Sytuacja na świecie Castel del Monte

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser210
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Poziom plemienie slowianie:

UlztxXe.png

Pozdro 600.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mogłem w sumie jeszcze grać ale uzależnienie od gry to nie jest dobry stan

Trochę w sumie jak na prawowitego założyciela BM czuję się zapomniany jak na wprowadzenie tego plemienia na szczyt i zostawienie go w sumie w glorii i chwale :D Zero słowa normalnie :p

W woli ścisłości skrót B M pochodzi od Black Metal i dlatego nazwa Blackened :D Która była na samym początku później została zmieniona na Republikę ( ciekawe czy wciąż na forum są moje posty ^^ ) z powodu tolerancji jaka była w plemieniu nie liczył się wiek tylko ogarnięcie :D

Ciekawi mnie jak jest teraz ale władza została moim zdaniem oddana odpowiedzialnym ludzią także jest chyba ok :D

Lovely mówisz że nic się nie dzieje a no z tego co ja pamiętam to jeszcze w styczniu była wojna
BM vs. ENG :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser842

Guest
Z tego co wiem to nadal jest; ENG ma raczej ciężko XD
 

DeletedUser537

Guest
Nie ma już ENG jest teraz połączony z nimi B W

Pozostałe liczące się plemiona to:

- PLH
- KoH
- B W
- SŁW
- GRF
 

DeletedUser

Guest
No sytuacja się zmieniła jak widać...
PLH dalej pokazuje nie tylko na naszym świecie również na innych jakim to silnym i wielkim plemieniem jest...
Jak na porządną MASÓWKĘ przystało :]
Przestroga dla innych więc...
Wstąp do nich a będziesz ich karmą tylko jak żółtą kropkę zobaczą a działają wiadomo jak :]
 

DeletedUser537

Guest
Lord Lordow;n9767 napisał:
Wstąp do nich a będziesz ich karmą tylko jak żółtą kropkę zobaczą a działają wiadomo jak :]

No niby jak ? Pokaż mi chociaż 1 przykład takiego gracza, który z żółtą kropką został przejęty. Jeżeli nie wiesz co mówisz to lepiej się tu nie udzielaj. Nie ma na tym serwerze drugiego takiego plemienia jak Nasze, które w taki sposób jak My podchodziłoby do słabszych graczy. Przykładów takich osób mogę Ci kilkadziesiąt wymienić. Nie wierzysz w moje słowa to sobie pisz do ludzi i się pytaj o opinię na ten temat a nie jakieś niestworzone historie tu wymyślasz.

Kto wykorzystuje swoich słabszych graczy do swoich celów ? Zapytaj sam siebie.
Kto bunkruje nie swoim defem wioski po 50k 50k 50k 25k wioski ? Również sam siebie zapytaj.
Kto zmusza swoich graczy do wysyłania ataków, które idą kilka dni po czym jak mu wyczyszczą wioskę ją przejmuje ? Wiesz kogo pytać.
Kto przejmował całkiem niedawno sporo wiosek po graczach, którzy nie załapali się do nowego plemienia ?
Kto zapraszał graczy od Nas do swojego plemienia po czym jak sobie nie radzili z Nami zaczął sam ich przejmować ?
Wystarczył skan wioski na kompana z Twojej niewielkiej paczki i od razu pojawiło się tam 200k defa. A jak inny mniej znaczący gracz, który przyleciał pomóc na front potrzebował wsparcia to nikt mu nic nie wysłał. Wioskę oczywiście stracił.
O kim mówią ludzie, że się ma coś z głową nie tak i się go boją ? Wydaje mi się, że powinieneś wiedzieć.

A najlepsze jest to, że to co tu pierdzisz jest pisane przez osobę, która powiedziała komuś, że się połączy z jego plemieniem w jedno, po czym jak pojawiły się inne możliwości poszła na stronę wroga i nie dotrzymała danego słowa.

Nie wiem co Cię skłoniło do napisania takich bzdur ale widać tonący brzytwy się chwyta. Graczy Wam ubywa i to boli czyż nie ?

Przy okazji tej wiadomości, zapraszam do PLH wszystkich tych, którzy chcą być w plemieniu, które w przeciwieństwie do pozostałych ma wyrozumiałych i dojrzałych przywódców, którzy szanują każdego gracza bez wyjątków.
 

DeletedUser

Guest
Mało wiesz masz hmm 16 lat ?
Jesteś jak widać nadpobudliwy cieszy mnie zainteresowanie twoje moją osobą (kopiowanie taktyki,unikanie otwartej walki) oraz mało wiesz na temat tej gry/strategi a żeby wypowiadać się na takie tematy trzeba mieć wiedzę i jak widać ciągle twój lament i płacz nic nie pomogą...
Twoje wiadomości: wydaje mi się że słowa twoje i komentarze są strasznym płaczem i lamentem które nawet pojawiła się na Forum,,,
Ale cieszymy się z tego bo mamy z kogo się chociaż pośmiać :) jest weselej po prostu :D

Przy okazji Zapraszasz graczy do PLH ? a jest miejsce ? hehehe
zresztą kim ty jesteś ?
Neito napisał zwykły pionek PLH a nie dawno chciał do KoH takim właśnie przykładem jesteś dla innych... :)

Pozdrawiam
Większe wiadomości pisz i co tam chcesz...
 

DeletedUser

Guest
Mechanizmy obronne – pojęcie wprowadzone przez twórcę psychoanalizy, Zygmunta Freuda i przejęte przez współczesną psychologię. Oznacza metody radzenia sobie z wewnętrznymi konfliktami w celu ochrony osobowości (ego), zmniejszenia lęku, frustracji i poczucia winy. Na ogół są one nawykowe i nieuświadomione.

Na szczególną uwagę zasługują też tzw. moralne mechanizmy obronne, czyli takie, które pozwalają wciąż uważać się za dobrego człowieka pomimo naruszania własnych zasad moralnych. Można tu wyróżnić np.:
  • racjonalizacje "złych" czynów jako środków do wyższego dobra
  • eufemizmy – nazywanie "złych" czynów mniej negatywnymi nazwami
  • porównania – porównywanie własnych "złych" czynów z jeszcze gorszymi czynami innych ludzi
  • rozmycie odpowiedzialności – dzielenie się winą z innymi
  • przemieszczenie odpowiedzialności – uzasadnianie "złych" czynów jako dopuszczonych przez jakiś wyższy autorytet
  • wyparcie konsekwencji – ignorowanie negatywnych konsekwencji swoich czynów
  • dehumanizacja ofiar swoich czynów.
  • zewnętrzna atrybucja winy – obwinianie ofiar np. o to, że prowokowały.
Źródło - Wikipedia. Pasuje prawie idealnie. I właściwie nic więcej nie muszę pisać :D
 

DeletedUser537

Guest
Lord Lordow;n9895 napisał:
Neito napisał zwykły pionek PLH a nie dawno chciał do KoH takim właśnie przykładem jesteś dla innych... :)

Tym to mnie rozbroiłeś kolego. Pokaż tego screena w którym to ja chcę dołączyć do Was a nie kolejny raz jakieś bzdury wypisujesz. Po pierwsze to Ty kilka razy chciałeś sojusz z nami. Odrzuciliśmy. Po drugie to od Was niedawno dostałem propozycję dołączenia i zmiany stron konfliktu, którą odrzuciłem, więc mi tu takich bzdur nie wypisuj.

Mało tego twierdzisz, że ja coś od Ciebie odpatruję a z Naszego punktu widzenia to właśnie Ty to robisz. Każde nasze zagranie było kopiowane ale to nic, to tylko gra i pewne rzeczy można domyśleć się samemu, więc nic takiego nigdzie nie pisałem.

Niby ja unikam walki. Hehe tym również dowaliłeś do pieca. Najlepsze jest to, że ja już nie raz Ciebie zaatakowałem a Ty mnie nigdy. Tak się składa, że to ja przeniosłem się na front pod Ciebie, no ale niech będzie to Ja unikam walki :)

Na podstawie tego co piszę twierdzisz, że mam 16 lat. Gdybyś sam miał więcej, wiedziałbyś, że kilka dobrych lat temu jak powstawały fora internetowe był kładziony nacisk na posty wartościowe i rozbudowane, a nie krótkie odpowiedzi jak ma to miejsce teraz, które są wprowadzane przez współczesną młodzież, która zamiast prowadzić rzeczową i konstruktywną dyskusję na forum traktuje pisanie i czytanie w formie "nie wiem co napisał, ale mam ubaw". Na tej podstawie mógłbyś wywnioskować, że jestem forumowiczem starej daty i stąd właśnie taki a nie inny nawyk.

No nic, ktoś mi wczoraj powiedział, że z Tobą rozmawiał i okazuje się, że jesteś "po ciężkich przejściach" i trzeba przez pryzmat tego starać się zrozumieć Twoje zachowanie i to co piszesz. Wygląda na to, że tak jest, więc tak zrobię. Z mojej strony koniec ofensywny na Twoją osobę :) Nie będę już reagował na Twoje wpisy. Aha i chłopaki z PLH, nie informuje mnie już, że ktoś mi odpisał na forum ^^

Dzięki i Pozdrowienia dla Wszystkich - Lord Lordów, dla Ciebie również ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja wiem że ty nigdy nic i co ja to nie itd...
ale każdy wie i nawet byli SŁW kim jesteś :) i co podkładasz...

P.S
Przeczytaj mój Nick tak jak jest napisane
Historia Tego Nicku:
Jak się pisze tak się wymawia i piszę Lord Lordow
Lord Lordów ksywa nicku ? :) Może być...:cool:
 

DeletedUser537

Guest
Ci "Byli Słowianie" to mogą tyle o mnie wiedzieć co ja o Twoim życiu intymnym. Jedyny "były Słowianin" z którym rozmawiałem kilka razy to Sir Black Angel a i on za wiele nie może powiedzieć bo nie o mnie rozmawialiśmy i znaliśmy się stosunkowo krótko.

Chcesz mi powiedzieć, że niby to Lordow znaczy coś innego niż Lordów tak ?

A coś jeszcze. Niby według Ciebie jestem nikim i pionkiem w PLH, unikam walki i jestem tym złym, który zawsze jest winny wszystkiego co się dzieje. Jeżeli tak jest to powiedz mi czemu cały czas ludzie z którymi gram mi ufają i są po mojej stronie ? Jak to się dzieje, że taki nikt jest w tak dużym i znanym plemieniu jednym z jego przywódców i ma wpływ na to co się dzieje nie tylko w swoim plemieniu ale i na całym serwerze ? Skoro unikam walki to siłą z pewnością ich do tego nie zmuszam czyż nie ? W takim razie jak to wytłumaczyć ?
 

DeletedUser

Guest
Skonczcie dyskutowac kto jest najlepszy itp itd... zamiast sie wywyzszac zacznijcie grac bez agresywnych tekstow w swoje strony = )
 
Do góry