Sytuacja na świecie Huniade

DeletedUser26

Guest
jak dla mnie za szybko startuje świat nie widzialem nawet komunikatu ze startuje
 

DeletedUser109

Guest
destination na forum i w grze to ta sama osoba?
Pytam tak z ciekawości bo rzadko można zobaczyć grającego administratora w tego typu grach;]
 

rvdesti

Łucznik na koniu
ymmmm ymmmm no tak :D. Możemy grać na światach na których nie jesteśmy administratorami. Jestem jak normalny gracz :)
 

DeletedUser109

Guest
To git;)
Ej no gdzie jest ta druga wioska?:D
Ok już jest, nie wiem czy odświeżenie strony pomogło czy po prostu w jakimś momencie się pojawia;p
 

DeletedUser

Guest
Idzie tutaj gdzieś dorwać link polecający? Szukam i znaleźć nie mogę :p
 

DeletedUser1160

Guest
To plemię MUERTE to coś wartego uwagi czy nie bardzo? Chyba tylko od nich są jacyś gracze obok mnie z okolic top10
 

DeletedUser842

Guest
AKTUALNE TOP10 WG. PUNKTÓW:
0JHH9Bz.png

AKTUALNE TOP10 WG. POKONANYCH JEDNOSTEK:
9XIUeeV.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kiedy przestanie sie tak przycinać ta Gra??? Czesto jak przewijam mapę to się zawiesza.. eh.
 

DeletedUser1166

Guest
Gloria Victis najgorsze plemie na tym świecie , same dzieci to po pierwsze a po drugie tak każdy cyka dupska tylko wolą aby ich wyręczali koledzy a potem wojskiem wjeżdzają na gotowca :D
same obelgi , zero organizacji
nie polecam tego plemienia nikomu chyba że ktoś ma ochotę grać w atmosferze dzieci z przedszkola :D
 

DeletedUser1195

Guest
dzidzius88;n10441 napisał:
Gloria Victis najgorsze plemie na tym świecie , same dzieci to po pierwsze a po drugie tak każdy cyka dupska tylko wolą aby ich wyręczali koledzy a potem wojskiem wjeżdzają na gotowca :D
same obelgi , zero organizacji
nie polecam tego plemienia nikomu chyba że ktoś ma ochotę grać w atmosferze dzieci z przedszkola :D

kolejne dziecię piszące o dzieciach .... maść na ból tych parti pleców gdzie kończy się ich szlachetna nazwa by się przydała...

Ja serdecznie zapraszam do Gloria Victis.
 
Do góry