Przekazany Rozkazy na mapie w aplikacji na telefon

DeletedUser2799

Guest
Prośba o ich usunięcie z mapki ( lub opcja możliwości odklikania tak jak jest to możliwe na pc). Bardzo to przeszkadza zwłaszcza jak się wysyła po 50 ataków z jednej wioski.
Z góry bardzo dziękuję za rozpatrzenie sugestii.
 

DeletedUser2329

Guest
Na appce rozkazy zasłaniają prawie wszystko, jak są wysłane w większych ilościach, a na kompie bardzo zamulają grę. Czemu do tej pory nie zostało dodanych więcej opcji w celu dostosowania ich widoczności? Zamiast przesuwających się rozkazów mnie osobiście wystarczyłby zegar pod atakowaną/wspieraną/przemieszczaną wojskiem wioską (jeden zegar na jeden rozkaz, sortowane po czasie).
 

DeletedUser2799

Guest
Zdziwilo mnie to, ze nikt do tej pory nie zareagowal na ten dosc oczywisty problem. Ale moze dzieki temu naswietleniu tematu jak rowniez
Waszych glosow na moja sugestie modzi tej gry/forum odpowiedza pozytywnie. Byloby milo.
Dlatego panowie dziekuje za Wasza aprobate tematu.


Pytanie do MODERATORA FORUM. Czy zostanie to przekazane lub rozpatrzone? Juz druga moja sugestia i calkowity brak reakcji osob odpowiedzialnych za to forum. Prosze o odpowiedz zarowno na ten post jak i inny dotyczacy rowniez aplikacji mobilnej. Dziekuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry