Odrzucony Skromna propozycja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1382
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1382

Guest
Witam.

Moją propozycją jest by w akademii powstało np okienko, czy też info w której wiosce znajduje się szlachcic i w jakiej ilości+ przekierowanie do tej wioski. Fakt, na początku gry, pomysł jest w zupełności niepotrzebny, można wioskę sobie przydzielić ikonką do grupy. Ale kiedy mamy np 400 wiosek i więcej, pojawiają się problemy.
Na pewno pomysł ułatwi zycie i zyskamy na czasie.

Jak myslicie, jest to dobry pomysł i realny do wprowadzenia?
 

DeletedUser2739

Guest
Przegląd > jednostki > ustaw sobie strzałkę w dół przy szlachcie to pokaże Ci gdzie znajdują się grubasy.
 

DeletedUser2799

Guest
Przy 400 wioskach rowniez dobrze sprawdzaja sie grupy. Raz ustawisz nie zmieniajac zalozen co do rozwoju wioski i pamietasz zawsze co gdzie masz. Nawet nie sprawdzajac w przegladzie.
To co ja bym zmienila to ilosc tych grup. 10 to dla mnie za malo. Co Wy na to?
 

DeletedUser2337

Guest
Przy 400 wioskach rowniez dobrze sprawdzaja sie grupy. Raz ustawisz nie zmieniajac zalozen co do rozwoju wioski i pamietasz zawsze co gdzie masz. Nawet nie sprawdzajac w przegladzie.
To co ja bym zmienila to ilosc tych grup. 10 to dla mnie za malo. Co Wy na to?
DOKŁADNIE, to mnie bardzo ogranicza, jestem za podniesieniem limitu.
 

DeletedUser2799

Guest
DOKŁADNIE, to mnie bardzo ogranicza, jestem za podniesieniem limitu.
To zaproponuj proszę to w sugestiach, bo moich Pani Katarzyna nie raczy komentować a jeśli już nie ma wyjścia to wszystkie odrzuca. Może Twojej nie odrzuci. Dziękuję.
 

DeletedUser1382

Guest
Przy 400 wioskach rowniez dobrze sprawdzaja sie grupy. Raz ustawisz nie zmieniajac zalozen co do rozwoju wioski i pamietasz zawsze co gdzie masz. Nawet nie sprawdzajac w przegladzie.
To co ja bym zmienila to ilosc tych grup. 10 to dla mnie za malo. Co Wy na to?
Zgadzam się i popieram w 100%. Sa różne offy, rózne defy. 10 to stanowczo za mało.
 

DeletedUser2799

Guest
I mało tego można by było KONIECZNIE zwiększyć możliwość przypisywania grup do wioski z 4 do np 10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry