Punkty honoru

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2920
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2920

Guest
W zakładce lista współplemieńców są widoczne punkty honoru. O ile dobrze zrozumiałem z wiki gry, aby otrzymać 1 punkt honoru należy przekazać 100 000 surowców. Ja na liście mam widoczny 1 punkt honoru choć tylu surowców nie przekazałem. Jak to możliwe?
 

DeletedUser2337

Guest
Hej.

Pierwszy punkt honoru to dowolna liczba przekazanych surowców na plemie (np. 100). Każdy kolejny kosztuje po 100 tysięcy surki. Jeżeli dalej nie rozumiesz to zapraszam na pw.

Pozdrawiam, Tom
 

DeletedUser2853

Guest
Zaokrągają się w górę w rankingach ph, tak więc 100 -100 000 wpłacone wyświetla 1 PH, 100 100 - 200 000 wyświetla 2 PH itd
 

DeletedUser2920

Guest
Wszystko jasne. To przy okazji kolejne, zbliżone tematycznie pytanie.

W zakładce Umiejętności > Ranking darowizn jest informacja o zasobach przekazanych w tym tygodniu.

1. Co rozumieć pod postacią darowizn? Ich liczbę czy uzyskane punkty honoru?

Mianowicie: jeśli podaruję plemieniu w dwóch oddzielnych turach surowce to na liście pokaże się informacja o dwóch przekazanych darowiznach czy cyfra "2" pojawi się dopiero jak przekaże ponad 100 000 surowców?

Mam wątpliwości bo przy nicku jednego ze współplemieńców pojawia się informacja o 3 przekazanych darowiznach w tym tygodniu (czyli w ciągu jednego dnia, bo tydzień się dopiero zaczął), a ilością wiosek i zdobytymi punktami nie ma opcji, żeby mógł dysponować ponad 200 000 surowców...

2. "Darowizny z tego tygodnia" - rozumiem, że tydzień w grze zaczyna się w poniedziałek o 00:00?
 

DeletedUser2329

Guest
Co to jest 200k surowców? :p Tyle, co nic, eco na 30 lvl z jednej wioski robi więcej w 24 godziny. Choć jak mówisz, nie grzeszy punktami, to pewnie farmi dużo, i stąd może sobie pozwolić na wpłaty. Co do punktu 1 - liczby są w punktach honoru, i nie ma znaczenia, czy wpłacisz to jednorazowo czy na kilka razy.
 

DeletedUser2337

Guest
W zakładce Umiejętności > Ranking darowizn jest informacja o zasobach przekazanych w tym tygodniu.

Co rozumieć pod postacią darowizn? Ich liczbę czy uzyskane punkty honoru?
- Uzyskane punkty honoru.

Mianowicie: jeśli podaruję plemieniu w dwóch oddzielnych turach surowce to na liście pokaże się informacja o dwóch przekazanych darowiznach czy cyfra "2" pojawi się dopiero jak przekaże ponad 100 000 surowców?
- Cyfra "2" pojawi się dopiero gdy przekażesz ponad 100 000 surowców.

Mam wątpliwości bo przy nicku jednego ze współplemieńców pojawia się informacja o 3 przekazanych darowiznach w tym tygodniu (czyli w ciągu jednego dnia, bo tydzień się dopiero zaczął), a ilością wiosek i zdobytymi punktami nie ma opcji, żeby mógł dysponować ponad 200 000 surowców...
- W takim układzie prawdopodobnie przekazał korony, aby ulepszyć plemie.
 
Do góry