DeletedUser Guest 17. Lut 2016 #161 Wyslannica napisał: Nie, nie zrobimy. Ten świat jest zamknięty od Października 2015 Kliknij aby rozwinąć... jak zamknięty, tam sie nie farmi wcale , barbarki małe i wielu farmi na graczach a to nie jest dobre
Wyslannica napisał: Nie, nie zrobimy. Ten świat jest zamknięty od Października 2015 Kliknij aby rozwinąć... jak zamknięty, tam sie nie farmi wcale , barbarki małe i wielu farmi na graczach a to nie jest dobre
Wyslannica Community Manager Członek obsługi gry 17. Lut 2016 #162 Rozgrywka na tym świecie została zakończona, Został on zamknięty i usunięty z listy światów gry. Reasumując nie istnieje
Rozgrywka na tym świecie została zakończona, Został on zamknięty i usunięty z listy światów gry. Reasumując nie istnieje
DeletedUser1157 Guest 17. Lut 2016 #163 siliko napisał: jak zamknięty, tam sie nie farmi wcale , barbarki małe i wielu farmi na graczach a to nie jest dobre Kliknij aby rozwinąć... Ze statsów wynika, że grasz aktualnie na pl 7, 9, 11, 12, 13. Musiałeś/aś pomylić nazwę świata
siliko napisał: jak zamknięty, tam sie nie farmi wcale , barbarki małe i wielu farmi na graczach a to nie jest dobre Kliknij aby rozwinąć... Ze statsów wynika, że grasz aktualnie na pl 7, 9, 11, 12, 13. Musiałeś/aś pomylić nazwę świata