Odrzucony Punkty honoru

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1465
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1465

Guest
Witam
Obecnie gracz który znacząco przyczynia się do rozwoju plemienia poprzez wpłaty nie otrzymuje żadnej nagrody. Sądzę że punkty honoru można wykorzystać do rozwoju rycerza. Proponuje wprowadzić system poziomów doświadczenia rycerza a PH będą wykorzystywane na awansowali go.
Wpłynie to na aktywniejsza grę plemienia
 

DeletedUser1719

Guest
Ty tak na poważnie czy specjalnie nabijasz posty? Może mi się tylko wydaje ale żeby 4 tematy, serio? Nie dało się tych Twoich wszystkich propozycji zamieścić w jednym temacie? Musiałeś zaśmiecać forum wieloma tematami zamiast zrobić jednenwyczerpujący temat...
 

DeletedUser1465

Guest
Zawsze jestem poważny a każdy temat odnosi się do innego rozwoju
 

DeletedUser2361

Guest
Widać, że ktoś tu będzie miał zamiar ubiegać się o jakąś posadę, potrzebne mu posty :)
Pomysł nie ma najmniejszego sensu, oddawanie surowców czy koron jest dobrowolne, więc dlaczego miałyby z tego być jakieś profity?
Profitami są umiejętności plemienia :)
 

DeletedUser1465

Guest
Widać, że ktoś tu będzie miał zamiar ubiegać się o jakąś posadę, potrzebne mu posty :)
Pomysł nie ma najmniejszego sensu, oddawanie surowców czy koron jest dobrowolne, więc dlaczego miałyby z tego być jakieś profity?
Profitami są umiejętności plemienia :)


tak ale zmobilizowało by to wiecej graczy do wpłat kolego. z doswiadczenia wiem jak wygladaja wpłaty
 

DeletedUser2343

Guest
Ta gra to i tak PayToWin a jeżeli dodać kolejne nagrody to gracze grający bez koron jeszcze bardziej odstawali by w tyle.
 

DeletedUser1976

Guest
Może za zdobyte punkty honoru można by podnieść umiejętności Rycka związane z Berkami i Trebusze.
Bo na chwilę obecną z tego co mi wiadomo nie ma wzmocnienia dla tych dwóch formacji.
Zgadzam się z kolegą, że zbieranie kasy dla plemienia to duży problem/kłopot, a coś takiego na pewno było by motywujące do wpłat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry