Odrzucony Punkty honoru-szlachcic

Status
Zamknięty.

DeletedUser1509

Guest
Mam propozycję do przemyślenia. Zbieranie surowcówna pkt umiejętności plemienia daje każdemu graczowi tz pkt honoru. Ponieważ koszt osiagnięć w II i III poziomie sa b.drogie.Gracz otrzymuje te pkt honoru ale nie ma za to NIC Jedynie to,ze korzysta z osiagnięć plemienia tak samo jak ten, który nie wpłaca NIC Jest to troche nie sprawiedliwe wobec tych którzy wpłacają regularnie "podatek" na plemię.Może zrobić tak żeby za "xxx" pkt honory obnizał sie koszt werbunku szlachcica lub szybsza rekrutacja tegoż jegomościa lub nawet szybsze dojście "wyróżnionego" na przjmowanie wiosek.Super by było jak by te trzy wymienione propozycje były razem ale to juz zostawiam Wam do przemyslenia :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser1444

Guest
Na nie koniec końców bedziecie widzieć kto wpłaca a kto nie i delikwenta wywalicie..
 

DeletedUser1509

Guest
Tak wiem o tym ale nie chodzi o wywalanie lub w jakis sposób przymuszać.Chodzi o nagrodzenie danego gracza i stworzyć motywacje do płacenia "podatku" na plemię. Wiadomym jest w realu jak i tu,że nikt za free nie będzie chciał płacić
 

DeletedUser1218

Guest
Jeżeli od początku nie wymagałeś regularnych wpłat i nie byłeś w stosunku do nich konsekwentny to nie możeszbwinić nikogo poza sobą. Ogólnie twój pomysł po dopracowaniu ma prawo bytu, jednak uważam, że w tej chwili są ważniejsze rzeczy do stworzenia/naprawienia
 

DeletedUser20

Guest
@rzymianin225 dobrze mówi, to od dowódców plemienia zależy kto jest w plemieniu, a kto nie. Więc wystarczy tych co olewają dobro ogółu usunąć z plemienia. A Umiejętności Plemienia są wystarczającą nagrodą za wpłacanie darowizn.
Można by było natomiast dodać nowe Umiejętności :)

Przydałoby się natomiast to o czym już kiedyś pisałem, czyli umożliwić zdobywanie punktów Honoru poprzez walkę i za pomocą punktów bojowych.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na obecną chwilę pomysł jest odrzucony. Być może na dalszym etapie rozwoju gry pomysł zostanie ponownie rozpatrzony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry