Przekazany Przegląd - ulepszenia

DeletedUser2799

Guest
Witam serdecznie.
Moją kolejną propozycją jest wizualizacja czasowa jednostek i budynków w przeglądzie. Chodzi o to by można było widzieć ile czasu rekrutacji i budowy pozostało do końca. Niby to widać po ilości rekrutowanych jednostek i budowy ale optycznie to ułatwi (przynajmniej mi) kolejkowanie. Zamiast kolejkować dałabym auto wybijanie monet.
No chyba, że w końcu doczekam się utworzenia większej ilości grup ( jest tylko 10 ikon grup a przypisać do wioski można tylko 4 - STANOWCZO ZA MAŁO) :D
Standardowo czekam na odpowiedź moderatorów:)
 

DeletedUser1265

Guest
Ooooooooooo, szablon dla szpiegów - jak najbardziej. Albo chociaż zmienić kolejność - żeby od najtańszego szło.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witam serdecznie.
Moją kolejną propozycją jest wizualizacja czasowa jednostek i budynków w przeglądzie. Chodzi o to by można było widzieć ile czasu rekrutacji i budowy pozostało do końca. Niby to widać po ilości rekrutowanych jednostek i budowy ale optycznie to ułatwi (przynajmniej mi) kolejkowanie. Zamiast kolejkować dałabym auto wybijanie monet.

Przekazane.

No chyba, że w końcu doczekam się utworzenia większej ilości grup ( jest tylko 10 ikon grup a przypisać do wioski można tylko 4 - STANOWCZO ZA MAŁO) :D


Było:
>>klik<<
Dublowanie wiadomości nie ma sensu.



Standardowo czekam na odpowiedź moderatorów:)

Standardowo moderatorzy/obsługa gry nie muszą tutaj się udzielać. Wystarczy obserwować tytuł swojego wątku i prefix jaki jest przy nim. Jeśli pojawi się "Przekazany" to oznacza, że został przekazany do deweloperów ;)


Na koniec zachęcam do zapoznania się z zasadami tego działu. Powinny znacząco ułatwić publikację kolejnych pomysłów.
>>klik<<
 
Do góry