Sytuacja na świecie Alnwick

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek Kondick
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Ellipsis;n6609 napisał:
Widzę że znowu zaczynamy wojnę sabotażową..zamiast normalnie i uczciwie walczyć o wioski..ehhh :( A tak się wszyscy zarzekali jak żaba błota ..że sabotaże to nieczysta i nieuczciwa walka !

Według mnie to niepotrzebna opcja w grze. Śledzę fora anglojęzyczne i tam też ta opcja nie cieszy się popularnością więc może kiedyś ją zlikwidują.
 
Gratulacje dla Lion's Avalanche i ich wrogów. Mam nadzieję, że spotkamy się teraz na pl11.
 
Jak skuteczna jest ta osłona z 15 lvl-a Tawerny? Ktoś mi mówił, że na 80 ataków sabotażem weszło mu tylko 11. Ktoś to konkretniej sprawdzał? Nadal opłaca się tego używać (pomijając sytuacje umowy o zakazie saba)?
 
@Gadraer Dziękujemy serdecznie ! :)
To była wspaniała przygoda, cieszę się że mogłem przewodzić tak wspaniałymi ludźmi. Mam nadzieje że spotkam się z Wami moi drodzy gracze na nowym świecie bądź na innych grach :)

Ave LiA !!
 
Dzięki wszystkim za grę. Biada tym którzy wejdą nam w drogę na nowym serwerze :D
 
Hm... Zapraszam do plemienia Gwardia Kardynała. Cierpliwi weterani mile widziani. Przywódca ma doświadczenie dowozenia zwielu światów. Działa po cichu i metodycznie (taka "reklamówka").
 
Ja też dziękuję wszystkim za grę. To był ciężki rok z TW2, od początku do końca robiliśmy za" beta testerów ". Może za kilka lat, jak ta gra chociaż w 30% dorówna plemionom1 spróbuje znowu :) Gdyby nie atmosfera i zaangażowanie plemienia, to na pewno już dawno bym odpuścił.
 
Zapraszam serdecznie moich kamratów na nowy serwer który otworzy się 7 października :)
Któż wie, może szybciej się uwiniemy z końcem świata ;)

Serdecznie pozdrawiam.

Przywódca Lion's Avalanche
DamnFighter
 
Zapraszam serdecznie moich kamratów na nowy serwer który otworzy się 7 października :)
Któż wie, może szybciej się uwiniemy z końcem świata ;)

Serdecznie pozdrawiam.

Przywódca Lion's Avalanche
DamnFighter
Już nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy na froncie ;)
 
czemu tal wolno idzie jak sie atakuje graczy ? i nie szybciej na barbarki

czy ten świat łączy sie z innymi światami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy twórcy gry mogą przyspieszyć barbarki, nigdzie tak nie ma jak w tym świecie. Moglibyście pomyśleć o tym i zrobic barbarki po 1000 punktow a nie jak na tym świecie. Prosze odpowiedzieć mi czy to można poprawić i czy to zrobicie twórcy kochani. <3333
 
Powrót
Do góry