Sytuacja na świecie Eremitage

  • Rozpoczynający wątek Goraj
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
a czemu to ? widzę niektórzy już po 3 osadki ...powinno już z górki polecieć ..... ja dopiero 500pkt db miał xD jeszcze długa droga przede mną :)
 

DeletedUser

Guest
po godzinie dlubania jak tu sie zarestrowac wkonu sie udalo :DDDDDDDDDd siema wojtek :D
 

DeletedUser

Guest
A tam coś się jednak dzieje , jeszcze trochę czasu trzeba żeby ludzie się rozwinęli itd , będzie git :)
 

DeletedUser

Guest
Dzieje :) Dopiero zacznie haha ...A na forum nadal cisza ... tylko pojedyńcze posty. ..zero ciągłości :)
 

DeletedUser

Guest
No niestety :p
Zauważyłem, że strasznie mało osób grających udziela, bądź zarejestrowało się na forum.

Jest to nowy świat i się dopiero zacznie dziać jak kolega powyżej to już napisał. Mam tylko nadzieje, że bugi nie przeszkodzą w ciekawej grze :)
Dobra koniec offtopa :p
 

DeletedUser

Guest
aby Zakladka Wojny oraz Szlachetny Planista juz dzialaly, nie wspominajac o Trybie wspolpracy
 

DeletedUser

Guest
I zaczeli wprowadzać zmiany . .."RAPOPRTY" nie koniecznie jest to lepsze
 

DeletedUser793

Guest
Nie rozumiem dlaczego gra tak została zmieniona. Wolałem 3 budynki rekrutacyjne i 3 różne kolejki. Zbyt wiele przyzwyczajeń z tej we mnie siedzi ; ( ale cóż spróbuję swoich sił. Juz małe plemięzaczyna ssię kształtować, zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam św. 23. NiruŚ.
 

DeletedUser302

Guest
Nirandel;n6079 napisał:
Nie rozumiem dlaczego gra tak została zmieniona. Wolałem 3 budynki rekrutacyjne i 3 różne kolejki. Zbyt wiele przyzwyczajeń z tej we mnie siedzi ; ( ale cóż spróbuję swoich sił. Juz małe plemięzaczyna ssię kształtować, zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam św. 23. NiruŚ.


Poniewaz TW 2 to nie Plemiona z nowa grafika.
Od poczatku zalozenie bylo aby byly podobne, dzialajace na podobnej mechanice ale tyle ile podobienstw tyle i roznic.
 

DeletedUser843

Guest
Witam
nie wiem czy macie tak samo ale z bonusem nocnym chyba jest jakis problem, mamy z kumplem go o innych porach ( różnica 1h ) mi sie włącza o 24 jemu o 1 w nocy.

To pewnie efekt tego ze w jednym momencie równiez na czacie jest godzinna różnica.
 

DeletedUser843

Guest
Dokładnie, ale co to ma za znaczenie, to jak go bedzie ktos atakował bedzie myslał ze juz nie ma bonusu a u niego bedzie wciąż aktywny??
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi sie że bonus włącza mu się o tej samej godzinie
 
Do góry