Rejestracja konta.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3169
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3169

Guest
Witam, chciałbym się zapytać co może powodować u mnie problem z założeniem konta w grze. Po wpisaniu poprawnego nicku, e-maila oraz hasła, klikając w "Graj" nic się nie dzieje, po prostu stoi jak stało, a konto nadal nie zostaje założone. I tak nawet po kilku godzinach. Próbowałem za pomocą Chrome oraz Explorer i ciągle to samo.

Co może to skutkować?
 

DeletedUser1378

Guest
Witam

Ponieważ już załozyłeś jedno konto kolego ;) Zakładanie multi z tego samego PC jest nie możliwe :) (zmiana IP też Ci nic nie da)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3169

Guest
Oh.. Tego nie wiedziałem, tutaj nie bardzo chodzi o multikonto, lecz mój młodszy brat gra także w tą grę poprzez te samo IP oraz ten sam PC. Nic, najwyżej podaruję sobie tą grę na dłuższy czas aż sam skończy! Dziękuję bardzo! ^^ Można zamknąć.
 

DeletedUser1378

Guest
Konto możesz, założyć np przez telefon, po założeniu konta, będziesz już mógł swobodnie zalogować nawet z tego PC gdzie gra Twój brat, lecz nie zapomnij o tym fakcie poinformować support :) byś nie otrzymał z bratem bana za multikonta :)
 

DeletedUser3169

Guest
Dziękuję bardzo za Twoją pomoc. Pomogło mi jak najbardziej, zaraz napiszę o tym do Supportu. Dziękuję! ^^
 
Do góry