Zdublowany Rekrutacja jednostek

  • Rozpoczynający wątek Lord Vader
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przydała by się masowa rekrutacja wojska, bo powyżej 100 wiosek zajmuje to zbyt dużo czasu i zniechęca do gry. Również burzenie budynków jest potrzebne, nie każdy chce mieć komturię na 10 lvl albo rynek na 25.
 

DeletedUser994

Guest
Przydało by się to w podglądzie :),bo takie przeskakiwanie z wioski do wioski jest męczące ;/.
 

DeletedUser911

Guest
- masowa rekrutacja wojska, to coś co musi się pojawić, żebym kontynuował grę przy większej ilości wiosek
- burzenie budynków, fajnie jakby też było, najlepiej również masowe

Więc pod tymi dwoma pomysłami podpisuje się obiema rękami, obiema nogami i czym tam jeszcze mam jakimś pisakiem ;)
 

DeletedUser1169

Guest
Też jestem za burzeniem budynków mogłoby to być na zasadzie jak w starych plemionach czyli wymagany poziom ratusza żeby coś zniszczyć.
Co do masowej rekrutacji również uważam że pomysł jest dobry i sie przyda żeby ułatwić gre :)
 

DeletedUser

Guest
Pamiętajcie, że budynki możecie sobie burzyć sami. Wystarczy wyrekrutować dużo katapult i zaatakowac nimi swoją wioske. Wymaga to rzecz jasna sporo fatygi, ale dać się da.
 

DeletedUser1267

Guest
owszem można samemu burzyc budynki tylko jak masz wokol wrogow to kazda jednostka wojska sie liczy a zburzenie budynku nie burzac muru to minimum 500 katapult=np 4000 piechoty
 

DeletedUser911

Guest
Aż tak na tym mi nie zależy, żebym fatygował się tak bardzo - budowa katapult, wysyłanie ataków na siebie, to pachnie mi PRL.
 

DeletedUser1267

Guest
kolejka rekutacji przydalaby sie w przegladzie wiosek tak jak jest kolejka budowy
 

DeletedUser911

Guest
Może ktoś z prezesostwa się wypowie, czy opcja masowej rekrutacji wojska w ogóle jest brana pod uwagę - wiosek przybywa, zastanawiam się czy dalej w to brnąć, na razie mam ponad 200 wiosek, już schodzi masę czasu na bezsensowe klikanie, nie wyobrażam sobie gry jak będę miał wiosek 1000, będę musiał brać wolne z pracy, żeby kliknąć rekrutacje wojska.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jest brana pod uwagę, ale nie jest na liście "na wczoraj". Jest to raczej lista "w przyszłości".
 

DeletedUser277

Guest
Zobaczysz wkrótce ;)

praca zwiększyła swoje obroty.
Naprawdę chciałbym wam uwierzyć, tyle jest opcji do zrobienia i nawet nie trzeba się głowić co dodatkowego wprowadzić aby gra była lepsza,
nawet nie potrzebuje 3 sekund aby na biegu coś sensownego teraz dać za przykład np.

-po kliknięciu informacji na wioskę można wprowadzić podgląd z której wioski wysłaliśmy jednostki i ile ich tam jest i pewnie zmieścił by się przycisk cofnięcia tego wsparcia, mamy wioske za wioską przeglądać aby się dowiedzieć z której village wysłaliśmy deffa do wroga. Marnowanie naszego czasu


-Wysyłanie sabotaży już przy 200 -tnym kliknięciu shift+strzałka w prawo palec zaczyna boleć od duszenia klawiatury
albo chociaż nawet wprowadzić możliwość wysyłania sabotaży pod skrótem np"3"


-Rekrutacja Jednostek / chodzi o masową produkcje - ta po kliknięciu b jest spoko.
-Kolejkowanie budynków
-Rekrutowanie zwiadowców
-Przegląd Jednostek


Przegląd jest zrobiony po prostu na odpier.....l, i wymaga generalnego przebudowania lub stworzenia go od początku tak jak się należy.
Powinniśmy mieć dostęp do strony w której muszą się znajdować
np/.4 zakładki do tego co napisałem (przykładowo- po kliknięciu w plemie tak jest)
każda zakładka powinna być zrobiona mała czcionką tak aby wszystkie potrzebne rzeczy mogły się znaleźć w jednej linijce.


Mogę dużo jeszcze wymieniać co jest do zrobienia/poprawy bo widać to co wasi developerzy wprowadzają lub im narzucają pomysły z góry do tworzenia to jest jakaś kpina, tymczasem rozwój gry idzie w złą stronę naprawianie/tworzenie durnych rzeczy/elementów gry
Może mam im/wam zrobić szablon i podrzucić ?


Dobrze radzę wam zatrudnijcie jakąś kompetentną osobę która się zna na rzeczy.


Szkoda gadać
 
Status
Zamknięty.
Do góry