SWIAT H starej daty

  • Rozpoczynający wątek moondancer
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
witam pytanie odemnie i jak widac od graczy po dyskusji na temat tego swiata czy jest mozliwosc otwarcia swiata bez przenoszenia wojsk bez wspolgraczy swiat na staryh zasadach tak jak czesc graczy zaczynala te gre nowi gracze by poznali nowe oblicze tej gry o wiele trudniejsze

prosba do graczy wiem ze niewielu z nas odwiedza forum ale jak ktos by chcial taki swiat prosze o polubienie lub wypowiedz pod ta prosba do suportu
 

DeletedUser1722

Guest
Powiem szczerze, że chętnie zagrałbym na świecie starego typu, gdzie były prowincje o ponad połowę mniejsze i nie było możliwości przenoszenia wojsk. Gra była wtedy znacznie ciekawsza i gracze bardziej szanowali wojsko, a berki były czymś naprawdę wyjątkowym.
Zdaje mi się nawet, że kiedyś przebrzmiało coś takiego jak powstanie świata retro. To byłoby ciekawe wydarzenie.
Pozdrawiam,
Phenix
 

DeletedUser3071

Guest
Choć zabawę z TW2 zacząłem od s21 gdzie panowały zasady takie jak obecnie ... to te które opisujecie brzmią bardzo ciekawie i na pewno rozgrywka była by ciekawsza oraz bardziej wymagająca .
Gdyby taki serwer wcześniej odpowiednio zareklamować to z pewnością stawiło by się do walki bardzo dużo osób , co urozmaiciłoby rozgrywkę a twórcą przyniosło odpowiednie profity .
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Powiem szczerze, że chętnie zagrałbym na świecie starego typu, gdzie były prowincje o ponad połowę mniejsze i nie było możliwości przenoszenia wojsk. Gra była wtedy znacznie ciekawsza i gracze bardziej szanowali wojsko, a berki były czymś naprawdę wyjątkowym.
Zdaje mi się nawet, że kiedyś przebrzmiało coś takiego jak powstanie świata retro. To byłoby ciekawe wydarzenie.
Pozdrawiam,
Phenix

Nie ma szans na zaimplementowanie starej mapy w grze. Informacja o światach retro była podczas ogłaszania punktów zwycięstwa. Czyli ogłoszenie dotyczyło powstawania światów z dominacją.
 

DeletedUser

Guest
wyslannico a czy jest szansa otwarcia swiata z dominacja ale tak jak kiedys bylo bez przenoszenia wojsk bez wspolgier bez pz czysty swiat bez opcji ktore sie pojawily w ostatnich latach ?
 

DeletedUser2603

Guest
@Wyslannica a mam takie małe pytanko... skoro te stare światy były tak cenione przez starych wyjadaczy to czy można by otworzyć stary-nowy świat na tychże zasadach czy aktualizacje działały globalnie? czy też stare światy są usuwane po jakimś czasie? Bo nawet w tej chwili otrzymuję powiadomienia na telefon o rekrutacji na Zipser Burgu :)
 

DeletedUser20

Guest
Na dominację jest jakaś szansa, ale na pozostałe opcje nie.

Chciałbym wrócić do tej wiadomości.

Serwery wszystkich wersji językowych są wypuszczane w tym samym czasie, ale nie wiem czemu tkwiłem w przekonaniu, że mają takie same ustawienia. Otóż nie. Okazuje się, że ostatnie 3 serwery PL miały PZty, natomiast ostatnie 3 serwery EN były z Dominacją. Stąd pytanie: od kogo to zależy? Dlaczego, mimo że wiadomo, że polskim graczom nie podoba się wersja zakończenia z Punktami Zwycięstwa, to dalej takie serwery są otwierane?

@Wyslannica Czy jest większa szansa na to, że na kolejnym świecie będzie Dominacja niż była 3 miesiące temu?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
@Wyslannica Czy jest większa szansa na to, że na kolejnym świecie będzie Dominacja niż była 3 miesiące temu?

Mając dwa typy zakończenia rozgrywki jest 50% szans na każde z nich.
Wszystkie informacje zostaną podane w ogłoszeniu informującym o starcie kolejnego świata. Nie wcześniej i nie później.
 

DeletedUser1902

Guest
z tego co rozumiem dalej nie ma podanego od kogo/czego zależy jaki to będzie świat, jedyne co wiemy to 50% szans, od 3 światów 50% szans a dalej PZty, to fajne "losowanie"
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
z tego co rozumiem dalej nie ma podanego od kogo/czego zależy jaki to będzie świat, jedyne co wiemy to 50% szans, od 3 światów 50% szans a dalej PZty, to fajne "losowanie"

Nigdzie nie było informacji, że jest jakiekolwiek "losowanie". Decyzja jest podejmowana w momencie ustalania daty startu świata przez osoby zarządzające projektem Tribal Wars 2. Support nie otrzymuje informacji wcześniej niż około 2-4 dni przed startem świata dlatego tak jak napisałam:

"Wszystkie informacje zostaną podane w ogłoszeniu informującym o starcie kolejnego świata. Nie wcześniej i nie później."

Polecam uzbroić się w cierpliwość.
 

DeletedUser20

Guest
A możemy liczyć na to że nasz support zasugeruje osobom zarządzającym projektem Tribal Wars 2, że PZty to gówno i gracze chcą dominacji?
 

DeletedUser1902

Guest
A możemy liczyć na to że nasz support zasugeruje osobom zarządzającym projektem Tribal Wars 2, że PZty to gówno i gracze chcą dominacji?
i to jest myśl, nie chce tutaj nic wypominać ale głos graczy chyba ma jakieś znaczenie........
 
Do góry