Naprawiony problem z masową rekrutacją

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2329

Guest
Chodzi mi tu o rekrutację w ręcznie wybranych wioskach, a wygląda to mniej więcej tak:
1) Wchodzę w masową rekrutację,
2) Wybieram wioski, w których chcę rekrutować - mam 100% pewności, że w tych wioskach jest na tyle surowców i prowiantu,
3) Wpisuję liczbę jednostek do rekrutacji
W efekcie pierwszy przycisk jest wciąż szary, lub pokazuje coś w stylu, że spośród xx wybranych przeze mnie wiosek tylko w kilku mogę zwerbować, co gorsza po kliknięciu go w tych wioskach nie dodaje się dokładnie tyle wojska, ile wpisałem, tylko dodaje się mniej, a całość i tak muszę rekrutować ręcznie. Drugiego przycisku wolę nie testować, bo działa w oparciu o grupy przypisane do wiosek, czyli nie tak, jakbym chciał werbować.
 

DeletedUser594

Guest
A no ja również mam problem z masową rekrutacją.Ładuje się ładuje i nic lub w części wiosek sie nie zrobi (mimo ,że jest surka ).Wypadało by odświeżyć przeglądarkę i dalej próbować.Co ciekawe na zastach już takiego problemu nie mam ,rekrutuje szybko i bezboleśnie.
Już ten problem mam od dłuższego czasu ale sobie odpuściłem pisaniu o nim bo liczyłem ,że naprawią :D.
PS. pamięć czyściłem,chrome i orava :p
 

DeletedUser2337

Guest
A no ja również mam problem z masową rekrutacją.Ładuje się ładuje i nic lub w części wiosek sie nie zrobi (mimo ,że jest surka ).Wypadało by odświeżyć przeglądarkę i dalej próbować.Co ciekawe na zastach już takiego problemu nie mam ,rekrutuje szybko i bezboleśnie.
Już ten problem mam od dłuższego czasu ale sobie odpuściłem pisaniu o nim bo liczyłem ,że naprawią :D.
PS. pamięć czyściłem,chrome i orava :p
Też to mam od tych pamiętnych czasów bugowania gry przez C/X :)

Żeby zrobić wojsko na oravie musze 4 razy przelogować sie na inne światy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser594

Guest
O jakim bugowaniu gry mówisz ?Nie przypadkiem o tym jak niektóre ciekawe postacie powysyłały ataki +/-40k prowiantu ,a później polecieli do supportu aby być ułaskawionym :)?
 

DeletedUser2337

Guest
Dokładnie o tym. Lubie szybkie działanie supportu, lecz czasem werdykt powinien być obrócony o 180stopni :)

Np. "rozwijanie wioch z łańcuszka pod późniejsze przejęcie" - perma ban
Używanie bugu, który pozwolił mieć w wiosce ile to było.. 7k berków ? I rozwalić jednym atakiem +200 k prowiantu?

Za to drugie zero odpowiedzialności karnej mimo, że w regulaminie jest napisane wyraźnie, że nie można używać bugów gry dla swojej korzyści
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2040

Guest
Na każdym świecie ten bug został wykorzystany, kto miał okazje korzystał. Sami byście korzystali gdyby wam tak na tacy dali a, że wam to nie pykło to teraz wielkie zale robicie. Szkoda słów.
 

DeletedUser594

Guest
O Protek :) nie wtrącaj się :p
Mam żale ,że wtedy tickety poleciały masowo na pewne osoby.Korzystały ile wlezie ,bo jeden zbugowany atak to za mało.A tymczasem Wysłannica :''napiszcie do supportu nie będzie bana(hehe)''.
Dobra było minęło ,trudno sam byłem posądzany o korzystanie z buga mimo ,że krok po krok tłumaczyłem i liczyłem prowiant :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry