Naprawiony Problem z "przewijaniem" okienek.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2614
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2614

Guest
Chodzi o to że nie mogę przewinac do końca żadnego z okienek. Przykładowo będąc w koszarach jak zjade na sam dół to widzę jakby kawałek tych rzeczy które odblokowuje się za każdy poziom ale jest to tak mały fragment że nawet nie idzie się domyslec co to.
Korzystam z aplikacji na Samsung Galaxy A5 2016.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na obecną chwilę posiadamy jedynie informacje, że błędy tego typu występują głównie na telefonach marki Samsung. W tej chwili mamy kilka zgłoszonych problemów do techników, które występują tylko na telefonach tej marki lub tylko na telefonie Samsung Galaxy A5.

Sprawa obecnie jest dokładnie weryfikowana przez techników.
 

DeletedUser157

Guest
Chodzi o to że nie mogę przewinac do końca żadnego z okienek. Przykładowo będąc w koszarach jak zjade na sam dół to widzę jakby kawałek tych rzeczy które odblokowuje się za każdy poziom ale jest to tak mały fragment że nawet nie idzie się domyslec co to.
Korzystam z aplikacji na Samsung Galaxy A5 2016.

Mi na A5 16 też nie działa, za to na J5 bez problemu, więc to raczje wina samego telefonu.
Ale w A5 trochę to omijam, przynajmniej u mnie jak odwrócisz ekran o 180stopni to za 5-6 razem ekran zjedzie na sam dół i będziesz mógł wysłać atak etc. Niestety jak wyślesz to ekran znów wraca na górę, ale chyba lepszy taki sposób niż żaden :p
 

DeletedUser2614

Guest
Wiadomo już coś z tym? Nie ukrywam że przydała by mi się chociaż sprawna opcja rekrutacji.
Osobiście nie działa mi sposób kolegi wyżej z przewracaniem ekranu.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Obecnie technicy poszukują rozwiązania problemu. Jednak biorąc pod uwagę, że jest to jeden model telefonu to nie jest to zbyt łatwe.
 

DeletedUser2614

Guest
Odinstalowałem, zainstalowałem i było lepiej chociaż przez chwilę, bo do pierwszego wyłączenia gry. Potem jak właczyłem to ten sam błąd dalej.
 

DeletedUser2641

Guest
Hey, ludziska, nie wiem po co te spamy w sprawie dostępu.
Jeżeli temat jest podesłany technikom no to nic innego nie są wstanie zrobić.
Mogę zapewnić że jeżeli "TW2" dostaną informację jak zapobiec takim zdarzeniom na pewno dadzą nam od razu znać...
SPAMOWANIE pod tematem nic nie da ani nie przyśpieszy.

Pozdrawiam, Adrian.
 

DeletedUser2306

Guest
Mam to sam na a5 2016 . Mi zrobilo sie to dwa dni temu po aktualizacji androida. Są jakieś postępy w tej sprawie ?
 

DeletedUser2756

Guest
Wiadomo już coś na temat tego błędu? Kiedy zostanie to poprawione?
 

DeletedUser26

Guest
Posiadam Samsung Galaxy J5 i chodzi mi wszystko ładnie i płynnie.
Jeśli widzicie fragment elementu to nie musicie sie domyslac bo jak klikniecie to widać co daje to badanie.
Może nie posiadacie aktualnej aktualizacji albo coś podobnego bo u mnie tak jak mówie wszystko ładnie widać.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem dotyczy tylko samsunga A5 2016 i niestety jeszcze nie udało się znaleźć rozwiązania, które nie zakłóci pracy aplikacji na innych telefonach.
 

DeletedUser2614

Guest
Problem dotyczy tylko samsunga A5 2016 i niestety jeszcze nie udało się znaleźć rozwiązania, które nie zakłóci pracy aplikacji na innych telefonach.
Oby jak najszybciej się udało...
Z wielką chęcią bym powrócił do gry, ale na włączanie kompa nie mam tyle czasu, a na wymiane mojej A 5tki brak kasy...
 

DeletedUser2770

Guest
Mam ten sam problem i ten sam telefon a5 2016 czy wiadomo czy jest to naprawione albo kiedy będzie naprawione??
 

DeletedUser2614

Guest
Mam ten sam problem i ten sam telefon a5 2016 czy wiadomo czy jest to naprawione albo kiedy będzie naprawione??
Caaaały czas czekamy... Oby jak najszybciej, bo zaczyna mi brakować tej gry.

Nie chciałbym być nie miły, bo w sumie się nie znam na technicznych sprawach i naprawianiu takich błędów, nie mam pojęcia ile to może trwać no ale to już pół roku... Serio nie znaleźliście jeszcze rozwiązania przez tak długi okres czasu? Głupio mi to powiedzieć, bo będzie, że hejtuję - ale wydaje mi się jednak, że szczerze powiedziawszy chyba nie wiele robicie w tym kierunku, skoro tyle Wam to zajmuje...

Nie hejtuję, jedynie mam wrażenie, że jak czasem się nie napisze takiego posta to nic się z tym nie zrobi, a szkoda - bo akurat w tym przypadku liczyłem na to, że szybko wrócę do gry...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Niestety wyświetlacz tego telefonu posiada takie parametry, że powoduje wyżej wspomniany błąd. Do obecnej chwili nie ma żadnego rozwiązania eliminujący błąd na tym jednym modelu telefonu i jednocześnie nie powodującego kolejnych (innych) błędów lub tego wyżej wspomnianego na innych modelach.
 

DeletedUser2614

Guest
Android 7.0 naprawił aplikację; przynajmniej na razie CHYBA wszystko działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry