Zaimplementowany Poziomy między atakowanym a atakującym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1238
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1238

Guest
Powinny być jakieś granice między atakującym i atakowanym. Nie powinno być tak że dzieli ich duża przepaść. Ja np. już drugi raz zapewne stracę wszystkie wioski i zapewne już przestanę grać bo mi się to nudzi. Jestem bez szans dla tych co zaczęli grać na początku gry jak i wiele osób. Sam znam przypadki ludzi którzy zrezygnowali z tej gry bo nie mieli szans w walce bo szanse są nierówne pomiędzy atakowanym i atakującym.
 

DeletedUser414

Guest
No, ale ty chyba nie masz pretensji, dlatego ze wystartowales pozniej na danym swiecie? Jesli atakujacy ma znacznie wiecej punktow niz ty, to ma obnizone morale i to juz jest bardzo duzo, bo wystarczy zadefowac wioski (np 3 zagrody defa) i jesli atakujacy ma 35% morali to zeby przejac twoja wioske to marnuje minimum 7 pelnych offow. Poza tym trafiaja sie tez tacy gracze, ktorzy maja pretensje, ze ich ktos przejmuje w nocy. To juz nie problem atakujacego, ze obronca spi.
 

DeletedUser1238

Guest
Nie mam pretensji o nic. To był mój wybór że zacząłem grać w tą grę i będzie mój wybór żeby skończyć grać. Widocznie utrata morale nie jest wystarczająca bo można je odzyskać tak czy inaczej. Powinna być całkowita blokada między poziomami. Tak jest w innych grach i jest to dobre rozwiązanie. W ten sposób jaki jest teraz to tylko zniechęcanie do gry.

W wielu grach jest też coś takiego jak reset punktów i całości dokonań co jakiś czas by wszyscy mogli ruszać z jednakowego poziomu i każdy miał szansę być np. w czołówce punktacji.
 

DeletedUser20

Guest
Tutaj są nowe światy co jakiś czas, po co resetować?

Kilka dni temu powstał temat o tym samym tylko z punktu widzenia osoby z większą ilością punktów. Uważam, że morale są wystarczającą karą dla atakujących silniejszych i wystarczającym zabezpieczeniem dla słabszych graczy.
 

DeletedUser414

Guest
W wielu grach jest też coś takiego jak reset punktów i całości dokonań co jakiś czas by wszyscy mogli ruszać z jednakowego poziomu i każdy miał szansę być np. w czołówce punktacji.
Tak. Ludzie graja caly rok, a ty chcesz resetowac swiat :) Pomyslowe. Proponuje zaczac na nowym swiecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Resetowanie światów miałoby sens, gdyby prędkość gry była nieco szybsza, z tego co wiem to na becie testowali serwer z prędkością x3 i dawał radę, choć ponoć gra nie jest jeszcze przystosowana do zwiększonej prędkości, a szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Resetowanie światów byłoby kompletnie bez sensu. Lepiej zamiast tego otwierać nowe.
 

DeletedUser

Guest
Resetowania światów nie było i raczej nie będzie.
Światy będą zamykane i otwierane nowe.

Natomiast co do samego tematu, nie było i raczej nigdy nie będzie blokady ataków innych graczy ze względu na ich rozwój.
Obroną dla słabszych są tutaj morale, które dają im na prawdę bardzo dużo. To jest gra zespołowa, samemu są marne szanse osiągnięcia wszystkiego, po to tworzy się plemiona aby razem się wspierać i atakować innych silniejszych graczy.
 

DeletedUser

Guest
W zamyśle plemienia powinna być pomoc najsłabszym. Plemię jest tak silne jak jego najsłabsze ogniwo, to Rada Plemienia powinna dbać o to, żeby punkty były w miarę zbilansowane. Zawsze można oddać kilka wiosek w spokojniejszej okolicy (po co Wam pierdyliard punktów i mega kary za ataki?). Skoro to gra zespołowa, ale ze sporym wkładem indywidualnym, to wszyscy powinni mieć równe szanse i grać tak, żeby wszystkim było dobrze. Ale do tego potrzebny jest dobry sojusz, to od Was zależy jak silni będziecie. Nie można karać zorganizowanych, zaangażowanych graczy, bo komuś nie idzie.
 
Do góry