Sabotaże gracza Lord Lordów - Ściana Chwały

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser537
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser537

Guest
Hejka. Co sądzicie o grze tego gościa Lord Lordów i jego plemienia Kingdom of Heaven w taki sposób ?

Rozumiem, że sabotaż w tej grze to narzędzie, którego można używać tak jak i wszystkiego innego. Pytanie czy trzeba i właśnie w taki zorganizowany sposób z wykorzystaniem całego plemienia na wioski innych graczy. Lord Lordów nie mogąc sobie poradzić w standardowej walce zaczął gruzować do 2000 punktów wioski graczy z którymi walczy. Dla przykładu chce wejść na prowincję, więc rozwala sabotażem 5 wiosek do 2000 punktów pozbawiając w ten sposób przeciwnika kościołów i murów po czym przejmuje 2 i stawia w nich tylko i wyłącznie dzięki jego współplemieńcom bunkry po 40k 40k 40k 20k, w których za realne pieniądze w sekundę budowany jest kościół i inne brakujące budynki. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć obronę za pomocą tego narzędzia, czyli gruzowanie barbarek, które wróg wykorzystał do wejścia Nam na prowincję, ale do regularnego zerowania graczy, którzy nie mają możliwości się przed tym bronić już niestety nie.

Dzięki temu powoli idzie do przodu i myśli, że jest świetnym graczem a w moich oczach i wielu innych graczy największym noobem serwera, który nie potrafi walczyć z honorem.

Napisałem tą wiadomość, ponieważ na Naszym serwerze większość plemion chciałoby podpisania umowy, która zabraniałaby całkowitego używania sabotaży. PLH SŁW GRF i BW są chętne na to, niestety KoH i BM jak widać inaczej nie potrafi i nie chce.

Jeżeli gracie na serwerze Castel del Monte i ktoś regularnie zeruje Wasze wioski w taki sposób proszę podać tu jego nick i podesłać raporty w grze do mnie. Wiem, że sabotażu nikomu nie zabronimy, ale może uda mi się stworzyć ścianę chwały ludzi, którzy w taki sposób grają. Chcą być najlepsi i sławni to będą w tej wiadomości na tym forum.

Do administracji gry: Proszę przemyśleć zmianę sabotażu w taki sposób, ażeby ograniczony był do 5 godzin odległości. Wówczas wszystko z nim będzie w porządku i ludzie zaczną grać lokalnie bo inaczej nie będą mogli.

Lista graczy nadużywających sabotaży:

- Lord Lordów, który zapoczątkował na serwerze 3 zorganizowane akcje całego swojego plemienia.
 

DeletedUser486

Guest
NIestety niektórzy nie potrafią grać ucziwie i tylko sabotażami osłabić chcą wroga.
 

DeletedUser1070

Guest
No taki jest własnie lord lodzikow. Bunkrów nie ruszy tylko sabotazami gra bo cenzura mala jest ;/. noobek gra sabotazami a niszczenie wioski do 0 to zaden wyczyn jak nie ma sie jak przed tym obronic ale jego ego rosnie ze idzie do przodu a cala prowincja zgruzowana Gratulacje lodzik
 

DeletedUser

Guest
Sie ciesz że rozwala tylko do 2000 P. chyba nie chciałbyś wyglądać jak : bubekmacius :> ? LOL
 

DeletedUser537

Guest
Nie wiem jak on wyglądał, ale domyślam się, że słabo :)
 

DeletedUser

Guest
Naprawde taki temat? Naito dla mnie przebijasz juz teraz samego Goebbelsa. Taka propagande siejesz wszedzie ze masakra.... Rozumiem ze placzesz poniewaz Lord Lordow was cisnie ale bez przesady... A gracz anbjp1909 "No taki jest własnie lord lodzikow" naprawde pelna kultura widac....
Pamietajcie to jest gra strategiczna. Gra sie tak aby wygrac.
 

DeletedUser537

Guest
I kto to mówi, jesteś tu w tej okolicy i co niby nie widzisz tego tak ?
 

DeletedUser1070

Guest
Powiedzial to ktos kto oddal wioski swojemu panu. A lodzik zawsze bedzie lodzikiem.
 

DeletedUser

Guest
Posluchaj... rozumiem ze to jest twoja pierwsza taka gra w plemiona ale musisz sie wiele nauczyc... W tej grze wykorzystuje sie wszelkie mozliwosci do wygrania po to zostaly zrobione sabotaze zeby z nich korzystac... A to ze KOH potrafi sie organizowac i zjadaja wam wioski to wasza wina = ) sam mi pisales kiedys ze co z tego ze ida do przodu jak i tak kiedys te tereny zabraliscie im = ) wiec nie rozumiem po co ten placz. Zacznij lepiej ogarniac swoich ludzi bo nie dosc ze maja brak kultury i obrazaja innych (z tego powodu zapewne ze nie daja rady w obronie terenow badz przegrywania) to jeszcze czesc u was graczy maja same offy i mysla ze tak przetrwaja.

anbjp1909;n9362 napisał:
Powiedzial to ktos kto oddal wioski swojemu panu. A lodzik zawsze bedzie lodzikiem.
Przestan juz plakac dziecinko = ) jak bys konczyl gre tez bys oddal swoje wioski gracza z plemienia.Wiec skoncz juz plakac. =)
Obrazaniem nie wygracie gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser537

Guest
lPRUSl;n9363 napisał:
Posluchaj... rozumiem ze to jest twoja pierwsza taka gra w plemiona ale musisz sie wiele nauczyc... W tej grze wykorzystuje sie wszelkie mozliwosci do wygrania po to zostaly zrobione sabotaze zeby z nich korzystac... A to ze KOH potrafi sie organizowac i zjadaja wam wioski to wasza wina = ) sam mi pisales kiedys ze co z tego ze ida do przodu jak i tak kiedys te tereny zabraliscie im = ) wiec nie rozumiem po co ten placz. Zacznij lepiej ogarniac swoich ludzi bo nie dosc ze maja brak kultury i obrazaja innych (z tego powodu zapewne ze nie daja rady w obronie terenow badz przegrywania) to jeszcze czesc u was graczy maja same offy i mysla ze tak przetrwaja.

Broń i słuchaj dalej swojego Pana. Fakt jest taki, że sobie nie radzicie i się chwytacie każdej niedoskonałości w tej grze aby tylko przejąć jakąkowliek wioskę. Nie ważne czy to będzie zniszczona do 2000 punktów wioska po graczu czy barbarka. Wiadome grać się gra po to, aby wygrać. Ale jedni potrafią walczyć w miarę honorowo wykorzystując do tego to co działa dobrze w tej grze a inni tak jak Wy bez względu na wszystko będą starali się ugrać co się da i czym się da co też w tej chwili robicie.

Aha i więcej fejków poproszę. Każdego dnia dostajemy ich po 500 na gracza a później przejmowane są barbarki :) Możliwość wysłania tylu w jednej chwili to również jest niedoskonałość tej gry. Kto to widział, żeby 1 rycerz szedł atakować miasto. Jak dla mnie powinno być jakieś minimum wojska, które musi wyjść z wioski w celu ataku innej.
Niestety to jest cały KoH, baliście się CAC to się połączyliście i podbici zostali słabsi gracze a teraz sabotaże, barbarki i fejki. Czekam na prawdziwe ataki i prawdziwą walkę a nie to co teraz prezentujecie :)
 

DeletedUser1070

Guest
Ja nie nikogo nie obrazam i nie pisze do nikogo z koh. No jakos trudno jest Ci skonczyc skoro tak latasz po mapie i nic nie wnosisz do gry. I ja wcale nie placze :(
 

DeletedUser

Guest
Panie naito jak goebelss piszesz normalnie taka nie prawde ze masakra.. Ok nie mamy co dyskutowac. Dla Ciebie czarne jest biale = )
anbjp1909 tak wyszlo = ) po tym jak zostaly mi jeszcze wtedy 2 wioski stwierdzilem ze jeszcze pogram i sie pobawie w ta gierke (Bardzo przyjemna zabawe mam teraz! o wiele lepsza niz wtedy kiedy mialem troche wiosek i woja = ))
 

DeletedUser537

Guest
Gratuluję osiągnięcia 16 wiosek po 2500 punktów każda. Tak trzymaj ! A co do pisania nieprawdy, przecież sam przyznałeś, że sabotujecie masowo i jesteście w tym zgrani ;)
 

DeletedUser

Guest
Naito;n9369 napisał:
Gratuluję osiągnięcia 16 wiosek po 2500 punktów każda. Tak trzymaj ! A co do pisania nieprawdy, przecież sam przyznałeś, że sabotujecie masowo i jesteście w tym zgrani ;)
To jest ta nieprawda. "Fakt jest taki, że sobie nie radzicie i się chwytacie każdej niedoskonałości w tej grze aby tylko przejąć jakąkowliek wioskę." Dzieki za gratulacje! Napewno zapamietam i Ci przypomne w pozniejszym czasie = )
Aktualnie : Pokonani Wrogowie 626 327
 

DeletedUser1070

Guest
No dajecie rade w przejmowaniu barbarek :D szkoda ze nie ma jakiegos osiagniecia bo byscie tam mieli do gablotki :D
 

DeletedUser

Guest
anbjp1909;n9373 napisał:
No dajecie rade w przejmowaniu barbarek :D szkoda ze nie ma jakiegos osiagniecia bo byscie tam mieli do gablotki :D
Mmm niewiedzialem ze gracz Borrek i kaolpopylacz ma wioski barby = )
 

DeletedUser537

Guest
Widzisz nabić punkty offa jest bardzo łatwo, ale nabić je przejąć wioski i utrzymać zdecydowanie trudniej ;) Tak, że nie bardzo po mojemu masz się czym chwalić ^^
 

DeletedUser

Guest
Naito;n9376 napisał:
Widzisz nabić punkty offa jest bardzo łatwo, ale nabić je przejąć wioski i utrzymać zdecydowanie trudniej ;) Tak, że nie bardzo po mojemu masz się czym chwalić ^^
Tu nie chodzi o chwalenie tylko o to abys zapamietal ta pktacje i zobaczyl za jakis czas wielkie zmiany... = ))) ehh ale co ja Ci w sumie bd tlumaczyl ty masz wielkie doswiadczenie w takich grach wiec wiesz o co chodzi = )))
 

DeletedUser277

Guest
Stracili HONOR już dawno, kiedy zaczęliście używać sabotaży jako broń podstawowa.
My się nie zniżymy do tak nędznych zagrań jedynie odpowiemy Sabotażami na Sabotaże.
Potraficie grać ? to grajcie z uczciwie.
Bez sabotowania nie byli by wstanie podbić 1 wioski, a tak zapala im się jakaś mała lampeczka na końcu tunelu i daję im dużą nadzieje na podbicie czego kol wiek

Jeśli czytacie to bękarty wojny, to wiedzcie że zobaczę jeszcze jakieś skargi od graczy na sabotowanie przez was naszych wiosek,
to wypierdolę wam prowincja po prowincji wioski do 1500 pkt aż się wam znudzi granie.
Macie czas 3 dni na wstrzymanie działań poniżających się(sabotowania).

offtop:

Sabotaż w tej grze jest niedopracowany, albo powinno się zwiększyć jego koszty i czas jaki można wysłać, albo całkowicie zablokować
 

DeletedUser

Guest
ptrykgt;n9378 napisał:
Stracili HONOR już dawno, kiedy zaczęliście używać sabotaży jako broń podstawowa.
My się nie zniżymy do tak nędznych zagrań jedynie odpowiemy Sabotażami na Sabotaże.
Potraficie grać ? to grajcie z uczciwie.
Bez sabotowania nie byli by wstanie podbić 1 wioski, a tak zapala im się jakaś mała lampeczka na końcu tunelu i daję im dużą nadzieje na podbicie czego kol wiek

Jeśli czytacie to bękarty wojny, to wiedzcie że zobaczę jeszcze jakieś skargi od graczy na sabotowanie przez was naszych wiosek,
to wypierdolę wam prowincja po prowincji wioski do 1500 pkt aż się wam znudzi granie.
Macie czas 3 dni na wstrzymanie działań poniżających się(sabotowania).

offtop:

Sabotaż w tej grze jest niedopracowany, albo powinno się zwiększyć jego koszty i czas jaki można wysłać, albo całkowicie zablokować


To jest jakis kabaret widze = DDDDD Sabotaze byly juz przerabiane przez tworcow tej gry wiec skoncz plakac poczytaj na innych topikach na temat sabotazy zanim zaczniesz pisac takie glupoty. Naprawde zalosne to juz jest.... To tak jak by w CSie zabronic uzywanie AWP bo ktos nie umie z niego strzelac chodz ta bron jest oraz jest uzywana (przez bardziej ogarnietych). Pozdrawia was gracz ktory ma tylko 60k pkt i nie placze jak wy. PAMIETAJCIE ZE TO JEST TYLKO GRA!!!!! Takim zalami oraz placzami uswiadamiacie KoH oraz inne plemiona ze WY (PLH) przegrywacie ta wojne skoro az posty na forum wstawiacie = )
 
Do góry