Serwery / Ile trwają? Kiedy się kończą?

DeletedUser4213

Guest
Witam, jestem nowy w TW2 dlatego mam kilka pytań.

Ile średnio trwa jeden serwer? I kiedy są zamykane / otwierane nowe? Szukałem informacji, ale są braki w tym temacie. Tzn. jednie wiem o Punktach Zwycięstwa - co decyduje o zakończeniu innych serwerów bez PZ? Chciałbym wiedzieć na ile rozgrywki się szykować i czy warto teraz czekać na nowy serwer.

Czy nazwy serwerów są powtarzalne? Czy np. serwer o nazwie Eketorp jest po prostu resetowany co jakiś czas czy każdy nowy serwer nazywa się inaczej?

Mam wrażenie, że światy są zdominowane przez 1-3 plemion, reszta jest naprawdę słaba w stosunku do topki. Czy tak to zawsze wygląda? Czy mniejsze plemiona mają szansę się znacznie powiększyć czy jednak to się nie zdarza?
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Ad.1 Zależy od ekip jakie sie znajdują na danym serwerze. Jedne trwają po 4 miesiące inne latami. Dominacja polega na posiadaniu 80% wiosek z plemion top10. PZty znasz.
Ad.2 Nie każdy serwer na swoją unikalną nazwe.
Ad.3 Po sporej większości. Jeśli nie ma silnej wielo serwerowej ekipy to raczej wygrywa ktos nowy. Ale zazwyczaj widzi sie te same nazwy w Topce
 

DeletedUser4213

Guest
Dzięki za odpowiedź. Czy da się odróżnić serwer, który będzie trwał krótko od tego długiego? Zależy mi na jak najdłuższej grze. :)
 

DeletedUser2337

Guest
Dzięki za odpowiedź. Czy da się odróżnić serwer, który będzie trwał krótko od tego długiego? Zależy mi na jak najdłuższej grze. :)
To zależy od graczy. Histria, która niedawno wystartowała będzie jednym z dłuższych serwerów
 
Do góry