Sabotaz

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
  • Gildia złodziei:
Ten zakon odblokowuje technologię Sabotaż, która pozwala Twoim szpiegom sabotować wrogie wioski.
Sabotaż powinien doprowadzić do zniszczenia budynku, więcej będę wiedział, jak dostanę jakiś raport.

Sprawdzone: obniża poziom losowego budyku
 

DeletedUser322

Guest
co broni przed sabotażem? szpiedzy? czy inny fancy budynek?
 

DeletedUser

Guest
Przed akcjami złodziejskimi bronią nasi złodzieje w wiosce. Nie jestem pewien, ale poziom tawerny też chyba ma jakieś znaczenie.
Akcja sabotażu ma naprawdę małe szanse, jak mi pokazywało przy wysyłaniu. Różnica punktów pomiędzy mną a celem była jak 1:10, zbiłem 1 poziom gliny i straciłem szpiega.

W sumie jakby tak wysłać ze 100 szpiegów (z plemienia) i niech 50 akcji się powiedzie, to można stracić 50 poziomów budynków :D
 

DeletedUser376

Guest
Teraz pytanie, może durne, ale... Przykładowo - Zrobiłem sobie komutrie z gildią złodziei w wiosce X. Czy w związku z tym będe mógł wysyłać szpiegów z misją sabotaż ze swoich wiosek np. z X w której jest owa gildia i Y w której nie ma takowej? Czy niestety jest jak przypuszczam, że z każdej wioski z której chce wysyłać złodzi z misją sabotaż musze najpierw zrobić gildie złodziei?
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie tak jak napisałeś, akcja sabotaż dostępna jest tylko z tej wioski w której wybrałeś taką gildię.
 

DeletedUser376

Guest
Ore, już sie sam dowiedziałem :). Ale jak na razie jestem conajmniej "lekko" zawiedzony. Czy rozbudowa gildii złodziei/tawerny umożliwia później wybieranie celu do sabotażu? Bo jeśli nie i zgodnie z opisem w budynku latają cały czas losowo to lipa
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie nie widać nic innego: sabotuje się budynek losowy.
No ale jak to w nowych grach: wiele może się jeszcze zmienić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry