z CAN, albo przejdziemy w ich szeregi.

To wszystko napisałem w wielkim skrócie i bardzo oględnie, bo z różnych względów lepiej wszystkiego nie mówić.

PS. Na pl10 to już w ogóle szybko zrezygnowałem z początkowo przyznanej funkcji w Polskich Lwach, pomarudziłem trochę i się zawinąłem. Mam pewną satysfakcję z tego co właśnie widzę na pl10. Tak myślałem, że właśnie tak się tam to skończy :)

Odpocząłem. Nie było mnie przez 1,5 mc. Czas wrócić do gry i zacząć knuć. Czekam tylko na info o nowych światach :)
 
Do góry