Sytuacja na świecie Eremitage

  • Rozpoczynający wątek Goraj
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak, serwery padły, ale problem już zgłosiłem więc miejmy nadzieję, że go zaraz naprawią.
 

DeletedUser869

Guest
Chyba co sie podupiło. Włarza coby loboczyc ranking plymion a tu dup i sie niy da :/ widza ino 3 plemiona w rankingu po 1 graczu
 

DeletedUser878

Guest
fozfint hd;n6676 napisał:
Chyba co sie podupiło. Włarza coby loboczyc ranking plymion a tu dup i sie niy da :/ widza ino 3 plemiona w rankingu po 1 graczu

Nie obrażam się o to. Niech plemiona z łączną sumą 1k punktów nacieszą się przez chwilę pozycją w TOP10 :)
 

DeletedUser

Guest
dziala ten bonus nocny czy nie dziala? powie mi ktos?Bo pory dnia i nocy jesli chodzi o animacje i oprawe graficzna sie nie zmieniaja?
 

DeletedUser911

Guest
Dzień dobry wszystkim,
przybyłem do Was z s19 pierwszej części gry :)
Jakby ktoś był zainteresowany współną grą zapraszam do kontaktu na PW.
 

DeletedUser919

Guest
Witam. Widzę, że tutaj ekipa gra z 19 :) Grześko jaki nick miałeś bo Ciebie nie kojarzę :p
 

DeletedUser911

Guest
Grzesko Wielki, a później romdudek - jestem założycielem =CR=.
 

DeletedUser

Guest
zauwazyliscie ze na tym swiecie jest moze 5 000 aktywnych graczy,to jest nic ,na plemionach 1 bylo pelno a tutaj obok mnie jest pusto.Moja ekspansja moze przebiegac tylko do srodka i ewentualnie na dol bo gora i lewo jest pusciutka ,cos jest nie tak z tym swiatem,graczy jak na lekarstwo. P.S Romdudek nieznamy sie czasem bo masz nika jak moj kolega ?
 

DeletedUser911

Guest
Wszystko zależy z jakiego świata jako romdudek grałem tylko na s19.
 

DeletedUser911

Guest
No widzisz jaki ten świat mały. Jako romdudek byłem na kilku kontynentach z liczbą wiosek blisko 6000! Więc gdzieś mogliśmy być sąsiadami :)
 

DeletedUser911

Guest
Barcelona jaki miałeś nick na s19? Przyłączam się do pytania, czy ktoś jeszcze grał na s19?
 
Do góry