Zdublowany Propozycje dotyczące czatu/forum/wojny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1719
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1719

Guest
Nie gram długo w TW2 ale mam kilka propozycji, które moim zdaniem usprawniłyby grę. Jeżeli wspomniane przeze mnie propozycje już się przewinęły na forum lub opcje te są dostępne w grze to przepraszam ale ich nie znalazłem.

1. Czat
Wchodząc na TW2 czasem jest tak że na czacie jest nie przeczytanych x wiadomości, jesteśmy o tym ładnie poinformowani i wiemy co zrobić. Problem polega na tym że chcąc przeczytać te wiadomości nikt nie może w tym czasie owego czatu używać bo automatycznie czat przeskakuje do nowej wiadomości. Jeżeli gracze będą ze sobą rozmawiać nie da się nadrobić nie przeczytanej konwersacji. Chodzi o to aby można jakoś w tym czacie unieruchomić to przeskakiwanie aby ułatwić nadrobienie zaległości.

2. Forum
Chodzi tu głównie o uciążliwość z ciągłym przewijaniem postów. Dajmy na to że mamy w jednym temacie który nas interesuje 74 posty z czego powiedzmy 69 mamy przeczytane aby przeczytać te 5 musimy skrolować i skrolować. Nie prościej byłoby aby forum automatycznie kierowałoby do ostatniego postu?

3. Wojna
Można by wprowadzić coś takiego jak jest na plemionach, chodzi mi o deklaracje wojenną to znaczy krótka notka dlaczego dane plemię wypowiedziało nam wojnę. Przydatna byłaby też zakładka dotycząca tejże wojny ze statystykami/sojusznikami/wrogami. Wszystko w jednym miejscu ładnie i przejrzyście.

Są to moje przemyślenia dotyczące kilku rzeczy z którymi nie każdy musi się zgadzać ale ułatwiłyby one grę podejrzewam że nie tylko mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry