Brak błędu Problemy z logowaniem w TW2 a także z grą.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser355
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser355

Guest
Napotkaliśmy na problemy z połączeniem. Nastąpi próba ponownego połączenia, prosimy o cierpliwość.
Próba ponownego łączenia...


Ostatnio coraz częściej widzę powyższy komunikat zamiast normalnego, szybkiego uruchomienia gry.
Próba ponownego łączenia trwa nieraz bez końca. Nie zawsze też pomaga nawet odświeżenie strony.
Gdy już się zaloguję to w trakcie gry zdarzają się też przypadki długiego czekania na wykonanie polecenia.
Przykłady: przełączanie pomiędzy wioskami, wysyłanie jednostek na farmienie, brak elementów grafiki w menu.
Wykonanie poleceń następuje nieraz nawet po kilkudziesięciu sekundach albo pojawi się komunikat o problemach.

Dysponuję łączem 50mbps, praktycznie w granicach 30mbps, upload minimum 5mbps, ping do 30ms.
Powinno więc wszystko chodzić bez najmniejszych problemów, niestety tak nie jest. :(
Mam nadzieję, że producent zareaguje dość szybko rozbudową sieci w celu poprawy tej sytuacji.
 

DeletedUser

Guest
Miałem tak samo na operze, zmieniłem tw2 na firefoxa i tutaj ta gra o niebo lepiej chodzi :) polecam zrobić Ci tak samo
 

DeletedUser355

Guest
Husariaxx, używam głównie FF ale próbowałem też na IE i Chrome. Objawy są podobne.
To nie wina przeglądarki lecz serwerów gry, które są nadmiernie obciążone.

Kiedyś było tak z Diablo II. Pisałem do Blizzarda, lecz oni byli tylko zainteresowani rozbudową płatnej sieci WOW.
I faktycznie, w krótkim czasie dokupili tam 80 nowych serwerów tylko na Europę, natomiast w Diablo jest bez zmian.
Nawet to rozumiem gdyż zazwyczaj tam się inwestuje, gdzie inwestycja się zwraca.

Jednak TW2 jest także siecią płatną wiec sądzę, że powinno to inaczej być traktowane. :)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to wina kompa , miałem ten sam problem.Zrobiłem formata nie tylko z tego powodu , gra śmiga jak ta lala.
 

DeletedUser

Guest
Gra ciężko działa popołudniami - obciążenie serwerów, kompa mam zawsze wyczyszczonego.
Jeśli w komputerze jest śmietnik to też to będzie wpływać na płynność gry.
Każdy użytkownik musi sam zadbać o wydajność swojego komputera.
 

DeletedUser355

Guest
Popieram jak najbardziej w tym zakresie marrszoo.
Regularna konserwacja systemu operacyjnego to podstawa dobrego działania każdego komputera.
Oczywiście ma to także wpływ na jakość połaczenia internetowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry