Realia gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4402
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4402

Guest
Cześć, jestem Kobex a dziś napisze parę uwag, które po prostu niszczą tą grę a przynajmniej, sam myślę o zakończeniu "kariery" gry.
Na starcie, chciałbym napisać że gram od świata Bastille, na którym świecie wygraliśmy, potem pod różnymi nickami na których też wygrywaliśmy/graliśmy bardzo długo.
Nie jestem największym "donatem" tego serva, ale też czasami jakieś mikropłatności wleciały.
Nie mam nic do grania P2W - szczerze, życie weryfikuje nawet że osoby bogate będą mieli łatwiej, moim zdaniem ceny adekwatne do możliwości, ktoś musiałby naprawdę dużo donatować żeby osiągnąć b.dużą przewagę(obiektywnie patrząc)
Ruszyłbym jednak temat multikont i przelicznika który po prostu mnie rozpieprza i zniechęca.Zacznijmy od tego, że od jakiegoś czasu "wrogowie" zaczynają robić multikonta z niskimi punktami i samym deffem, dwoma offami robią wioski w "środku" wrogów i zabijają moralami w momencie gdy na głównych kontach rozwijają się w zapasie z jednym mulciakiem off - wiadomo, czyste zabranie.W momencie kiedy np osiągneliśmy te 15 tysi punktów, a nasz "przyjaciel" wybuduje ładnie mur nasze morale i atak stawają się gównem bo przelicznik spada do 50-60%, podsyłają deffa do tych wiosek i cisną offa - wjazd we wioski staje się wtedy miodem, dla ich mózgu, nie dość że nie tracą nic z głównego to jeszcze 5 tysi topora starczy na wywalenie dobrego deffa :) W momencie, kiedy już sie ztiltujesz na tyle żeby się ich pozbyć, okazuje się że full of z 28 farmy(25 tysi prowiantu?), nie jest wstanie pokonać jakiejś 8mio tysięcznej ilości deffa.
 
Do góry