Naprawiony Rynek/handel

  • Rozpoczynający wątek Rasowy23
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wymienione towary nie dotarły do mojej wioski. Mimo że kupcy uznali za dostarczonę i zaczeli wracać.
Problem wystąpił na telefonie z systemem android lecz podejrzewam że może dotyczyć to również laptopa-weryfikuję to w tym momencie.

Błąd wystąpił na najnowszym świecie;)
 

DeletedUser567

Guest
Też się z tym spotkałem. Po zakończonej transakcji nic nie dostałem. Tylko, że przytrafiło mi się to na wersji PC.
Dokładnie dzisiaj, również na nowym świecie :/
 

DeletedUser

Guest
Sprawdzimy to. Czy ten błąd wystąpił w jakichś szczególnych okolicznościach? Ktoś z Was zauważył jakąkolwiek zasadę na występowanie tego błędu?
Bardzo by nam to pomogło w zweryfikowaniu tego błędu i przekazaniu go do deweloperów.
 

DeletedUser567

Guest
Błąd odbył się na nowym świecie. Gram tam od wczoraj, na tym samym koncie, na którym gram również na s3 i s5. Kupowałem kilkukrotnie monety. Mój kolega również gra na najnowszym świecie ale nie grał na żadnym innym, ani nie kupował monet.
Kiedy próbowałem z nim handlować, to on owszem otrzymał surowce ale ja nie. Zarówno mi jak i jemu pokazało, że "surowce są dostarczone".

Dla przykładu: Ja wystawiam ofertę na rynku; 1000 drewna za 1000 żelaza, kolega przyjmuje. Z naszych wiosek wychodzą "wozy" z surowcami i obydwa docierają do celu (widziałem to na jego laptopie). Jednak kolega dostaje swoje drewno, które wysłałem a ja figę z makiem. W rezultacie 1000 drewna znika z mojego magazynu i nie otrzymuję nic w zamian :(

Dodam również, że kolega nie potwierdzał maila, bo używał 10minutemail. Ja swój potwierdziłem już dawno, na poprzednich światach.
 

DeletedUser

Guest
Kiedy zostanie to naprawione, bo nie da się przesyłać surowców?
 
Status
Zamknięty.
Do góry