Sytuacja na świecie Eremitage

  • Rozpoczynający wątek Goraj
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser706

Guest
o której godzinie powstał serwer? i czemu nie było żadnego info ?
 

DeletedUser

Guest
Znowu 'Limit członków plemienia: 40'
A dwa pierwsze plemiona po 60 juz... ;)
 

DeletedUser712

Guest
Witam , mam pytanie gdzie mógłbym sie odwołać do nałożenia blokady na konto ? Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
W skrócie, Niemcy skopali, a nasz "cały misterny plan w dupę" ;
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze jakies bledne zalozenia odnosnie nowego swiata o ktorym powinismy wiedziec ?
- wiekszosc graczy zaczelo gre na s5 z tego powodu iz wlasnie limit mial byc 40 graczy, aby plemienia byly male z lepsza komunikacja i zgraniem a tu znow masowki sie tworza...
 

rvdesti

Łucznik na koniu
archangelpl;n5130 napisał:
Jeszcze jakies bledne zalozenia odnosnie nowego swiata o ktorym powinismy wiedziec ?
- wiekszosc graczy zaczelo gre na s5 z tego powodu iz wlasnie limit mial byc 40 graczy, aby plemienia byly male z lepsza komunikacja i zgraniem a tu znow masowki sie tworza...
To przyjmij do plemienia tylko 40 osób :D?
 

DeletedUser

Guest
Chodzi raczej o fakt, iz ciężko będzie ugrać coś małym plemieniem, na masówki po 200.
Tutin, parę osób od nas tam gra juz. ;) (20)
 

DeletedUser

Guest
ale jest szansa że na 6 świecie dojdą w końcu dlaczego limit graczy nie działał :)
 

DeletedUser

Guest
Może dojdą tez w koncu, czemu pierwszego dnia był bonus nocny, a drugiego już nie... ;o
 

DeletedUser

Guest
Originally posted by Tutin87 View Post
Arch, Goraj - zaczynacie grę na 5 świecie?


Tak gramy tam :)



Goraj;n5152 napisał:
Chodzi raczej o fakt, iz ciężko będzie ugrać coś małym plemieniem, na masówki po 200.

Dokladnie oto mi chodzilo... Destination.

Jeszcze jakies bledne zalozenia odnosnie nowego swiata o ktorym powinismy wiedziec ?
- wiekszosc graczy zaczelo gre na s5 z tego powodu iz wlasnie limit mial byc 40 graczy, aby plemienia byly male z lepsza komunikacja i zgraniem a tu znow masowki sie tworza...


BONUS NOCNY - byl ale sie zmyl ?
 

DeletedUser

Guest
Właśnie dzisiaj zacząłem grę na tym świece , myślę że będzie mi się miło grało :) , pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich ....
Jestem nowy na Tribalu ...z chęcią przyjmę każdą dobrą wskazówkę na priv .... wcześniej grałem w KingsAge
Pozdrawiam
neoXs
oj joj joj ...ale tu cisza :)

Nie piszemy "post pod postem" - proszę, używaj opcji "edytuj" / Urisiel.
 
Do góry