Odrzucony Strona poświęcona Tribal-Wars2.

  • Rozpoczynający wątek Memsztyl
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co myślicie o stronie , nie forum. Wiecej osób szuka głównych informacji na temat gier na forum nie jest to dość przejrzyste.
Chodzi mi o taką stronę jaką jest np: www.tibia.pl (nie reklamuje tylko to przykład) wiele informacji i różnych poradników.
Przyciągnie to nowych graczy .
 

DeletedUser302

Guest
Wydaje mi się, ze nie ma sensu aby powstawała jeszcze dodatkowa strona o TW2.

Może jakieś fanowskie dzieło chcesz zaproponować?


Obecnie wszystkie informacje o Tribal Wars 2 możesz znaleźć w Wiki. Cóż więcej potrzeba?

I przede wszystkim kto miałby się zajmować dodatkową pracą?
 

DeletedUser

Guest
Idąc tropem schematu budowy współczesnych gier, to wszystko możliwe, że i na stronie logowania w przyszłości będą jakieś informacje zamieszczane, np najciekawsze tematy na forum, linki do artykułów. Na wiki też będzie więcej informacji, na pewno będą poprawione niedopatrzenia i błędy.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś sam założył taką stronę, w połowie będzie miał informacje z wiki, w ćwiartce z forum, a reszta... no może ktoś napisze poradniki :)
Właściwie poradniki można też pisać i tu, jaki problem?
 

DeletedUser

Guest
Stroną mógłbym się zająć ja i ktoś kto by chciał mi w tym pomóc.Zbieram zarazie opinie.
 

DeletedUser

Guest
No wszystko fajnie, lecz "Tibia" jest po angielsku i ludzie, którzy języka nie znają szukają informacji. Tribal Wars 2 jest całkowicie po polsku i moim zdaniem nie potrzeba żadnych takich stron.
 

DeletedUser210

Guest
Moim zdaniem bezsensu pomysł. Na wiki masz wszystkie niezbędne informację. Jeśli ktoś czuje że jeszcze nie wie wszystkiego wchodzi na forum i pyta. Proste jak konstrukcja cepa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry