Problem z serwerem a szczodre zbiory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1723
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1723

Guest
Witam.

Dziś po wprowadzeniu aktualizacji występują problemy z serwerem 18 , przez co najprawdopodobniej pójdzie mi na stratę 6 zmian w depozycie bo nie uzyskam szczodrego zbioru, podejrzewam że nie tylko ja przez problemy z serwerem będę stratny w ten lub inny sposób - stąd moje pytania (a traktował bym to jako sugestie) czy zostanie to nam w jakiś sposób zrekompensowane ? Chociażby owym szczodrym zbiorem na gracza lub symboliczną liczbą koron , wszak nie nasza w tym wina że aktualizacje które powinny być robione w późnych godzinach nocnych (by zminimalizować utrudnienia dla graczy) są robione w szczytach grywalności.

By żyło się lepiej! :D
 

DeletedUser1444

Guest
Popieram, co prawda nie szczodre stracone ale offa nie mogłem wysłać pod grubych i grubasy się rozbiją..
 

DeletedUser2641

Guest
A miało być tylko 5 min a tu już 30 minut mija...
 

DeletedUser2609

Guest
San Servando również nie działa. Na dodatek po odświeżeniu strony mam teraz biały ekran bez niczego ;/
 

DeletedUser1723

Guest
Czy to aktualizacja , czy też zwykłą awaria - tym bardziej my gracze wpływu na to nie mamy. A jeśli to awaria , to znów tym bardziej nie mogliśmy się tego spodziewać.
W interesie gospodarza jest stwarzać dobre warunki zabawy bo jeśli impreza jest słaba to goście zmieniają lokal.
 

DeletedUser2656

Guest
A nie można w nocy tego zrobić? Tylko w środek dnia?
Prawie jak z PGE po co naprawę zrobić w godzinach pracy w tygodniu, lepiej wyłączyć prąd w niedzielę...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
A nie można w nocy tego zrobić? Tylko w środek dnia?
Prawie jak z PGE po co naprawę zrobić w godzinach pracy w tygodniu, lepiej wyłączyć prąd w niedzielę...

Mimo szczerych chęci nie mamy możliwości planowania awarii.

Niestety tak jak ze startem światów tak samo jest z aktualizacjami. Te czynności są wykonywane przez deweloperów/techników zatem wszystko odbywa się w ich godzinach pracy od 9:00 do 17:00 plus ewentualnie 2 lub 3 godziny w przypadku awarii i nadgodzin.
 

DeletedUser2656

Guest
Mimo szczerych chęci nie mamy możliwości planowania awarii.

Niestety tak jak ze startem światów tak samo jest z aktualizacjami. Te czynności są wykonywane przez deweloperów/techników zatem wszystko odbywa się w ich godzinach pracy od 9:00 do 17:00 plus ewentualnie 2 lub 3 godziny w przypadku awarii i nadgodzin.

Fakt przewidzieć awarię jest ciężko, natomiast jeśli dzieje się coś x razy, przez aktualizacje, to warto się zastanowić po co one?
Myślę, że większość osób czytających to zgodzi się ze mną, że najlepszą aktualizacją będzie nauka wprowadzania aktualizacji dla osób odpowiedzialnych za powstały bałagan.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Fakt przewidzieć awarię jest ciężko, natomiast jeśli dzieje się coś x razy, przez aktualizacje, to warto się zastanowić po co one?
Myślę, że większość osób czytających to zgodzi się ze mną, że najlepszą aktualizacją będzie nauka wprowadzania aktualizacji dla osób odpowiedzialnych za powstały bałagan.


Jak już wspomniałam wyżej aktualizacja nie była dziś wprowadzona zatem awaria nie jest wynikiem wprowadzania aktualizacji.
 

DeletedUser1723

Guest
Wysłannico , nie odbiegajmy od tematu - czy gracze dostaną jakaś rekompensatę za strcony czas/wojsko/korony przez tą "awarię" ? :)
Choć dziwnym trafem nstapiła on własnie wtedy kiedy planowaliście wprowadzić aktualizację , i dziwnym trafem podobne "awarie" często towarzyszą wprowadzaniu aktualizacji , no ale co ja się tam znam :p
 

DeletedUser2584

Guest
Zgadzam się z onesize. Nie obwiniamy was za awarię. Jest to siła wyższa, zdarzenie losowe, wiadomo. Natomiast to właśnie gracze są przez to stratni. Sam nie miałem możliwości puścić czyszczących przed karetą. Pytanie czy jeżeli gracze, stanowiący trzon społeczności, będący jakby nie patrzeć waszymi klientami, mogą liczyć na rekompensatę poniesionych strat?

Ps. Przecież tu chodzi o sprawiedliwość a nie o wypłaty jak dla rodzin smoleńskich :D
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeżeli aktualizacja nie została wprowadzona to dlaczego po zalogowaniu do gry wyskoczyło mi takie okienko?
https://zapodaj.net/60ec857b074ea.jpg.html


Odpowiedź jest bardzo prosta. Komunikaty te ustawiane są z wyprzedzeniem (podobnie jak ogłoszenie o aktualizacji) i przesuniecie aktualizacji o jeden dzień (ogłoszone na forum w odpowiednim dziale) nie powoduje przesunięcia komunikatu.

Podczas logowania do gry widać, że jest wersja 1.74, a nowa wersja to 1.75. Reasumując aktualizacji nie było zgodnie z ogłoszeniem.

Wysłannico , nie odbiegajmy od tematu - czy gracze dostaną jakaś rekompensatę za strcony czas/wojsko/korony przez tą "awarię" ? :)
Choć dziwnym trafem nstapiła on własnie wtedy kiedy planowaliście wprowadzić aktualizację , i dziwnym trafem podobne "awarie" często towarzyszą wprowadzaniu aktualizacji , no ale co ja się tam znam :p

Występowanie wszelkich niedogodności dla użytkownika wynikających z awarii serwera, wad oprogramowania, włamania nie upoważnia użytkownika do żądania przywrócenia jego/jej stanu konta przed zaistnieniem tej sytuacji.
 
Do góry