Sabotaże gracza Lord Lordów - Ściana Chwały

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser537
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Naito jak zwykle odkręcasz kota ogonem...

BM nie jest za zaprzestaniem sabotaży (ja akurat tej opcji nie używam jeśli mnie ktoś tym samym nie prowokuje, więc zaprzestanie by mi odpowiadało) ale niektórzy z tego korzystają i nie chcą przestać, każdy tutaj orze jak może, a że gracze zaczęli się organizować w tej sprawie przeciwko Wam to zaraz krzyk...
Sam nie widzisz, jak Twoi gracze (jeśli tak mogę o nich powiedzieć, nie odbierając nikomu niezależności) także stosują tą samą taktykę.

Jest na tym serwerze trochę graczy, którym poprzez sabotaże gruzowano wioski, ale pierwszy raz widzę jak ktoś płacze o to tak głośno i żałośnie (nie mam zamiaru tutaj gracza Naito obrażać).
Zamiast pisać głupie posty na forum zajmij się walką i przejmowaniem wroga, bo to ma znaczenie teraz, a z tego co widać to na froncie aż taki aktywny jak tutaj nie jesteś.
 

DeletedUser537

Guest
Że niby ja jestem aktywny na forum ? Dobre żarty ^^

O sabotażach pisałem jeszcze przed ich drobnym osłabieniem. Obiecali, że osłabią jeszcze raz jeżeli nadal będzie to zbyt silne i takowe też jest. Jeżeli gracze im o tym nie powiedzą to skąd będą mogli wiedzieć ?

Sir BlackAngel - Mógłbym powiedzieć to samo o Tobie. No ale skoro twierdzisz, że mnie nie obraziłeś to i ja tego nie zrobię ;)
 

DeletedUser

Guest
Po prostu więcej robisz hałasu i zamieszania niż walczysz w moich oczach, a w ten sposób nie wiem jak chcesz wygrać z KOH.

A mi jakoś idzie na froncie idzie, cały czas do przodu, także dziękuję za troskę :)
 

DeletedUser537

Guest
Gdzie ten hałas niby ? To, że tu napisałem ? A co do mojej walki, nie znasz mojej historii, nie wiesz co robię a oceniasz ;) To, że mam w tej chwili 1 200 000 punktów jako agresor nie znaczy, że nie walczę. Na to co kto ile ma w tej chwili składa się wiele czynników, między innymi przeciwnik, który w każdej wiosce ma bunkier, którego głupio atakował nie będę. Bezpieczna sytuacja i konieczność przerzucania się na front robi również swoje. Przenosiłem się 2 razy na front i za każdym razem ktoś został mi przed nosem przyjęty do sojusznika. No ale to niektóre sytuacje z mojej historii, które przytrafią się każdemu. Szczycisz się widzę swoją ilością punktów jako agresor, a według mnie nie masz czym. Odejść z plemienia tak jak Ty w którym było się w radzie i zabrać ze sobą kilka osób przez co pozostali zostają osłabieni, pozbawieni oficera swojej grupy a wróg wzmocniony to każdy potrafi. Otrzymałem niedawno możliwość zmiany frontu i w przeciwieństwie do Ciebie nie uciekłem z plemienia i nie zacząłem atakować swoich słabszych graczy, tylko zostałem i staram się na tyle ile mogę ich bronić a nie przejmować. Nie miałem zamiaru wyciągać tego, ale jak tak bardzo chcesz mi tu zarzucić, że nie walczę to i ja nie pozostanę bez odpowiedzi.

Temat ten jest o sabotażach, więc trzymajmy się go. Nie sabotujesz nikogo z tego co napisałeś, nikt Ciebie również nie sabotuje to więc prosiłbym się tu nie udzielać. Mało tego nie wiesz w jaki sposób i kogo sabotuje Lord Lordów, więc raczej nic ciekawego i mądrego do tego wątku nie wniesiesz a robisz tylko ferment, którego nie chce raczej nikt.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Ja się nie szczycę punktami, gdzie to widzisz ? Mnie nawet ciekawi dyskusja którą zaczynasz. A że odszedłem, to dawno planowałem i wielu o tym wiedziało, głównym powodem była polityka prowadzona w PLH, choć nie tylko. Nikogo też nie zabierałem, sami odeszli. Ja akurat graczy nie szantażuje atakami i rozebraniem jeśli nie przejdą, czego o drugiej stronie powiedzieć nie można niestety :)
Cóż, słabszych atakuję z Gryfu, to fakt, nikogo innego jeśli chcesz wiedzieć z dużą ilością pkt w okolicy nie mam (i te niskie morale :/)
Jak hałasu dużo robisz to się nasłuchałem już za dużo.

Ja napisałem w tym wątku bo mydlisz oczy że BM nie chce sabotaży, więc prostuje to co wypisujesz. Sam WojoKnight napisał do mnie w sprawie i pytałem graczy co o tym sądzą, ale większość była przeciwna i ostatecznie plemię BM nie przystało na to. Napisałem tylko dlatego, że podajesz w pewnym stopniu nieprawdziwe informacje. A że dodałem jeszcze swoje 3 grosze, to to akurat z tego mnie znają :)
 

DeletedUser1074

Guest
Witam :)
Szanowny Panie​
ptrkgb proszę o to by Pan nie groził nikomu z mojego plemienia :) Ja tego nie tobię i nie życzę sobie tego z waszej strony :)
Nie mamy jak mozliwe Pan 4 lat i wykorzystujemy 100% gry :)
Proszę poszukać w waszych szeregach Ziomeczka który moze tez ma 4 latka i który zapoczątkował to wszystko :)
Z tego co wiem to jakis w/w ZIOMECZEK od was skasował nam prowincje sabotażami chyba Ddante wiec proszę bezpodstawnie nie grozić nikomu z mojego plemienia nie znając całej sprawy.
WYPRASZAM sobie takie cos ,
My po prostu odpowiedzieliśmy sabotażem na sabotaż i zrobimy to samo z każdym kto zacznie grać nieczysto w stosunku do moich kolegów .

Dodam że dajemy sobie rade na froncie gdyby tak nie było to dyplomaci z głównych plemion w Tym waszego nie pisali by do nas w róznych sprawach wiec znowu sobie wypraszam.

Wiec zachęcam do gry a nie obarczania kogos bezpodstawnymi podejrzeniami i obelgami, proszę zachowywac się jak przstało i wrócić do gry / jesli to WY nie ajecie sobie rady to nie łapcie sie brzytwy i nie zganiajcie na nas waszych błędów .

Pozdrawiam wszystkich graczy nawet tych z którymi mamy wojne a szczególnie tych z którymi mamy pakty ( Bękarty Wojny PAKTÓW BRAK ) :p
 

DeletedUser277

Guest
lPRUSl;n9379 napisał:
To jest jakis kabaret widze = DDDDD Sabotaze byly juz przerabiane przez tworcow tej gry wiec skoncz plakac poczytaj na innych topikach na temat sabotazy zanim zaczniesz pisac takie glupoty. Naprawde zalosne to juz jest.... To tak jak by w CSie zabronic uzywanie AWP bo ktos nie umie z niego strzelac chodz ta bron jest oraz jest uzywana (przez bardziej ogarnietych). Pozdrawia was gracz ktory ma tylko 60k pkt i nie placze jak wy. PAMIETAJCIE ZE TO JEST TYLKO GRA!!!!! Takim zalami oraz placzami uswiadamiacie KoH oraz inne plemiona ze WY (PLH) przegrywacie ta wojne skoro az posty na forum wstawiacie = )

Naprawdę? zabrakło argumentów że porównujesz csa do strategii, co do CS'a AWP jest spoko.
Po primo to nie płacz, stwierdzam tylko fakty, chesz zobaczyć progres ? to sobie przekalkuluj rozwój plemion i zobaczysz które ma najlepszy postęp.
Odniosłeś się w sensie do sabotów ? "(przez bardziej ogarnietych)" jeśli miałeś na celu porównanie Sabotu i AWP to, sabotaż w Tribalu jest "raczej dla bardziej zdesperowanych niż ogarniętych",
elita graczy plemion jak mniemam pewnie jest tego samego zdania.

Doszedłem do wniosku że sabotaż powinien kosztować 5 zwiadowców i po problemie,
koszty bedą na tyle drogię że sabotaż będzie na tyle cenny aby uderzać nim tylko w przemyślane cele strategiczne.
A nie tak jak w tej chwili można ich wysyłać na prawo i lewo bo szczerze jakoś nie odczuwam dużych strat w zasobach.
 

DeletedUser

Guest
Również uważam, że sabotaże to w pewnym sensie broń bezradnych i zdesperowanych graczy. Ale w wielu przypadkach jest to taki nieskończony krąg. Ktoś zacznie, druga strona odpowie większą ilością, w odpowiedzi znów jeszcze większa ilość i robi się błędne koło. Ale każdy gra jak chce i ma prawo korzystać z funkcji gry, jakim są sabotaże.
Pamiętajmy jednak, że jeszcze na samym początku serwera jeśli mnie pamięć nie myli sabotaż kosztował aż i tylko 1 szpiega - wtedy ta funkcja była grubo przesadzona. Teraz jest lepiej w tej sprawie, ale oczywiście można tą funkcję jeszcze udoskonalić. Jednak jako zwykli zjadacze chleba i gracze mamy niewielki wpływ na zmiany takich funkcji. Jest to jednak dopiero początek TribalWars2 i mam nadzieję że wiele rzeczy zostanie w szybkim czasie usprawnionych.
 

DeletedUser537

Guest
Sir BlackAngel;n9389 napisał:
Ja napisałem w tym wątku bo mydlisz oczy że BM nie chce sabotaży, więc prostuje to co wypisujesz. Sam WojoKnight napisał do mnie w sprawie i pytałem graczy co o tym sądzą, ale większość była przeciwna i ostatecznie plemię BM nie przystało na to.

Z tego co mi było wiadomo własnie od WojoKnight, to Rada BM była za tym, tylko kilku "wielkich" wojażerów nie chciało, bo nie potrafią inaczej grać. Skoro Rada Plemienia jest na Tak, a kilku graczy na nie to uważam, że BM jest na tak, więc wypisałem tak jak wypisałem.
 

DeletedUser1074

Guest
Osobiście JA i moje plemie w co nie wątpie jestem stanowczo PRZECIW sabotażom niemniej jenak dopowiemy niszczycielską siłą na kazdy sabotaż skierowany w naszą stronę o czym Gracze PLH już chyba zostali uświadomieni i ptrykgt jeśli grozisz komuś to miej dowody jeśli ich nie masz to jako szarak plemienia nie wypowiadaj się na te tematy... Jeśli są jakieś sprzeciwy czekam na PW w grze o czym Dyplomaci TWOJEGO plemiania dobrze wiedzą, Z kazdym dyplomatą większego plemienia nie mamy problemów i rozwiązujemy odpowiednio problemy NAWET Z TWOIM lub Waznymi graczami PLH.
Wiec JESTESMY STANOWCZO PRZECIW sabotażom :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem skąd masz info że rada plemienia jest na tak... Także źle Ci wiadomo, więc nie siejcie złych informacji wokół :)
 

DeletedUser277

Guest
@Fernandox

To nie była groźba, tylko ostrzeżenie.
Mam nadzięję że teraz to zrozumiałeś.
Jeśli w przeciągu jeszcze 2 dni nie dostanę informacji o sabotach to będzie spoko c:) i będzie można grać fair play.
Teraz bardzo dużo zależy od was i 2 dni.
Życzę wam BOGOM BW, (tak wynika z twojej wypowiedzi)
powodzenia i szerokiego horyzontu.

Jak dam ci dowód oddajesz mi wioske DDantego w mojej nowej prowincji.
 

DeletedUser537

Guest
Sir BlackAngel;n9396 napisał:
Nie wiem skąd masz info że rada plemienia jest na tak... Także źle Ci wiadomo, więc nie siejcie złych informacji wokół :)

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to co napisałem to wyczytałbyś, że od WojoKnight. Chyba wyraźnie tam napisałem.
 

DeletedUser

Guest
Wyraźnie, ale skoro masz niepotwierdzone niczym wiadomości (które okazują się w dodatku błędne) to nie rozumiem po co to umieszczasz na forum. A Wojo rozmawiał tylko ze mną na ten temat, przez krótką chwilę i padła odpowiedź plemienia - NIE.
 

DeletedUser537

Guest
Nie tylko z Tobą rozmawiał, i tak jak napisałem dostał odpowiedź, że Wasza Rada jest na Tak. No ale skoro twierdzisz, że na Nie to automatycznie zmieniam postrzeganie o Was w tej kwestii. A jeszcze wczoraj chwaliłem, że chociaż Rada BM składa się z solidnych graczy, którzy nie potrzebują walczyć pozbawionym balansu narzędziem.
 

DeletedUser1074

Guest
Nikt nie bedzi mi dawał czasu do namysłu to w gre nie wchodzi Gryf mi dał czas i sie nie dogadaliśmy.
W takim razie pogadam z chłopakami którzy was atakują chociaż nie powinienem tego tobić BO JAKIS ZIOMECZEK Z SUPER PLEMIANIA plh czy jakos tak zaczął pierwszy ataki, a to jest odwet :) także robimy to Co TY napisałeś w którymś poście wiec czytaj co piszesz i znajdz winnego u siebie i jak go znajdziesz i ogarniesz i dostane przeprosiny od niego za grał nieczysto to zaprzestaniemy ataków.
Nie pozwole sobie na grożby czy jak wolisz ostrzeżenia gdybm sie bał kogo kolwiek na tym serwerze to miałbym PAKTY i nie miałbym z wami frontu tylko koalicje i zapewne Jechalibyśmy na BM ale widze ze u nich Kultura osobista jest na wyższym poziomie niż wasza i po rozmowie z nimi odmówiłem dołączenia czy tez jakiegokolwiek paktu gdybym sie bał to bym wybrał was lub ich ... Oni nie zagrozili mi ze jak nie dojde do nich to mnie rozbiorą :) Gryf tez nie ma kultury i kilku innych i to chyba od was bo jak kiedys pisałem to staraliscie sie mnie pocisnąć bo byłem słabym plemieniem teraz jest innaczej i się nie ugniemy pod zadną presją ja potrafie zorganizować 50 osób w jednej linni którzy odpowiedzą ostrym sabotażem na sabotaż. A jesli bedziesz dalej mi gorzic to zaproponuje cos dobrego jakiemus dobremu polemieniu i odpowiemy jeszcze bardziej ostrym sabotażem ...

Jest jak jest poniewaz wasze plemie miało nas w Dupie a takie Bm nawet jak byłem małym plemieniem brało nas pod uwagę wiec znajdz tego samozwańczego desperata który to rozpętał i czekam na jego przeprosiny w innym wypadku rozpętamy sobie wojne na sabotaże i jako szarak proszę nie odpowiadać za Plemie jesli jestes tam kimś wiecej poza kolegą szefa to przepraszam :)
 

DeletedUser

Guest
Spójrz na swoich graczy a później oceniaj.
Z radą przed chwilą rozmawiałem i jakoś nikt nic w tej kwestii nie wie. I wybacz, ale akurat Twoja opinia o BM, o mnie czy o kimkolwiek innym interesuje nas tyle co wczorajszy śnieg :)
I żeby nie było że konflikty urządzam, opuszczę grzecznie konwersację, żeby spin niepotrzebnych nie było. Może się na froncie spotkamy :D
 

DeletedUser277

Guest
Fernandox, nie obraź się że takim tonem piszę do Ciebie,
ale biorę przykład kultury Twojej w kierunku do mnie którą kierujesz i się odwzajemniam tym samym Tobie.
Tu się nikt nie ma nikogo bać, to tylka gra czerpmy z niej przyjemność.
Postaram się namierzyć delkiwenta i wyciągniemy prawdę i konsekwencje jak będzie trzeba.

1 pytanko mam.
Wy chyba razicie jeszcze uraz jak mieliście z nami fuzje za starych czasów.
 

DeletedUser1074

Guest
Nie miałem z nikim fuzji poza WiZ potem Hydra i Air także Słabe masz info chyba ze chodzi o plemiania które ze mną zrobiły fuzję :)

W takim razie czekam na wyjaśnienia i przeprosiny na PW w grze poza tym zorganizuje konf za kilka dni w grze odnośnie sabotaży.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej gry :) Myśle ze temat do zamknięcia :)
 

DeletedUser537

Guest
Temat ten służy do wypisywania graczy pokroju Pan wypisany na liście i nie jest raczej do zamknięcia. No chyba, że ustalimy tu coś konkretnego.

@Aniołek, poprawiłem w pierwszej wiadomości informację odnośnie BM

Fernandox, PLH nigdy nie stawiało Ci takiego ultimatum. Połączyłeś, się z Naszym sojusznikiem i atakując Nas wypowiedziałeś wojnę, więc walczymy :)
 
Do góry