Przejmowanie wiosek bez szlachcica?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2378

Guest
Witam
Gram od niedawna w TW2 i zaobserwowałem dziwny fenomen u sąsiedniego gracza.
Otóż gracz ten mając coś koło 350 czy też 400stu punktów przejął sobie wioskę a grał także koło tych 7dni.
Teraz moje pytanie - jakim cudem?
O ile się orientuję przejmowanie wiosek to żmudny proces, ponieważ najpierw należy (obowiązkowo) rozbudować na 20 poziom Ratusz, potem spichlerz by pomieścić surowce na budowę Akademii potem wybić monetę i w końcu utworzyć Szlachcica (też za nie małą ilość surowców).
Więc jakim sposobem on tego dokonał, jest jakaś opcja wykupu szlachcica za monety, czy też przejęcie wiosek barbarzyńskich za monety bez niego czy coś w ten deseń?
 

DeletedUser1819

Guest
Nie ma takiej możliwości aby mógł przejąć wioskę mając zaledwie 400 pkt są to błędy gry
Nie ma także możliwości "wykupu szlachcica za monety" ani przejęcie wiosek Barbarzyńskich za monety
 

DeletedUser2378

Guest
Właśnie też tak podejrzewałem, że sam Ratusz na 20 poziomie to będzie już na prawdę duża wartość punktowa + spichlerz na około 22 poziomie.
Czyli w przypadku jeśli jest to błędem zgłosić to w jakiś sposób?
 

DeletedUser1819

Guest
Błędy gry przeważnie zgłasza się tu na forum:)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Błędy gry przeważnie zgłasza się tu na forum:)

Błędy gry zgłasza się najlepiej bezpośrednio do supportu.

Witam
Gram od niedawna w TW2 i zaobserwowałem dziwny fenomen u sąsiedniego gracza.
Otóż gracz ten mając coś koło 350 czy też 400stu punktów przejął sobie wioskę a grał także koło tych 7dni.
Teraz moje pytanie - jakim cudem?
O ile się orientuję przejmowanie wiosek to żmudny proces, ponieważ najpierw należy (obowiązkowo) rozbudować na 20 poziom Ratusz, potem spichlerz by pomieścić surowce na budowę Akademii potem wybić monetę i w końcu utworzyć Szlachcica (też za nie małą ilość surowców).
Więc jakim sposobem on tego dokonał, jest jakaś opcja wykupu szlachcica za monety, czy też przejęcie wiosek barbarzyńskich za monety bez niego czy coś w ten deseń?

Zakładam, że ten gracz posiadał dwie wioski. Zatem nie błąd, a opcja druga wioska. Tak! W tej grze można "wybudować" sobie drugą wioskę. :)

Więcej informacji o drugiej wiosce znajdziesz na wiki gry -> https://pl.wiki.tribalwars2.com/index.php?title=Interfejs#Druga_wioska
 

DeletedUser2378

Guest
Dziękuję za odpowiedz.
Teraz wszystko stało się jasne :)
Można zamknąć temat.
 
Do góry