Sytuacja na Świecie Drachenfels

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser598
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser598

Guest
Nowy świat a wraz z nim mnóstwo zabawy:)
Widać że gracze z poprzednich serwerów i tu próbują swych sił i im życzę powodzenia a także tym co pierwsze kroki tu stawiają.
Na dniach rozstrzygnie się kto zgarnie nagrody za jak najszybsze osiągnięcie 2000 punktów, obecnie widać że czołówka to Veiron oraz gryzon Powodzenia :) Równie ciekawe kto dokona tego za monety a kto nie.

A więc znamy już zwyciężców w konkursie którzy za korony osiągneli 2000 punktów Gratulacje dla graczy plemienia PLW a teraz czekamy na graczy bez wspomagaczy:)
 

DeletedUser188

Guest
i jak zwylke trafiłem na świat na którym nikt nie gra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser735

Guest
Witam Marmolada na forum- mój wódz z plemienia :) Dawać raporty z ataków etc :)
 

DeletedUser734

Guest
To ja skorzystam z okazji i pozdrowię świnki z BMś, dzięki, że budujecie Nam wioski :)
 

DeletedUser188

Guest
takie pytanko (a nawet 2)
-czy ktoś może mi coś powiedzieć coś o plemieniu NAZWA BĘDZIE PÓŹNIEJ,
-co się dzieje z PLH bo przez pewien moment były 3-4 plemiona o takiej samej(lub podobnej) nazwie
 

DeletedUser1014

Guest
posiadam trzy wioski na jednym swiecie(3 konta)..jak usunac??pisalem do suporu..ale nikt nic z tym nie robi pomimo ze to nielegalne podobno:x
 

DeletedUser1217

Guest
Tia tylko jakoś nikt się nie udziela na forum..

Szczerze powiem że podoba mi się sytuacja którą mamy teraz na świecie, starcie dwóch molochów, ciekawe kto wygra tą wojnę ;)
 

DeletedUser188

Guest
No... Całkiem fajnie pozostały praktycznie 2 plemiona+ich akademie, choć one nie są choć tak wielką siła.
Ciekawe kto w końcu opanuje tem serwer bo teraz szala przewagi często przechodzi z jednej strony na drugą.
 

DeletedUser

Guest
A oto i jak przedstawia się sytuacja na mapie 4 największych plemion.
Cóż można powiedzieć, ciekawy widok :)


map_www_pl4_e3dd05520938dfc3f44d1b8c7bdadece_14333721147444.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1830

Guest
Plemię top 2 się rozpadło. To już powoli koniec tego świata bo nic już nie powstrzyma Jardangi od zwycięstwa :D
 

DeletedUser188

Guest
Ktoś będzie myślał nad zamknięciem świata, bo zasadniczo mamy ponad 80% wiosek z plemion top 10?
 

DeletedUser1830

Guest
Powinno się już ten świat zamknąć. Według ostatnich wyliczeń w posiadaniu Jardangi było 85% wiosek plemion top 10 oraz 47% wszystkich wiosek graczy na tym serwerze.
 

DeletedUser2781

Guest
LCR [*] szkoda że nie miałem tyle czasu by grać do końca..
 
Do góry