Sytuacja na świecie Huniade

DeletedUser

Guest
Kolego dzidzius88, wszedłem na forum szukając konstruktywnych opinii, inteligentnych wypowiedzi, źródeł, przytoczeń... a znalazłem ciebie. Cały misterny plan miło spędzonego dnia w cenzura. Jednak to się zmieni, bo jestem tu ja :p

Zacznijmy od tego kim ty (specjalnie z małej) w ogóle jesteś, a raczej - kim byłeś i dlaczego piszesz o moim plemieniu negatywnie. Otóż byłeś dyplomatą plemienia Gloria Victis, ale dlaczego byłym? Ponieważ jako dyplomata, który nie wywiązywał się ze swoich obowiązków i prowokował konflikty, jak się domyślacie pożytku wiele nie było. Został on więc zdjęty ze swojego stanowiska, ale nie wyrzucony. Za takie rzeczy się nie wyrzuca, jest to głupie. Jednak nie potrafiąc pogodzić się z utratą tego jakże znaczącego stanowiska, postanowiłeś narobić nam niezłego cenzura. Zacząłeś atakować więc naszych sojuszników. Domyślam się, że miało to doprowadzić do konfliktów, które zniszczyłyby nasze plemię. Mistrz zła normalnie. Twój plan jednak spalił na panewce. Sprawa się wyjaśniła a ty zostałeś kopnięty w cenzura (ukłon w stronę scytusa i jego polecanej maści, która jak widzę ci się przyda) i wyrzucony z plemienia. Ze SŁUSZNEGO powodu.

Zwiedzam sobie dzisiaj spokojnie forum, popijając soczek kupiony w Żabce, który pomimo fatalnego smaku musiałem wypić, bo jutro kończy się jego data zdatności do spożycia. Przecież nie może się zmarnować. I co widzę, ciebie. Soczewki odkleiły mi się od oczu, pies zaczął szczekać a sąsiadka wypadła z okna. Ale teraz na poważnie. Jest mi przykro, że masz do nas nieuzasadnioną urazę, ale jeszcze bardziej mi przykro kiedy widzę kłamstwa oczerniające moje plemię. Miłej gry życzę (wrogom też, play for fun ^^) i zapraszam do Gloria Victis. Bo jak tu opisałem, dzidzius88 hejtuje nas z zemsty. Zemsty głupiej - bo za nic (przypominam, że sytuacja została sprowokowana przez niego).
 

DeletedUser1166

Guest
ale jesteś śmieszny chłopie , ja atakowałem waszych sojuszników :D
dobre dobre :p
tylko wasz jeden dzieciak cały czas atakował mnie pomimo tego że była sztama z Lwami :D
oczywiście każdy z was to miał w dupie bo po ci widzieć problem zgadza się ?
 

DeletedUser842

Guest
Chciałem sobie wyskrolować ranking żeby zobaczyć gdzie to Wasze GVS jest... ale niestety ktoś ukradł ssuwak! / Plotka głosi, że był widziany w raportach... ale to tylko zaszyfrowany morsem przekaz koła gospodyń wiejskich... tzn. straży sąsiedzkiej - przejęzyczenie; więc mogłem go źle odczytać - później sprawdzę, gdzie to jakże piękne, podłużne narzędzie aktualnie się znajduje! :D

Kłócicie się... właściwie o co? Chłopak wyraził swoją opinię i chwała mu za to: o prawo do głosu walczyli Nasi dziadkowie! Czy mówi prawdę... czy też nie... nie wiem! :D Wiem, że to co tu piszecie wcale nie jest dla Was reklamą a wręcz przeciwnie! :D

Ja również zapraszam wszystkich do Gloria Victis... bo niedługo braknie im graczy! :)
 

DeletedUser

Guest
Dzis sie zarejestrowalem na tym nowym świecie.. hmm mam kolo 100pkt ale patrze ranking i aż mi sie odechciewa grać. Czy ktoś wie co zrobic ? czekac na nowy serwer czy jednak drążyć w tym dalej ?
 

DeletedUser1202

Guest
Witam.
Jest może ktoś z plemienia RoA lub Gramy Bez Jaj??
Xertox jest jeszcze szansa na wybicie się na tym.Jest to młody serwer ma jakiś miesiąc albo 2.Nie patrz na ranking bo jest dóżo osób co pograły tydzień i przestały.Ja sam gram od 6 maja.Więc niema co się smucić tymi z topki co maja po kilkanaście tysięcy punktów.Punkty sie nie liczo liczy się wojsko

Pozdrawiam
Kpw12012 z plemienia ArmagedoN
 

DeletedUser842

Guest
@Xertox - Bardzo często Ci gracze, którzy zaczynają z opóźnieniem szybko dorównują czołówce pod względem możliwości; pytanie tylko czy chcesz grać tak aby ludzie się Ciebie bali... czy tak, żeby widzieli Cię w górze tabeli? - punkty nie grają; na każdego kozaka zawsze znajdzie się większy kozak.. lub kilku!

Zresztą dobrze pograć sobie na takim świecie! :) To, że zaczyna ktoś później nie znaczy że będzie miał łatwiej czy trudniej; warto popatrzyć na mapy z poprzednich światów - Ci z opóźnionym startem nieraz decydują o losach krainy! :)
 

DeletedUser1160

Guest
AKTUALNE TOP10 WG. PUNKTÓW:
mxyqCv6.jpg

AKTUALNE TOP10 WG. POKONANYCH JEDNOSTEK:
DbIXQBY.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser842

Guest
To Twoje SKM wygląda całkiem ,całkiem; tak samo to W-G czy NSL! :)

Ciekawi mnie tylko z jakimi plemionami trzymacie! :p
 

DeletedUser1160

Guest
Mnie za to ciekawi, czemu w opisie plemienia opisujecie Muerte jakby ich upadek był waszą zasługą. Bardziej do tego przyczynił się po prostu wewnętrzny rozpad i odejście tych aktywnych graczy. ;>

No i obawiam się, że nie trzymamy się z Gumisiami. Szkoda trochę.
 

DeletedUser842

Guest
Ale te problemy zaczęły się niejako po zerwaniu sojuszu... i... to jest ważne... dogadywaniu się w tym okresie MUE z AoD, oraz PLW...

Zresztą nie mamy dodanego że to z Naszej winy Oni - dawne Wy - się rozpadli; chodzi bardziej o to że byli w koalicji z Lwami... i juz ich nie ma... to ma pokazać jak tamta druga strona - nie mówię że gorsza, czy też lepsza; wyniszcza plemieona które z Nimi dzierżą topór! :)

Dlatego jest koalicja: 5; a nie WTG: 5! :)

Szkoda, szkoda - bo pewnie niedługo będziemy musieli ze sobą "potańczyć"; mam nadzieję że przegracie! :D Hehe! :)

A tak od siebie to chcę pogratulować; bo założenie nowego plemienia to był świetny ruch; serio! :) GZ! :)
 

DeletedUser116

Guest
to zabawne co tu piszecie:) dlaczego Mue upadło? bo było dużo nieaktywnych.. gość który robił najwięcej sie wkurzył i tyla... wybrał co aktywniejszych i chętnych dalej do działania z nim i odeszli. Ot cała historia... zostało tam paru aktywnych tylko wiec po prostu przeszli do sojuszników. Żadnego parcia z zewnątrz;)

A i takie pytanko.. Czy u was też takie bugi na mapie sie robią? musze co pare minut reloga robić bo się zcina wszystko
 

DeletedUser842

Guest
Zabawne, nie zabawne; każdy ma niektywnych - WTG też; a upadamy? Nie! :) Gramy od początku koalicją 4; działamy - rozwijamy się, zdobywamy teren! :)

Jeżeli nie chcecie mieć duuuużo niegrających osób to nie róbcie masówek po 150 osób; proste! :) Dlatego już to pisałem nie raz... i się powtórze: mam wielki szacunek dla takich plemion jak NSL czy SKM za to że z 200 osobowych plemion złożyły się 2 fajne ekipy! :)

A w tej drugiej kolaicji jest zupełnie inna historia: plemiona odpadają - ale za to na jego miesjce wskakują 2 kolejne - niedługo AOD i PLW na czerwono będzie miało tylko 4 plemiona; zresztą ludzie... co do za sojusze gdzie każdy sobie sam ziemniaka na frytkę obiera? :)

A AoD z dniem wczorajszym - po pewnych rozmowach odbytych przeze mnie na TS (nie z Nimi - tu kontaktu nie chce); straciło cały szacun i respekt który jeszcze do nich miałem! :)

To nie jest wyciąganie brudów; zwykła dyskusja - ja się np. cieszę że możemy tu porozmawiać! :D

A co do zielonego błedu - tak, każdy go ma; głównie po zmianie wiosek i chęci zrobienia... wszystkiego! :p
 

DeletedUser1202

Guest
Co sądzicie o Armagedon Maurete powywalało nieaktywnych i zrobiło fuzję teraz to plemię Spektrum.
PS:RoA się rozpada
 

DeletedUser1160

Guest
Muerte nie powywalało nieaktywnych. Po prostu ze względu na, w mojej opinii, bardzo nieumiejętne zarządzanie plemieniem oraz deprymowanie zdecydowanie najaktywniejszego członka plemiennej rady plemię nie miało racji bytu. Niech do tego dojdzie brak jakiekolwiek selekcji, przyjmowanie graczy zwyczajnie słabych bądź leżących w niekorzystnym dla plemienia położeniu i znikoma aktywność zarządu (Tysio, Zenek o was mówię).

Mikii stworzył nowe plemię na bazie Grupy Szybkiego Reagowania prowadzonej przez niego, które później przejęło większość ich wartościowych graczy. Powodem upadku Muerte nie były czynniki zewnętrzne, a głównie lekceważenie i nieszanowanie wkładu Mikiego w funkcjonowanie i działalność MUE. No, ale to już historia.

Co do masówek to racja, plemię posiadające te 150 graczy zwyczajnie nie może działać wystarczająco sprawnie. Nie wróżę, więc wspaniałej przyszłości PHL (chociaż podobno nie jest masówką :dunno:), czy PLW (które z tego co mi wiadomo już przeżywa kryzys). Jednocześnie plemieniem, które najbardziej podziwiam jest zdecydowanie TIG, w końcu to 20 osób, które spokojnie mogłoby konkurować z kimkolwiek na tym świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser842

Guest
TIG, oraz GIR - który jest ciekawym odłamem ze Słowiańskich Rodów! :)
 
Do góry