Sytuacja na świecie Bastille

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser188
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No niestety, ale muszę potwierdzić to co pisze RoyalArt. Trochę trudno się gra, trzeba na prawdę uważnie obserwować to co się dzieje w okolicy. No i na dodatek przez zepsuty ranking plemion nie działa tw2-tools, a przynajmniej mapka na świecie bastille :(
 

DeletedUser610

Guest
I dziwne ze wszedzie udalo sie usunac usterke tylko nie na Bastille
 

DeletedUser

Guest
hihi, 200 chłopa, przy 400 grających to raczej średni wyczyn, pożyjom uwidim
 

DeletedUser

Guest
@blackhaber jesteś tym którego już rozjechaliśmy czy tym którego dopiero rozjedziemy?
 

DeletedUser

Guest
Tak sobie czytam to tutaj piszecie (za dużo to raczej tego nie ma) i bawi mnie taka spinka:
Shayka;n4794 napisał:
@blackhaber jesteś tym którego już rozjechaliśmy czy tym którego dopiero rozjedziemy?
Tym bardziej, że patrząc na obecną ekipę Graczy z którymi miałem okazję (a raczej moje skromne offy) się zetknąć to mam wrażenie, że sporo tu dzieciaków widząc PW jakie dostaję po "odwiedzinach". To patrząc na Wasze dokonania to za dużo tu nie ugraliście póki co ;)
 

DeletedUser

Guest
Bo i o czym tutaj się rozpisywać? :)
Róbcie swoje w grze.
Ranking < to by było tyle w temacie.
Dodam tylko że top 1 PLH i top 2 ZEF to na dobrą sprawę jedno plemię.
Plemiona top 4 i 5 to sojusznicy praktycznie od początku gry a obecne top3 od bodajże połowy.

Co by zobrazować jak śmiesznie wygląda te "pożyjim uwidim" jak również te "To patrząc na Wasze dokonania to za dużo tu nie ugraliście póki co ".

Pozamiatane, dziękuję dobranoc.
Żegnam graczy Bastille, miło było z Wami pograć.
Do zobaczenia w innych tytułach przeglądarkowych.


Proszę, nie pisz post pod postem.
Używaj opcji "Edytuj"
/Urisiel
 

DeletedUser41

Guest
A był w ogóle na tym świecie jakiś moment w którym jakieś plemię choć trochę dogoniło PLH ??? bo czasami tam zaglądałem i zawsze była spora przewaga w pkt i członkach plemienia :) do tego ZEF to wasze plemię a 3 4 i 5 to sojusz to z kim wy tam walczyli :):):) a takie pytanie bo sporo czasu nie zaglądałem na tw2 czy już ruszyły na tym świecie te twierdze ? bym zobaczył jak to wygląda
 

DeletedUser

Guest
ScriptPF;n8216 napisał:
(...) a takie pytanie bo sporo czasu nie zaglądałem na tw2 czy już ruszyły na tym świecie te twierdze ? bym zobaczył jak to wygląda

nie, twierdzów dalej niema :)

prawie rok mija od narodzin tego świata a tu nie ma z kim pogadać, może jakieś Towarzystwo się zleci? :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1321

Guest
nie, twierdzów dalej niema :)

prawie rok mija od narodzin tego świata a tu nie ma z kim pogadać, może jakieś Towarzystwo się zleci? :rolleyes:

Towarzystwo nie dyskutuje tylko działa..... Jak ktoś się interesuje tym co się dzieje na tym świecie to wie o czym mówię. Kwestia czasu kiedy nastąpi zmiana lidera :p
 

DeletedUser1169

Guest
Kto by sie spodziewał po takiej dominacji jaka była rok temu a obecnie :)
 

DeletedUser1606

Guest
Jakbyś się zastanowił to sam byś doszedł do odpowiedzi na Twoje stwierdzenie. To oczywiste że tak właśnie się stało. Twórcy gry mają parcie na nowe światy a nie uporządkowali konkretnych zasad, by gra nie ciągnęła się w nieskończoność. Kilka lat grania na jednym świecie to sorry ale szkoda życia. Totalną bzdurą jest ciągnięcie tej agonii z wioskami w ilości 500 + . Większość graczy w PLH to byli naprawdę dobrzy gracze. Doświadczeni, stabilni, dorośli ludzie którzy wiedzieli czego chcą. Niestety doszli do jedynego słusznego wniosku że jednak szkoda życia na nudę i monotonię która zapanowała w ciągnącej się w nieskończoność grze.Wy też jesteście godnym przeciwnikiem i myślę że też wielu z Was odeszło tylko dlatego że "klimat się wypalił i nie ma chęci do dalszej nudnej gry z kilkuset wioskami". Dziwię się że Dwa jedynie liczące się sojusze nie mogą się dogadać i zakończyć tą wyniszczającą o wiele za długą wojnę ??? Czemu nie ma opcji rozejmu i zakończenia tego świata? Większość z nas naprawdę zna się już bardzo dobrze i walczymy z przymusu a nie chęci. Zastanówcie się co zrobić by tą agonię zakończyć!!!!
Darior - PLH
 

DeletedUser1676

Guest
Hmm... wymiękają... to pewne. Myśleli, że zgniotą takiego robaczka jak to pisali jakieś top 6 i to mniej liczne od każdego pozostałego z top 5 (pięć a jeden organizm). A jednak nadszedł ZONK!!
Nieustępliwość, mniej banów za oszustwa i widać co się dzieje.
 

DeletedUser1606

Guest
Co dla Ciebie znaczy wymiękają? To że teraz zastępstwa są legalne a kiedyś jak lider dostał na weekend passy topowego gracza bo służbowo musiał wyjechać i nie było możliwości gry i dostał bana za to, że nie było współzależności kont i innych to oszustwa... hmm ....
To nie jest gra dla bootów i obłąkanych ludzi co mają gdzieś rodzinę, świąteczne klimaty i mają parcie na wynik, tylko miała to być ciekawa gra strategiczna która okazała się gniotem, którego obecny kształt zawdzięczają tylko i wyłącznie nam - graczom. Jak można ciągnąć coś co po prostu stało się NUDNE? I ty to nazywasz Nieustępliwość? Gdyby zastępstwa działały od początku to już dawno byłby koniec gry.

Może jakiś świąteczny rozejm, by booty zobaczyły że poza ich pokojem jest piękny otaczający ich świat. Niech upieką ciasto a rodzina się zdziwi że umieją coś więcej niż przypalić wodę na 7mą kawę ;p ??? To taka moja sugestia. . . .
 
Do góry