Rekrutacja - Lion's Avalanche

Jestem chętny na nowy świat z LIA

  • TAK

  • NIE


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser1378

Guest
Witam serdecznie

Zbieramy chętnych na nowy świat :) Mam nadzieje że tym postem trafię do graczy z pierwszego świata Alnwick, którzy postanowili zrobić sobie przerwę od gry :)

Chętnych na nowy świat proszę o PRIV :)

Zapraszam serdecznie także wszystkich wrogów Lion's Avalanche o spróbowanie ponownie swoich sił z nami :)

@Lord Vader - Jest masowa rekrutacja :)

Pozdrawiam

Przywódca LiA
DamnFighter
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Ekipa spora :) ale tak jak napisałem :) chcę trafić do graczy z pierwszego świata :) którzy postanowili zrobić sobię przerwę od gry i nie dołączyli do nas na Kronborgu. Może zaglądają na forum :)
 

DeletedUser2219

Guest
bacf7d58c6d73e32b103b6d4590a2885.jpg
 

DeletedUser1582

Guest
Prawie 3 miesiąc od Oravy, jak ta gra nie upadnie do 2018 to wam kupie po lizaku
 

DeletedUser2219

Guest
Widać przyjacielu, że nie jesteś na bieżąco :) Z Oravą był ten problem, że powstała zbyt wcześnie i nie było graczy. Więc tutaj zrozumiałe, że swoje trzeba odczekać.
Danielu, ta czerwoną kartkę otrzymujesz za wygranie kolejnego świata. Przystopuj! :)
 

DeletedUser1378

Guest
Nic na to nie poradzę że mam tak wspaniałych graczy w swoim plemieniu :) tak prą do przodu że czasem sam nie nadążam :)
 

DeletedUser26

Guest
Jak oni maja problem wypuscic 1 swiat to co powiedzieli by jak by wypuszczali 2 swiaty dla doswiadczonych graczy i dla lamusów z koronami ?
Na plemionach dzieki temu jest jeszcze 50k graczy a tu zaledwie 10k zostalo bo korony i szkoda grac ale i tak chce sobie pograc cos dluzej zobaczyc jak boty korony wydaja.
 

DeletedUser2219

Guest
Wolisz by pojawialy sie swiaty szybko po 1k graczy czy wolniej, ale po 10k? Sprawa jest chyba oczywista.. :) Wiele mozna zarzucic tworcom gry, ale w tej kwesti po ostatniej wtopce (czego chyba nikt sie nie spodziewal) w 100%'zgadzam sie z wyczekiwaniem na otwarcie kolejnego.
 

DeletedUser26

Guest
Czyli co w Czwartek ruszamy ?
Myślę że znajdzie się to miejsce dla mnie w waszej ekipie :)
Tylko pytanie start na środku czy po jakimś czasie bo ja będe próbował jak najszybciej nie wiem jak wy.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie skorzystam z propozycji. Wiem że teraz są różne udogodnienia w grze itd, ale nie zmieniam zdania.
Może gdyby ta gra wystartowała w takiej formie jak jest teraz, nie obrzydził bym sobie jej do końca :D
 

DeletedUser1378

Guest
Ja nie skorzystam z propozycji. Wiem że teraz są różne udogodnienia w grze itd, ale nie zmieniam zdania.
Może gdyby ta gra wystartowała w takiej formie jak jest teraz, nie obrzydził bym sobie jej do końca :D
Szkoda, mam nadzieje że kiedyś zagramy jeszcze w jakąś grę wspólnie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry